reklama

VIDEO: Neskutečný hazard! Na přejezdu učitelka riskovala životy svěřených dětí

Policisté se už zabývají videem, které se objevilo na sociálních sítích. Na něm jsou vidět tři ženy, jak převádí skupinu dětí přes železniční přejezd i když jsou spuštěné závory a svítí výstražná červená světla. Věc je prověřována pro podezření z obecného ohrožení.

reklama

Záznam z kamer, které Pavel Novotný umístil v rámci svého pořadu Extrémní starosta na internetové televizi MALL.TV na řeporyjskou radnici a 24 hodin denně jimi živě monitoruje železniční přejezd, přes nějž se nebezpečně přechází a přejíždí, už prošetřuje policie.

Praha: Policisté se zabývají videem, které se objevilo na sociálních sítích, a jsou na něm vidět tři ženy, jak převádí skupinu dětí přes železniční přejezd i když jsou spuštěné závory a svítí výstražná červená světla. Věc je prověřována pro podezření z TČ obecné ohrožení.

— Policie ČR (@PolicieCZ) February 6, 2020

Včera na něm hazardovaly se životy 13 dětí učitelky mateřské školky, jejichž identitu ve spolupráci s policií Pavel Novotný zjišťuje. Celý záznam pořadu najdete zde:

Oslovili jsme dopravního experta Romana Budského z Platformy VIZE 0. „Pohled je to hodně neveselý. Tu část závory, která je u chodníku doplněná zábranou, aby nešla podlézt, učitelky táhnoucí děti nekompromisně obešly. Je to kromě hazardu s jejich životy i nehezký příklad dopravní výchovy v praxi,“ řekl doslova Budský.

Navíc rodiče jsou přesvědčeni, že svěřují své děti do rukou zodpovědných lidí. „Podle mého názoru se jedná o trestný čin obecného ohrožení. Protože je to naštěstí bez zranění, sazba je až dva roky vězení. V každém případěj jde o bezohledné jednání učitelek… ty děti si to zapamatují. Příště, až půjdou samotné, rozhlédnou se a vkročí na koleje. Viděly to u učitelky, děti nemají ten odhad a může to vést k tragédii,“ doplňuje Roman Budský.

Další hlavní zprávy

Politika

Hamáčkova pomsta? Vicepremiér odvolal Netolického z dozorčí rady České pošty

Hamáčkova pomsta? Vicepremiér odvolal Netolického z dozorčí rady České pošty

Předseda ČSSD Jan Hamáček si zřejmě vyřizuje účty s pardubickým hejtmanem Martinem Netolickým (ČSSD). Odvolal jej z dozorčí rady České pošty a údajně s ním ani nekomunikuje. Na jeho místo navrhlo vnitro Martina Kubu (ODS). Informoval o tom web info.cz Netolický pro Seznam Zprávy prozradil, že Hamáček plánoval cestu do Moskvy, aby nákupem vakcín Sputnik V zachránil sociální demokracii před volebním debaklem.

Vláda

Slibujeme si od toho větší porodnost, obhajuje Maláčová kratší pracovní týden

Slibujeme si od toho větší porodnost, obhajuje Maláčová kratší pracovní týden

Ministryně práce a sociální věcí Jana Maláčová (ČSSD) trvá na prosazení čtyřdenního pracovního týdne, aniž by se lidem snížily mzdy. Podle ní by zkrácení pracovního týdne ze 40 na 35 hodin týdně vedlo ke zvýšení produktivity zaměstnanců. Řekla to na čtvrteční Předvolební superdebatě Politického klubu FSV UK s tím, že by to mimo jiné zvýšilo porodnost.

Komentátoři: Další příšerný omyl Janka Kroupy. Hamáček se do toho ale uvrtal trochu sám
Kellnerová se po smrti otce vrací k závodění. Čeká ji důležitá generálka před OH
reklama
reklama
Desetikoruna se vydražila za 230 tisíc. Jak vzácnou minci poznáte od ostatních?

Aukce

Domácí zpravodajství

Pirk: Chci operovat, dokud budu moct. Na kliniku dohlédnu i z nebe nebo pekla
Další články
reklama
reklama