Místo zábavy brutální napadení. Mladík v Brně dostal v parku naloženo od party agresorů

Mladík v Brně dostal v parku naloženo od party agresorů.

Brutální napadení v Brně

Brutálním napadením a následnou loupeží se zabývá brněnská kriminálka. Zatím neznámí pachatelé se u tamního nádraží seznámili s mladým mužem a jejich vzájemné přátelství měla stvrdit koupená láhev alkoholu. Jenže místo toho dostal mladík pořádně naloženo a parta agresorů ho navíc ještě okradla. Celý útok zaznamenaly pouliční kamery.

„S nepříjemnou zkušeností oběti loupeže se vyrovnává šestadvacetiletý muž z Brněnska, který se ve druhé polovině června se vydal do Brna za zábavou. Po půlnoci se u hlavního nádraží potkal se skupinkou mladých lidí, se kterými se dal do řeči,“ popsal začátek incidentu policejní mluvčí David Chaloupka.

Všichni pak zamířili nakoupit alkohol a následně se přesunuli do parku. Mladík nejspíše nepočítal s tím, že rychle nabyté přátelství vezme stejně rychle za své. Během vteřiny skončil na zemi a ze všech stran schytával jednu ránu za druhou.

„Podle výpovědi poškozeného ho měla z nenadání jedna část skupiny napadnout a povalit na zem, kde do něj někteří kopali, jiní ho bili pěstmi. Během útoku pak upadl do bezvědomí,“ uvedl Chaloupka.

Parta agresorů využila početní i fyzické výhody a „férovku 13 na jednoho“ završila tím, že mladíka okradla. „Když se probudil, zjistil, že byl okraden o mobilní telefon a peněženku se všemi penězi a doklady,“ doplnil Chaloupka. Z mladíka zbitého do bezvědomí ještě jeden z kumpánů stáhl mikinu a pak se stejně jako ostatní ztratil v hluboké noci jako pára nad hrncem.

Nejenom s ním, ale i s dalšími účastníky tohoto nepovedeného seznamovacího večírku by si rádi promluvili kriminalisté. Pokud některého z nich poznáte, volejte 158, případně kontaktujte Krimi zprávy.

Tagy: