reklama

Můj Bůh je pitbull

Nejnovější příspěvky k tématu

Můj Bůh je pitbull a můj pitbull je kočičí máma. VAROVÁNÍ: Článek obsahuje extrémně roztomilá videa!
Můj Bůh je pitbull

Můj Bůh je pitbull a můj pitbull je kočičí máma. VAROVÁNÍ: Článek obsahuje extrémně roztomilá videa!

Pamatujete na dva kočičí Satany, kteří mi zůstali na krku? Zadání veterináře, který je kastroval, znělo jasně: Kvůli čipování a dalšímu případnému ošetřování je ochočte. Jasně - dvě divoký kočky, které syčí jak papiňák jenom co se v blízkosti šest metrů od nich zvednu z gauče… Moc šancí jsem tomu, přiznám se, nedávala… Ale je to jako ve starém přísloví: Kde nepomůže veterinář, pomůže čas.

Můj Bůh je pitbull, ale snaží se ho sesadit koťata

16. dubna 2020 06:00

Před časem se ke mně dostala tři opuštěná koťata z popelnice, jedno našlo domov, dvě (ta nejzlejší, samozřejmě) zůstala u mě. Vzhledem k nastalému období mi přišlo záhodno opravdu splnit nesplnitelný požadavek veterináře, co je kastroval: “Ochočte je trochu a pak jim dáme čipy.” No… u divokých koček to není tak jednoduché.

Můj Bůh je pitbull a tohle je láska za časů korony

19. března 2020 06:30

Žiji sama a představa, že tu budu zavřená v případě nákazy mé maličkosti minimálně měsíc, mě dohání k šílenství. Má úzkostlivá povaha tomu moc nepřidává, takže večery trávím tak, že někomu dělám díru do hlavy všemi mými katastrofickými scénáři. To samozřejmě prokládají chvilky pocitu štěstí nad tím, že nikam nemusím. A zvířata mi navíc dělají společnost zodpovědně.

Můj Bůh je pitbull a vyzývám - čoklofilové všech zemí, spojte se!

12. března 2020 07:30

Tuhle jsem v nové partě lidí dostala zbrusu nový titul - čoklofilka! Koncovka -fil pochází z řeckého filia, což znamená lásku nebo náklonnost. Alespoň podle Wikipedie. Fajn, ale to vůbec není pravda. Ano, zajímám se o zvířata, ale rozhodně to není téma, o kterém nemůžu přestat žvanit! Rozhodně to není tak, že fašounsky kážu každému pejskaři jak dělá všechno blbě! Rozhodně ne!

Můj Bůh je pitbull a mám pro vás report o tom, jak hnědý závislák zvládl hlídání

Určitě všichni nespíte, nejíte a sotva pracujete, protože hoříte nedočkavostí, jak dopadlo hlídaní té mé pošahané smečky. Od táty i sousedky AKA chůviček jsem samozřejmě průběžně dostávala zprávy o frekvenci vylučování psů i stavu domácnosti. Ale nic se nevyrovná osobnímu vyprávění, kdy vyplují na povrch věci, se kterými vás empatické chůvičky nechtěly konfrontovat, abyste se nestresovali. Když mi pak sousedka Jesi vyprávěla o hlídání i s celým backroundem, říkám jí: “Hele a nechceš se o to náhodou podělit i v blogu?” A to je pochopitelně příležitost, která se neodmítá...

Můj Bůh je pitbull. Tak proto nesu odloučení hůř než on?

Ráno v 6:30 mi dnes zazvonil budík. Po několika letech mám spát na cizím místě a bez zvířat. Připravovala jsem se na to psychicky měsíce a kdyby to nebylo kvůli hudbě, nikdy to neudělám. Ten den nadešel. Když jsem otevřela oči a vedle sebe měla Hankův zadek, hned mi blesklo hlavou: “To se mám zítra probudit bez tebe?”

Hlavní zprávy

Vašáková: Situaci v ČR určují neočkovaní. Lidé věří věcem, které nemají hlavu ani patu
360°

Vašáková: Situaci v ČR určují neočkovaní. Lidé věří věcem, které nemají hlavu ani patu

Lidé více slyší na dezinformace a mnohdy věří věcem, které racionálně nedávají hlavu ani patu. Koronavirový scénář v České republice proběhne tak, jak jej určí neočkovaní, uvedla náměstkyně ministra zdravotnictví Martina Koziar Vašáková. V pořadu 360° Pavlíny Wolfové upozornila, že COVID-19 je v tuto chvíli neléčitelná nemoc, proto je prevence zásadní.

reklama

Můj Bůh je pitbull

Blog Můj bůh je pitbull o radostech i strastech, které přináší život s pitbullím samcem, adoptovanou fenkou greyhounda a čtyřmi kočkami. Řeč bude o kynologii i pejskařských failech, popisovaných s předstíraným nadhledem.