reklama

Soutěžte se CNN Prima NEWS o nejbizarnější vánoční dárek. Vyhraje právě ten, který jste dostali vy?

Vánoční nadílku máme za sebou, ne každý však pod stromečkem našel to, co si přál nebo by se mu hodilo. Redakce CNN Prima NEWS proto připravila velkou povánoční anketu. Hledáme nejbizarnější vánoční dárek z celého Česka. Zašlete nám, kterým darem se Ježíšek letos naprosto minul. My následně vybereme dvacítku těch nejzajímavějších a vy pak budete hlasovat, který dar si zaslouží titul toho nejzvláštnějšího. Své fotky a popisky darů společně se jménem a telefonním číslem můžete až do soboty 1. ledna zasílat na e-mail darky@iprima.cz.

reklama

Nejen děti se o Vánocích těší na dárky, které pod stromečkem naleznou. I mnozí dospělí si píší seznam přání a doufají, že jim vytoužený dar někdo nadělí. Jenže ne každý dobře míněný dárek může být tím pravým.

Roky si lidé po Štědrém dni vyprávějí historky o tom, jaké skvosty pod stromečkem nalezli. Nejedna mladá slečna si stěžuje, že rozbalila sadu proti vráskám. Podobně překvapení mohou být i dvacátníci, kteří si rozbalí prášky na bolavé klouby nebo pilulky pro potlačení impotence. A co teprve když někdo rozbalí vytoužený dar, který si ale těžko užije? Příkladem může být správná kniha, ale v jiném jazyce.

Jiní jdou na dárky s humorem. Například vykutálení přátelé mužům z legrace kupují sexuální pomůcky, výjimkou nejsou nafukovací panny ani hračky ryze pro ženy. Neměl Ježíšek dost financí? Chytří si poradí, a tak pod stromečkem mohou někteří obdarovaní nalézt litrovou lahev francovky. Přece jen  o alkohol se pořád jedná.

Bizarní dárek může přijít i z nevědomosti. Ačkoliv odborníci neustále před Vánoci opakují, že zvíře není tím pravým dárkem, lidé na jejich rady a varování mnohdy nedají. Může se tak stát, že člověk dostane kočku nebo psa. Jenže k tomu většinou chybí návod, co dělat, když je obdarovaný silný alergik.

A jaké zkušenosti máte vy? Své fotografie s popisky nejbizarnějších vánočních dárků posílejte na e-mail darky@iprima.cz. Čas máte do soboty 1. ledna, kdy se začátkem Hlavních zpráv v 18:55 možnost zasílání vašich dárků ukončíme. Nezapomeňte ke svým fotografiím připsat jméno a telefonní číslo. Redakce CNN Prima NEWS následně vybere dvacet nejlepších darů a vy pak budete mít možnost až do neděle 2. ledna hlasovat o ten top 1, který vám přijde nejbizarnější.

Tagy:

Hlavní zprávy

Udusil těhotnou ženu pytlem od briket. Za vraždu dostal Pavel Brož 26 let vězení

Aktualizováno

Za vraždu těhotné ženy v Netolicích na Prachaticku soud poslal Pavla Brože na 26 let do vězení. Krajský soud v Českých Budějovicích Brožovi určil vězení se zvýšenou ostrahou. Státní zástupce navrhnul výjimečný trest na horní hranici sazby. Brož už jednu vraždu spáchal v roce 2006. Obhájkyně navrhovala zprostit Brože obžaloby v plném rozsahu, pro nepřímé důkazy.

Stanjura: Na penze a platy učitelů letos nesáhneme, zkrotit mandatorní výdaje ale musíme

Ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS) de facto odmítá výsledky studie think-tanku IDEA, která mu vymezuje jen velmi malý prostor k hledání úspor ve výdajích státu. Pokud tedy vláda nebude chtít omezit výdaje, jako jsou důchody, jiné sociální dávky nebo platy učitelů. „S růstem mandatorních výdajů v rozpočtu na rok 2022 nic nenaděláme. Důchody jsme připraveni ze zákona valorizovat mimořádně,“ uvedl Stanjura v reakci na otázky redakce CNN Prima NEWS, kde chce nalézt klíčové úspory. Rozpočet na letošní rok by mohl platit od 1. dubna, odhadl.

Austrálie si brousí zuby i na „Djokoviče vln“. Mistr světa dostal kvůli vakcíně varování

Možná nejlepší muž svého sportu všech dob. A také neočkovaný. To pojí amerického surfaře Kellyho Slatera a tenistu Novaka Djokoviče. Slater v ostře sledované australské kauze podpořil nevakcinovaného sportovce, který byl po tahanicích o vízum nakonec vyhoštěn. Teď byl sám upozorněn, že pokud nedoloží, že si nechal dát injekci proti onemocnění COVID-19, nepředstaví se na prestižních závodech ve státech Victoria a Západní Austrálie.

Piráti nám závidí počet věřících. Svým útokem nahánějí voliče komunistů, míní Czendlik

Za slovy pražského radního Adama Zábranského (Piráti), kterými oslavuje úbytek Čechů hlásících se ke katolické církvi, může být závist. Ve vysílání pořadu 360° na CNN Prima NEWS to řekl kněz Zbigniew Czendlik. Podle něj by si Zábranský nejspíš přál, aby více než 700 tisíc lidí, kteří se nyní podle sčítání lidu hlásí k římskokatolické církvi, přidalo právě k jeho Pirátům.

Co víc můžeme udělat? Šéf české olympijské výpravy Doktor k marné snaze o dokonalost

Rozhovor ukončil se slovy „držte pěsti“. Šéf české olympijské výpravy Martin Doktor si je dobře vědom toho, že sportovci chystající se na zimní hry do Pekingu jsou kvůli současné pandemické situaci ve velkém ohrožení. Ví, že přepravit olympioniky do Číny a zase zpět bez jediné komplikace je téměř „mission impossible“. „Kdo si myslí, že má recept na to, jak to udělat, sem s ním,“ uvádí v rozhovoru pro CNN Prima NEWS dvojnásobný olympijský vítěz v rychlostní kanoistice.

Babiš: STAN je nejhorší zlo ve vládě. Vylezli navrch po Kalouskovi a podvedli Piráty

Hnutí STAN je to nejhorší, co je v současné vládě. Taková slova pronesl expremiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš na čtvrtečním představení své stínové vlády. Do partaje nynějšího vicepremiéra a ministra vnitra Víta Rakušana se opřel také kvůli nevyjasněným finančním darům či kauze kolem 1. místopředsedy hnutí Jana Farského a jeho univerzitní stáže v USA.

reklama

Domácí zpravodajství

Lidí, kteří měli kvalitní imunitní systém, jsou dnes plné hřbitovy, hájí Kubek vakcínu

Prezident České lékařské komory Milan Kubek se ve vysílání CNN Prima NEWS ostře pustil do lékaře Vlastimila Voráčka za jeho přístup k očkování proti covidu. Známý ortoped, který nechvalně proslul kvůli údajnému nakažení několika českých sportovců během letu z Prahy na letní olympiádu v Tokiu, totiž v pořadu Co Čech, to politik! zmínil, že vakcínu odmítl, protože má prý kvalitní imunitní systém.

Havarovalo 36 aut, šest lidí se zranilo. Při nehodě u Žebráku vznikla škoda 11 milionů

Při čtvrteční hromadné nehodě na dálnici D5 u Žebráku na Berounsku vznikla škoda téměř 11 milionů korun. Auta nepřizpůsobila rychlost stavu vozovky a povětrnostním podmínkám nebo nedodržovala bezpečnou vzdálenost, informovala v pátek policejní mluvčí Vlasta Suchánková. Na dálnici před polednem ve směru na Prahu havarovalo 36 aut, šest lidí se zranilo. Provoz byl zastaven na 11 hodin.

Stanjura v pasti. Výrazně ušetřit se dá jen na důchodcích či učitelích, ukazuje studie

Úspory ve státním rozpočtu na rok 2022 se mají týkat zejména škrtání dotací firmám a nižších výdajů na provozu státu. Recept na konsolidaci veřejných financí, který opakovaně zazněl z vlády Petra Fialy (ODS), však nejspíše nestojí na reálných základech. Podle ekonomů z think-tanku IDEA při Národohospodářském ústavu Akademie věd ČR je možné desítky miliard korun ušetřit v položkách, do kterých ale stát za žádnou cenu sahat nechce.

reklama