Zákulisí Karlových Varů: Herečky vtipkují o pirátění, Kazma dorazil letadlem

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary je v plném proudu. Po roční pauze a měsíčním odkladu se zdá, že vše probíhá bez problémů a ve veselém duchu. To potvrzují i příspěvky osobností českého showbyznysu na sociálních sítích, kde se chlubí i momenty, které unikly hledáčkům fotografů a televizních kameramanů.

Do Karlových Varů se po roční pauze, kterou způsobila pandemie koronaviru, znovu sjely osobnosti české kultury i popkultury. Fotky z červeného koberce ale nejsou pro mnohé filmové nadšence až tak zajímavé jako záběry ze zákulisí, kterými se české celebrity v hojném množství chlubí na svých sociálních sítích.

Obzvlášť výživné byly v posledních několika dnech příspěvky českých hereček na Instagramu. Ty nešetřily na tzv. Instastories, což jsou dočasná veřejná videa, která mizí po uplynutí 24 hodin. Některé v nich představují svůj zvířecí doprovod, jiné poodhalují, jaký je na filmovém festivalu čeká program.

Že v Karlových Varech panuje dobrá nálada, ukázala například česká herečka a režisérka Petra Nesvačilová. „Jedeme k Hance domů a říkaly jsme si, co budeme dneska večer dělat. Pustíme si nějaký film. Nevím, asi stáhneme Zátopka,“ zavtipkovala v autě vedle herečky Hany Vagnerové. Právě snímek režiséra Davida Ondříčka o legendě československého sportu totiž letošní festival zahájil.

Herečka Alena Doláková si zase pochvalovala v jednom ze svých příspěvků na Instagramu hudební schopnosti Karla Havlíčka. Nemyslela tím ovšem vicepremiéra za hnutí ANO, ale slavného českého DJ. V Karlových Varech se mihl i influencer Kamil Bartošek, známý spíše jako Kazma Kazmitch.

„Ahoj, dneska začíná festival ve Varech, kam se celebrity jezdí prezentovat, jaké mají drahé šaty a oblečení a hodinky a auta. Já jsem na to nikdy nebyl, nedělá mi problém přiznat, že žádné auto nemám. Nikdy jsem si na to nehrál,“ řekl ve videu Kazma a nastoupil do letadla, které ho během dvaceti minut dopravilo z Prahy do Karlových Varů.

Tagy: