Recept na zdražování: Zavřeme všechny ruský fízly a problémy se vyřeší, tvrdí Cibulka

360° 7.10.2021

Až všichni agenti KGB a GRU ve vedení tohoto státu a v masmédiích dostanou doživotí za vlastizradu, vyřešíme 99 procent problémů, pronesl v pořadu 360° televize CNN Prima NEWS šéf strany Volte Pravý Blok Petr Cibulka. Podle něj probíhá třetí světová válka. Když se podle něho lidé naučí pracovat s kyvadlem, mohou prý zjistit jakoukoliv informaci na světě.

„Je třeba zvládnout práci s kyvadlem, to umí zabránit zdražování, protože pomocí něj zjistíte, kdo je a není ruský fízl. To jsou všichni, které známe z televize. Rusko nemá zájem na prosperitě Západu. Až všichni agenti KGB a GRU ve vedení tohoto státu a v masmédiích dostanou doživotí za vlastizradu, tak vyřešíme 99 procent svých dnešních problémů,“ navrhl recept na zdražování Petr Cibulka.

Nová vláda podle něj pak už nebude „fízlácká“ a přijme ústavní zákon o povinnosti mít vyrovnané rozpočty na všech úrovních. „Přijmeme švýcarský model vnitrostátní daňové konkurence, kdy si každá obec, město a kraj bude sama stanovovat výši daní, což vytvoří tak ostrou vnitrostátní konkurenci, že když město nebo obec dá příliš velké daně svým podnikatelům a živnostníkům, tak o ně přijdou, protože se přestěhují do sousední obce nebo města, a tam budou podnikat a platit daně,“ vysvětlil někdejší signatář Charty 77. Podle něj se jedná o strategické opatření, které vyřeší všechny ekonomické problémy.

Cibulka se domnívá, že Česku vládnou agenti ruské kontrarozvědky GRU a bývalé sovětské KGB. „Miloš Zeman je agent KGB a média patří většinou pod GRU. Když se naučíte pracovat s kyvadlem, zjistíte každou informaci na světě,“ tvrdil v 360°.

Šéfa Pirátů Ivana Bartoše považuje za agenta GRU. „Pokud by se podařilo vyřadit Zemana ze hry, nebude schopen jmenovat Babiše jako člověka, který má sestavit po volbách vládu. Ale jeho nástupce, který je zřejmě GRU, bude jmenovat třeba Bartoše. To bych považoval za tragédii,“ uvedl s tím, že pro prezidenta je priorita, aby pověřil premiéra Andreje Babiše sestavením vlády. A tak na to šetří síly a ruší ostatní program.

Zahyne třetina lidstva

Cibulka také řekl, že svět je ve třetí světové válce od roku 2011 do 2038. „Je zatím hybridní, ale vydržte do roku 2025, začne naostro. Zahyne třetina lidstva, je potřeba o tom vědět. Řešíme okrajové problémy, ne klíčové,“ vysvětlil.

Zároveň má podle něj Česko odmítnout bruselskou zelenou energetiku. „Protože to je sabotáž a podvod. Lži, které mají zakrýt fakt, že Rusko vede celosvětově klimatickou válku. Oteplování nesouvisí s ničím, co tvrdí Brusel,“ trval na svém Cibulka v pořadu.

Disident, aktivista a novinář Petr Cibulka byl před listopadem 1989 mnohokrát vězněn. Z poslední vazby byl propuštěn po sametové revoluci. V roce 1993 zveřejnil část seznamu agentů a spolupracovníků StB, známou jako „Cibulkovy seznamy“.

Ty nejprve vycházely na pokračování v novinách, později byly zveřejněny na internetu. Ukázalo se, že s nich Cibulka zřejmě vyškrtl svou matku. V oficiálních záznamech Archivu bezpečnostních složek pod Ústavem pro studium totalitních režimů je totiž vedena pod svazkem s číslem 17911 a krycím jménem Alžběta. Jako agentka byla vedena v letech 1974 až 78.

Tagy: