Můj Bůh je pitbull

Nejnovější příspěvky k tématu

Můj Bůh je pitbull

Můj Bůh je pitbull a můj pitbull je kočičí máma. VAROVÁNÍ: Článek obsahuje extrémně roztomilá videa!

Pamatujete na dva kočičí Satany, kteří mi zůstali na krku? Zadání veterináře, který je kastroval, znělo jasně: Kvůli čipování a dalšímu případnému ošetřování je ochočte. Jasně - dvě divoký kočky, které syčí jak papiňák jenom co se v blízkosti šest metrů od nich zvednu z gauče… Moc šancí jsem tomu, přiznám se, nedávala… Ale je to jako ve starém přísloví: Kde nepomůže veterinář, pomůže čas.

Můj Bůh je pitbull, ale snaží se ho sesadit koťata

Před časem se ke mně dostala tři opuštěná koťata z popelnice, jedno našlo domov, dvě (ta nejzlejší, samozřejmě) zůstala u mě. Vzhledem k nastalému období mi přišlo záhodno opravdu splnit nesplnitelný požadavek veterináře, co je kastroval: “Ochočte je trochu a pak jim dáme čipy.” No… u divokých koček to není tak jednoduché.

Můj Bůh je pitbull a tohle je láska za časů korony

Žiji sama a představa, že tu budu zavřená v případě nákazy mé maličkosti minimálně měsíc, mě dohání k šílenství. Má úzkostlivá povaha tomu moc nepřidává, takže večery trávím tak, že někomu dělám díru do hlavy všemi mými katastrofickými scénáři. To samozřejmě prokládají chvilky pocitu štěstí nad tím, že nikam nemusím. A zvířata mi navíc dělají společnost zodpovědně.

Můj Bůh je pitbull a vyzývám - čoklofilové všech zemí, spojte se!

Tuhle jsem v nové partě lidí dostala zbrusu nový titul - čoklofilka! Koncovka -fil pochází z řeckého filia, což znamená lásku nebo náklonnost. Alespoň podle Wikipedie. Fajn, ale to vůbec není pravda. Ano, zajímám se o zvířata, ale rozhodně to není téma, o kterém nemůžu přestat žvanit! Rozhodně to není tak, že fašounsky kážu každému pejskaři jak dělá všechno blbě! Rozhodně ne!

Můj Bůh je pitbull a mám pro vás report o tom, jak hnědý závislák zvládl hlídání

Určitě všichni nespíte, nejíte a sotva pracujete, protože hoříte nedočkavostí, jak dopadlo hlídaní té mé pošahané smečky. Od táty i sousedky AKA chůviček jsem samozřejmě průběžně dostávala zprávy o frekvenci vylučování psů i stavu domácnosti. Ale nic se nevyrovná osobnímu vyprávění, kdy vyplují na povrch věci, se kterými vás empatické chůvičky nechtěly konfrontovat, abyste se nestresovali. Když mi pak sousedka Jesi vyprávěla o hlídání i s celým backroundem, říkám jí: “Hele a nechceš se o to náhodou podělit i v blogu?” A to je pochopitelně příležitost, která se neodmítá...

Můj Bůh je pitbull. Tak proto nesu odloučení hůř než on?

Ráno v 6:30 mi dnes zazvonil budík. Po několika letech mám spát na cizím místě a bez zvířat. Připravovala jsem se na to psychicky měsíce a kdyby to nebylo kvůli hudbě, nikdy to neudělám. Ten den nadešel. Když jsem otevřela oči a vedle sebe měla Hankův zadek, hned mi blesklo hlavou: “To se mám zítra probudit bez tebe?”

Můj Bůh je pitbull a teď je to obzvlášť znát aneb zvíře jako terapeut

Hank je fakt mentál. Někdy bych tu jeho nekonečnou radost ze života chtěla přibít k podlaze. Když mě něco bolí, třeba mám naraženou nohu nebo ruku, tak mi na to při ranním vítání ještě dupne. Když mám nejvíc zmrzlá stehna, začne mě do nich mlátit ocasem. Když spěchám z domu a nervuji se, dá mi hlavičku do holeně. Už jsem se s tím smířila. Teď si navíc procházím těžkým obdobím.

Můj Bůh je pitbull

Blog Můj bůh je pitbull o radostech i strastech, které přináší život s pitbullím samcem, adoptovanou fenkou greyhounda a čtyřmi kočkami. Řeč bude o kynologii i pejskařských failech, popisovaných s předstíraným nadhledem.