reklama

Žena prodala čtyřletého syna na focení nahých fotografií. Sama se živí prostitucí

Šokujícím případem se ve středu zabýval Krajský soud v Ústí nad Labem. Teprve čtyřletého syna měla jeho sedmatřicetiletá matka prodat na focení neznámému muži z Německa. Ten ho poté měl nahého fotit v autě. Žena vinu odmítá.

reklama

Žena podle obžaloby prodala svého syna jednomu z německých klientů, kterému jako prostitutka poskytovala sexuální služby. Muž si chlapce měl fotit nahého v obytném voze na benzínce v severočeském Dubí před dvěma lety.

„Vytvořil nejméně dvě fotografie nahého dítěte, kterého za tímto účelem obviněná předem sama svlékla. Na jedné z fotografií byl její syn vyfocen na předním sedadle vozu natočený zády a hýžděmi k fotografujícímu,“ uvedla státní zástupkyně Lenka Letáčková. Na druhé byl podle ní vyfocený zepředu, a to včetně intimních partií.

Muže z Německa si podle obžaloby všimla rodinná známá, které prý fotografie na benzínce ukazoval. Policii se ho vypátrat nepodařilo. Obžaloba tak stojí zejména na výpovědích svědků a znaleckém zkoumání malého syna. „Ukazoval, že v autě byl, že tam byla postel a že ho pán fotil. Je jasné, že se událost stala,“ řekla znalkyně v oboru psychologie Hanka Hilbertová.

Babička se s chlapcem odstěhovala

Dnes má syna v péči babička, která se s ním z Dubí odstěhovala. Právě ta o celém incidentu informovala policii. „Mně řekl, že byl s Nikolou na benzínce a pán mu koupil bonbóny. Ptala jsem se, co dělali v autě u pána, a on mi řekl, že ho Nikola svlékla a pán ho vyfotil,“ řekla.

Obžalovaná ale vinu odmítá, podle ní si všechno vymyslela právě rodinná známá, která jí nevrátila půjčené peníze. „Já jsem dělala prostituci, ale takhle ne,“ zdůraznila. „Moje klientka od začátku tvrdí, že se trestné činnosti nedopustila,“ uvedl advokát obžalované Karel Kýček.

Soud bude pokračovat v listopadu výslechem dalších svědků. V případě uznání viny hrozí ženě za obchodování s lidmi až desetileté vězení.

Tagy:

Hlavní zprávy

Objevila se nová zákeřná mutace covidu. Neodhalí ji dokonce ani PCR testy
Koronavirus

Objevila se nová zákeřná mutace covidu. Neodhalí ji dokonce ani PCR testy

Brazílie vyhlásila stav nejvyšší pohotovosti. Ve městě Belém se objevila nová podvarianta covidové mutace delta známá jako AY.33. Nedokáží ji rozpoznat rychlotesty ani PCR testy. Lékaři odhalili její přítomnost až poté, co zaslali na sekvenování 166 vzorků pacientů z hlavního města státu Pará, ležícího na severu této latinskoamerické země.

Odcházející vláda se dál hašteří. Schillerová ztrhala návrh Maláčové na minimální mzdy

Odcházející vláda bude o zvýšení minimální mzdy jednat za týden, oznámila ministryně financí Alena Schillerová (ANO). Růst na 18 tisíc korun, který navrhuje ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) označila za naprosto nereálný. Připomněla, že na minimální mzdu je v Česku navázána mzda zaručená a její navýšení by mohlo být pro některé menší a střední zaměstnavatele neúnosné.

Neočkovaní učitelé musí mít při výuce respirátor. Ruší se izolace po návratu z ciziny

Neočkovaní učitelé budou od listopadu muset nosit respirátory při výuce. Výjimku budou mít učitelé ve školkách. Po pondělním vládním zasedání to oznámil ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO). Sdělil také, že neočkovaní už nebudou muset po příjezdu z rizikových zemí na mapě cestovatele nastoupit do samoizolace. Zachována bude povinnost testu a do té doby bude muset dotyčná osoby nosit na veřejnosti respirátor.

Flegr: Hromadné akce se měly dávno omezit. Máme výhodu, že Češi jsou bonzáci

Je potřeba co nejvíce testovat. Jde o alternativu k lockdownům a ostatním protikoronavirovým opatřením. CNN Prima NEWS to řekl evoluční biolog Jaroslav Flegr. Podle něho není problém provést stovky tisíc PCR testů denně. Zároveň Flegr uvedl, že počet účastníků na hromadných akcích se měl dávno omezit. Výhodou podle něj je, že Češi jsou „bonzáci“, kteří rádi spolupracovníky porušující opatření nahlásí.

reklama

Domácí zpravodajství

Nejzajímavější reality show z celého světa. Televize Prima spouští nový program

Skupina Prima rozšiřuje programovou nabídku a v pondělí 25. října odpoledne spustí jedenáctý televizní kanál! Prima SHOW se ve svém programovém schématu zaměří na reality show. Přinese druhou sérii české show LIKE HOUSE s Agátou Hanychovou v čele nové party influencerů a představí premiérový denní formát Královny butiků, který je mixem napětí, soutěžení, nákupů, stylingu a módních tipů předního českého stylisty Filipa Vaňka. Nebudou chybět ani ty nejlepší zahraniční show – Krásky a šprti, Ostrov pokušení, Výměna manželek USA nebo Slunce, sex a rodiče v patách.

reklama