reklama

obce

Výpis příspěvků ke štítku „obce“

Jak si v očkování vede vaše obec? Podívejte se na přehlednou mapu republiky

14. prosince 2021 06:52

Není tajemstvím, že v pohraničních oblastech Česka a na vesnicích je proočkovanost lidí vakcínami proti covidu daleko nižší než ve městech. Jaká je situace přímo u vás? Podívejte se na detailní mapu republiky rozdělené do obcí s rozšířenou působností. V článku také naleznete přehledné grafy o vývoji vakcinace a počtu vykázaných prvních, druhých a třetích dávek.

Soutěžte se CNN Prima NEWS o nejlepší vánoční strom. Vyhraje ten z vaší obce?

12. prosince 2021 22:54

Vánoce se blíží, a tak redakce CNN Prima NEWS připravila velkou sváteční anketu. Hledáme ten nejlepší vánoční stromek z celého Česka. Ukažte nám, jak jste nazdobili vánoční stromek právě ve vaší obci. Vybereme deset nejzajímavějších a vy pak budete hlasovat, který stromek z náměstí, návsí nebo zahrad je ten nejlepší. Své fotky posílejte na e-mailovou adresu stromky@iprima.cz.

Politolog: Babiš boduje v menších obcích, lidé tam neřeší jeho střet zájmů

21. září 2021 21:39

Do sněmovních voleb zbývají necelé tři týdny. Politolog Vratislav Dostál i letos očekává velké rozdíly mezi výsledky ve větších městech a v malých obcích. Z nich to voliče prý nejvíce táhne k premiérovi Andreji Babišovi (ANO). „Lidé z vesnic často volí spíš intuitivně, na politiku koukají mnohem praktičtěji,“ řekl Dostál v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

reklama