Sledujte ZÁZNAM debaty mezi Hůlkou a Vyskočilem. Jak podle nich bude vypadat nová vláda?

Ivan Vyskočil a Daniel Hůlka

Co Čech, to politik! (930)

Do sněmovních voleb zbývá osm dnů a kampaň je v závěrečné fázi. V pořadu Co Čech, to politik! vystoupí zpěvačka Heidi Janků, herec Ivan Vyskočil a zpěvák Daniel Hůlka. Ti společně zhodnotí volební kampaň jednotlivých stran. Prozradí rovněž, koho by si představovali v nové vládě. Pořad můžete sledovat od 18 hodin na CNN Prima NEWS nebo přímo v tomto článku.

Speciální pořad Co Čech, to politik! je neformální diskusí o tom, jak vidí českou politiku známé osobnosti, bývalí politici či komentátoři. V minulosti přijali pozvání například textař František Ringo Čech, generál Petr Pavel, evoluční biolog Jaroslav Flegr, epidemiolog Roman Prymula, umělec TMBK či bývalý premiér Mirek Topolánek.

Tentokrát v pořadu vystoupí zpěvačka Heidi Janků. Ta má s kampaní osobní zkušenosti. V roce 2014 neúspěšně kandidovala za hnutí Pro Prahu do zastupitelstva v Uhříněvsi.

Dalším hostem debaty bude také zpěvák Daniel Hůlka, který se zviditelnil, když v roce 2020 vrátil prezidentovi Miloši Zemanovi státní vyznamenání Za zásluhy. Hlavu státu do té doby veřejně podporoval.

„Zklamal jsi mě, Miloši. Zklamal jsi mě jako člověk. Zklamal jsi mě jako přítel. Ale to vlastně není tolik důležité, to je věc nás dvou a našeho končícího přátelství. Ty jsi mě však zklamal také jako prezident naší země, a to už vůbec není pouze naše věc,“ napsal tehdy Hůlka. Nelíbilo se mu především to, jak Zeman vystupoval během covidové pandemie.

Herec Ivan Vyskočil se naopak vůči výrokům Hůlky několikrát ohradil. „Také jsem jezdil náklaďákem a nep*sral jsem se,“ uvedl Vyskočil. Zastal se tak Zemana a jeho kontroverzních výroků o umělcích během pandemie.

Pořad můžete sledovat od 18 hodin na CNN Prima NEWS nebo přímo v tomto článku.

Tagy: