reklama
CNN Prima News šíření koronaviru

šíření koronaviru

Výpis příspěvků ke štítku „šíření koronaviru“

Prymula: Až patnáct tisíc lidí nemuselo zemřít, kdybychom přijali tvrdší opatření

7. září 2021 08:18
Aktualizováno

Podle epidemiologa Romana Prymuly (za ANO) až patnáct tisíc lidí nemuselo zemřít, kdyby zde byla přijata přísnější opatření. Stejně tak je toho názoru, že se limit 75 procent proočkovaných občanů v Česku nenaplní. „Jsme někde na 57 procentech. Posun u lidí, kteří očkování odmítají nebo váhají, je nelehký,“ uvedl v pořadu Interview na ČT24.

Burlesky i sadomaso. Festival sexu se koná navzdory covidu, maskuje se jako tábor

3. července 2021 22:11

Ani strach z šíření koronaviru neodradil stovky milovníků swingers party, aby se sešli na čtyřdenním „festivalu sexu“ ve Velké Británii. Akce s názvem Swingathon se koná navzdory tvrdým restrikcím, které na ostrovech platí. Organizátoři ale tvrdí, že festival pořádají v souladu se všemi opatřeními, na úřady ho ale nahlásili jako soukromé táboření.

Recept na další katastrofu. Euro může přinést novou vlnu pandemie, varují experti

2. července 2021 18:36

Probíhající fotbalové Euro vzbuzuje s ohledem na možnost šíření koronaviru velké emoce. Hráči i fanoušci jsou rádi. Po více než roční pauze se jeden z nejpopulárnějších sportů může hrát občas i před plnými tribunami. Lékaři naopak trnou. Cestování přes celý kontinent v kombinaci se šířící se indickou delta mutací totiž není z epidemického hlediska vůbec ideální. Experti dokonce varují před další vlnou pandemie a netradiční „cestovní“ Euro kritizují i zahraniční politici.

reklama