reklama

Za dveřmi bytu v Ústí našli zavražděnou ženu. Tři podezřelé dopadli až na Vysočině

První letošní vraždu vyšetřují kriminalisté v Ústeckém kraji. V jednom z bytů v Ústí nad Labem našli mrtvou ženu. Vyšetřovatele teď čeká složitý úkol. Z vraždy jsou totiž podle informací CNN Prima NEWS podezřelí hned tři lidé.

reklama

K vraždě došlo na ústeckém sídlišti v Krásném Březně. Rozházené odpadky u kontejnerů mohou napovědět, že zde policisté v noci něco hledali – zřejmě vražednou zbraň. „Byli tady policisté, hasiči. Z toho prvního bytu zmizely dvě ženy. Matka s dcerou,“ prozradila sousedka. I další svědek uvedl, že v bytě bydlela paní s dcerou.

Mrtvou 61letou ženu našli kriminalisté za dveřmi, na těle měla výrazné stopy násilí. „Případ si ihned převzali krajští kriminalisté a začali na něm intenzivně pracovat. Byla nařízena soudní pitva,“ prohlásila policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Vyšetřování ukázalo, že starší ženu někdo zavraždil. Pachatelů zřejmě bylo více. „Ještě téhož večera kriminalisté v Kraji Vysočina zadrželi tři podezřelé osoby. V tuto chvíli probíhají výslechy,“ dodala Hyšplerová.

Kromě výslechů by více světla do celého případu mohly přinést také výsledky soudní pitvy. Závěry by měli mít detektivové během následujících dní. Do té doby nemohou sdělit bližší podrobnosti k zadrženým ani k možnému motivu surového činu.

K tématu

Další hlavní zprávy

Německo

Miliony respirátorů FFP2 nechrání proti koronaviru. Testování nepočítalo s aerosoly

Miliony respirátorů FFP2 nechrání proti koronaviru. Testování nepočítalo s aerosoly

Až osm a půl milionu respirátorů FFP2 v Německu od třinácti dodavatelů nechrání proti koronaviru tak, jak by měly. Vyplývá to z testů společnosti Dekra, která se specializuje na kontrolu a certifikaci výrobků. Podle ní standardně používané testy pro respirátory nejsou vyvinuté na sledování jejich odolnosti vůči virům, ale soustředí se na to, zda splňují podmínky týkající se bezpečnosti práce.

Na Velikonoce bychom měli zavřít ekonomiku. Získáme 10 dní klidu, říká Levínský
Zasloužené odměny za boj s covidem. Dostanou je zdravotníci i sociální pracovníci
Další neshody ve vládě: Plaga nesouhlasí s Babišovým návrhem na úřední maturity
reklama
reklama
KOMENTÁŘ: Vláda žene zoufalé lidi do náruče extrémistů. Rozvrat státu pokračuje

Názory

Domácí zpravodajství

Filip Smoljak: Řeknu vám, co jsou Zdeněk Svěrák a jeho syn Jan zač
Poprask na Lvech: Herci pod palbou kritiky za pokuřování bez respirátorů
Richterová: Premiér jen přispívá k chaosu. Vždy vypustí balónek a sleduje reakci lidí
Další články
reklama
reklama