reklama
CNN Prima News ochrnutí

ochrnutí

Výpis příspěvků ke štítku „ochrnutí“

Dozorci brutálně zbili vězně a nechali ho bez pomoci. Ochrnutý mladík vysoudil stamiliony

8. listopadu 2021 00:14

Jedenadvacetiletý Seth Fletcher si odpykával dvouletý trest odnětí svobody za sexuální delikt ve státním vězení v Ohiu v USA. V dubnu 2020, dva měsíce před propuštěním, ho vězeňští dozorci brutálně napadli a způsobili mu těžká poranění, jejichž následkem ochrnul a je trvale upoután na vozík. Muž za to nyní získá odškodnění ve výši 17,5 milionu dolarů (v přepočtu 380 milionů korun).

Další drsný zásah policistů v USA: Ochrnutého muže vytáhli z auta za vlasy

12. října 2021 13:48

Americká policie čelí kritice za zářijový zásah v Daytonu ve státu Ohio. Strážci zákona zastavili auto s řidičem, kterého podezírali z obchodu s drogami. Muž ale na výzvy, ať z vozu vystoupí, odpovídal, že nemůže, protože je ochrnutý. Policisté ho poté vytáhli z auta násilím, přičemž ho drželi za ruce a vlasy. I když záznam ze zásahu pohoršil mnoho lidí včetně lidskoprávních skupin, policie si stojí za tím, že jednala v souladu s právem.

Záhadná nemoc připoutala Matyáška na lůžko. Lékaři netuší, co je choroba zač

10. května 2021 20:22

Pětiletý Matyášek se narodil jako normální dítě. Časem se u něj ovšem projevilo záhadné a velmi závažné onemocnění, kvůli kterému ochrnul a není schopen běžné komunikace. Lékaři navíc stále netuší, co je jeho choroba zač. Na chlapce nyní probíhá sbírka, která by pomohla jemu i jeho babičce, která se o něj stará. Přidat se můžete i vy.

Třinácti Izraelcům ochrnula po očkování část obličeje. Nechci nikoho odradit, říká postižený

17. ledna 2021 15:57

Některým Izraelcům po aplikaci vakcíny proti koronaviru ochrnula část obličeje, informoval web The Jerusalem Post. Země zatím zaznamenala 13 takových případů. Podle tamních lékařů jich může být daleko více, zároveň ale zdůrazňují, že není stoprocentně jisté, jestli jsou tyto zdravotní problémy přímo spojené s vakcínou. Izrael je světovým premiantem, co se rychlosti očkování týče. První dávku vakcíny už obdržely téměř dva miliony lidí.

Bessy ochrnula, veterinář doporučil uspání. Jak je možné, že znovu chodí?

9. května 2020 00:40

Minulý týden jste se mohli dozvědět o příběhu Sáry, která měla vyhřezlou ploténku a ochrnula. Její majitelé se rozmýšleli, že jí život ukončí, protože byla apatická a přestávala jíst. Na veterině, kam docházeli, naštěstí pracovala sestřička Iva, která ovládala techniku Dornovy metody a Osteodynamiky. Rozhodla se, že si Sáru k sobě na týden vezme a zkusí jí pomoci. Povedlo se to.

reklama