Kuchařová poprvé od rozpadu manželství promluvila: Brzobohatý je patologický lhář

Miss World Taťána Kuchařová poprvé od rozpadu manželství promluvila. S hudebníkem Ondřejem G. Brzobohatým jsou čerstvě rozvedeni. „Do poslední chvíle to byly jenom patologické lži,“ řekla v exkluzivním rozhovoru v pořadu ShowTime.

Když se pár dní před loňskými Vánocemi objevily v Blesku fotografie, na kterých se Brzobohatý důvěrně chová ke kolegyni z divadla, dostala Taťána zásah přímo do srdce. Následovalo veřejné prohlášení manželů o rozchodu, se kterým se modelka těžko vyrovnávala. Musela vyhledat pomoc terapeuta a hodně času trávila v zahraničí, kam zase brzy odjede, protože se jí tam prý dýchá lépe. Na období před třemi měsíci nevzpomíná ráda.

„Měla jsem dvě možnosti –⁠ buď se z toho složit, což byl asi i záměr, nebo se zvednout a jít dál. Bylo to těžké a náročné. Myslím, že se to dalo udělat jinak, s noblesou,“ říká Kuchařová.

Jenom patologické lži

Miss World takový zvrat ve svém životě nečekala. „Do poslední chvíle to byly jenom patologické lži. Bylo šokující, že po osmi letech, kdy někomu věříš a miluješ ho se vším všudy, tedy i s těmi temnými stránkami, přijde najednou úplný zlom. Ještě je to čerstvé, chce to nějaký čas. Zvykám si na to být singl. Je to docela sranda –⁠ všichni mi někoho dohazují,“ přiznává Kuchařová.

Bývalí manželé spolu nekomunikují. „Nejde to, vůbec už nechci. Teď se koncentruji na sebe, svoji práci. V dubnu budu hodně cestovat, v květnu taky, budu se vracet do L. A. Rozhodně nic nehledám, potřebuji čas to strávit. Jak to celé proběhlo, bylo neskutečné. Je to velká zkušenost a zklamání. Už jsme oficiálně rozvedení,“ popisuje modelka.

Rozvod proběhl bez účasti obou manželů v polovině března a Taťána se rozhodla přijmout zpátky dívčí příjmení Kuchařová. Dávno bydlí sama v jiném bytě, ale ve stejné lokalitě blízko Vltavy.

Kuchařové pomáhá práce

Sílu jít dodává i nadace Krása pomoci a lidé, kteří se do jejích projektů zapojují. Třeba známý český chirurg, profesor Pavel Pafko, který dorazil na kole na happening k virtuálnímu charitativnímu běhu na pomoc seniorům. Ten probíhá až do 10. dubna a výtěžek půjde na podporu projektu Doma bez obav.

Aktuálně dostává mnoho pracovních nabídek. „Když je stres, hubne se jedna radost, ale to se tak sešlo. Mám spoustu nových spoluprací. Teď jsem navrhovala svoji kolekci. Budeme ji fotit na Malorce v dubnu,“ dodává Kuchařová.

Tagy: