Pravý superhrdina. Herec z Avengers riskoval život kvůli synovci, odhalilo vyšetřování

Americký herec Jeremy Renner, který utrpěl vážné zranění při odklízení sněhu, chtěl zachránit svého synovce, ukazují nové skutečnosti. Sněžný pluh ale nakonec poranil především jeho. K nehodě došlo na začátku ledna poblíž hercova domu v Nevadě.

Renner se snažil zastavit sněžný pluh, který se začal svévolně rozjíždět, aby nenarazil do jeho synovce, informuje web BBC. Těžký vůz slavného herce ale zachytil a způsobil mu vážná zranění, ukazuje podle BBC policejní zpráva.

Stroj se však poté začal kutálet z kopce, uvádí se ve zprávě oddělení šerifa okresu Washoe. Renner při nehodě utrpěl zranění trupu, obličeje, končetin a hlavy. Z nehody se stále zotavuje, podle webu The Guardian byl ale propuštěn z nemocnice.

Upevněné rodinné pouto

Renner již dříve uvedl, že si při incidentu zlomil více než 30 kostí, které však „zesílí stejně, jako se prohlubuje láska a pouto s rodinou a přáteli“. K nehodě došlo poblíž silnice Mount Rose Highway.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Policie je v šoku. Matka nechala své batole řídit auto, videem se pochlubila na sítích

„Jeremy je jeho strýc a pomáhal mu dostat forda z příjezdové cesty. Auto se několikrát zaseklo, a tak použili sněžný pluh, aby ho vytáhli z příjezdové cesty,“ vysvětlil podle BBC zástupce Garret Leone ve zprávě, kterou získala agentura Press Association.

„Měli řetěz připojený k zadní části pluhu a k přední části auta. Vytáhli ho z příjezdové cesty a Alexander Fries zaparkoval uprostřed ulice. Herec pak otočil pluh a pokusil se promluvit se svým synovcem,“ uvádí se ve zprávě.

Fries zpozoroval, že se pluh rozjel a uvnitř vozidla nikdo neřídí. „Při běhu k vozu Alexander zpozoroval, že Jeremy vyskočil, aby se dostal do kabiny vozidla,“ stojí ve zprávě. To se slavnému herci ale nepovedlo.

Herec od nehody průběžně informoval fanoušky o svém zotavování. V sobotu poděkoval těm, kteří mu poslali zprávy na podporu.

Renner se objevil ve filmech společnosti Marvel, a to například ve snímcích Thor, Black Widow, Captain America: Občanská válka a Avengers: Endgame, stejně jako ve stejnojmenném televizním seriálu.

Tagy: