reklama

Tragická nehoda na Kladensku: Při srážce dvou aut zemřela žena, další se těžce zranila

Při srážce dvou osobních aut u Velvar na Kladensku v úterý ráno zemřela žena, druhá žena byla se středně těžkými zraněními přepravena vrtulníkem do pražské nemocnice v Motole. Ženy cestovaly v jednom autě, řidič druhého vozu se nezranil, řekly ČTK kladenská policejní mluvčí Jana Šteinerová a mluvčí středočeské záchranky Petra Effenbergerová.

reklama

Nehoda se stala po 7:00 poblíž nájezdu ze silnice 240 na tah I/16. „Silnice je uzavřená,“ uvedla Nováková. Ženě, která nehodu nepřežila, bylo 74 let, její spolujezdkyni 60 let. Druhý vůz řídil osmnáctiletý řidič, dechová zkouška ukázala, že nebyl pod vlivem alkoholu.

Podle informací CNN Prima NEWS se snažili záchranáři starší z žen asi 10 minut neúspěšně resuscitovat. Druhá z žen byla odvezena se středně těžkými zraněními do pražské nemocnice v Motole. Řidič byl podle všeho bez zranění.

Příčinu a okolnosti nehody policisté vyšetřují, nicméně podle dostupných informací, ke kterým se dostal reportér Matěj Rychlý, to vypadá, že auto s ženami se připojovalo z vedlejšího do hlavního pruhu a následně došlo ke střetu. Očekává se, že uzavírka potrvá do odpoledne, úsek lze objet přes obec Velká Bučina.

K tématu

Další hlavní zprávy

Rozhovor

Světlo na konci covidového tunelu existuje. Akorát strojvůdce je šílený, říká lékařka

Světlo na konci covidového tunelu existuje. Akorát strojvůdce je šílený, říká lékařka

Světlo na konci tunelu sice existuje, ale český tunel k němu vede oklikami s nejrůznějšími překážkami a strojvedoucí je šílený. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekla Darina, lékařka z nemocnice ve větším městě, která si přála zůstat v anonymitě. Svou vinu za současnou situaci podle ní nesou také hygienické stanice. Popsala zářijové školení, na kterém hygienici nabádali praktické lékaře, aby neposílali lidi na testy. Uvedla také, jak zkomplikovalo očkování otevření systému pro praktické lékaře.

Koronavirus

Část firem porušuje opatření. Nutí zaměstnance chodit do práce navzdory nákaze

Část firem porušuje opatření. Nutí zaměstnance chodit do práce navzdory nákaze

Pětina zaměstnanců má zkušenosti s tím, že jejich zaměstnavatel či nadřízený porušil opatření proti covidu. Každý sedmý uvedl, že jeho zaměstnavatel či nadřízený vyzýval k porušování pravidel v testování a trasování kontaktů nakaženého. Dvě pětiny zaměstnanců naopak poukázaly na zodpovědný přístup firem. Více než 20 procent společností dokonce testovalo své zaměstnance ještě před zavedením této povinnosti.

360°

Hejtmanka Pecková: Rozhoduje se o tom, jestli pacient dostane vůbec postel a doktora

Hejtmanka Pecková: Rozhoduje se o tom, jestli pacient dostane vůbec postel a doktora

Hejtmanka Středočeského kraje Petra Pecková (za STAN) znovu varovala před zahlcením zdravotnického systému vlivem pandemie koronaviru. V pořadu 360° Pavlíny Wolfové se zastala pracovní povinnosti části studentů v nemocnicích. Zároveň uvedla, že jí přijde absurdní, když si někdo v době přeplněných nemocnic nechá dělat umělá prsa u plastických chirurgů.

Není myška jako myška. Některá zvířata se ve zverimexech prodávat nesmí, jiná ano
Miliony respirátorů FFP2 nechrání proti koronaviru. Testování nepočítalo s aerosoly
reklama
reklama
O pacienty ať se stará primář Volný, my si bereme volno, zlobí se zdravotníci

Zdravotnictví

Domácí zpravodajství

Zasloužené odměny za boj s covidem. Dostanou je zdravotníci i sociální pracovníci
Další neshody ve vládě: Plaga nesouhlasí s Babišovým návrhem na úřední maturity
Další články
reklama
reklama