Sledujte Hlavní zprávy: Cena pohonných hmot dále klesá. Kde natankujete nejlevněji?

Z množství zpráv o zdražování se už několik týdnů v řadě vymykají informace o cenách pohonných hmot. Ty stále pozvolna zlevňují. Kde natankujete nejlevněji? Nejen to se dozvíte v Hlavních zprávách.

Ceny paliv letos prudce vzrostly na přelomu února a března po začátku ruské invaze na Ukrajinu. V posledních týdnech ale klesají. Navzdory zlevňování jsou paliva v Česku nadále podstatně dražší než před začátkem války. Těsně před zahájením invaze 24. února stál benzin průměrně 37,43 koruny a nafta 36,39 koruny. Oproti současnosti tak byly ceny naturalu nižší o více než 4,50 koruny a diesel vyšel zhruba o sedm korun levněji.

Ani přes přísnější bezpečnostní podmínky, se středeční turné Andreje Babiše neobešlo bez potyček mezi jeho fanoušky a odpůrci. Trest za smrt chodce – přejel ho muž se zákazem řízení a ujel. Dostal dva a půl roku.

Nejen to je tématem Hlavních zpráv, které startují na CNN Prima NEWS a na Primě v 18:55.

Další čtvrteční program CNN Prima NEWS:

Zprávy z regionů ve 20:20

Aktuální zprávy ze všech regionů České republiky. Události, zajímavé příběhy, témata vašeho kraje.

Zprávy ve 21:00

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Rychle, stručně a srozumitelně.

Povídej ve 21:25

Pravdivé životní příběhy známých osobností bez obalu. To dobré, co je potkalo, ale i to, jaké nepřízni osudu musely čelit a jak se s tím vyrovnaly. Hlubokou zpověď sledujte v pořadu Povídej.

360° ve 22:00

Nejdůležitější události dne analyzované ze všech úhlů pohledu. Pokud o nich mluvíte, my taky.

Zprávy ve 23:00

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Rychle, stručně a srozumitelně.

Tagy: