Nejsem matka, která dceru chlácholí. Neumannová prozradila, jestli má přítele

Bývalá běžkyně na lyžích a držitelka šesti cenných kovů z olympijských her Kateřina Neumannová tvrdě pracuje i dlouho po kariéře. Volný den byste tak u ní hledali jen marně. V rozhovoru pro Showtime prozradila třeba i to, jaký vztah má se svou 18letou dcerou a zda se v jejím životě objevit muž.

Neumannová se prý vůbec nenudí. V současné době je její život o pendlování mezi Prahou a jižními Čechami. „Stále mám svou práci na ministerstvu obrany pro armádní sport, k tomu spolupracuji s olympijským výborem a asi rok a půl se starám i o provoz domu na Šumavě. Takže ani o víkendech mi práce nekončí. Mám toho sice hodně, ale mě to baví,“ svěřila se.

Kateřina se navíc stále stará o dceru Lucii. „Mé dceři je osmnáct a oznámila mi, že se nehodlá hned tak stěhovat, protože je doma ráda a má své zázemí. Doma se jí líbí, což je pro mě ocenění – že dospívající dcera nechce pryč,“ usmála se Neumannová.

Dcera Lucie se kvůli zranění před rokem a půl rozhodla vyměnit dráhu tenistky za tu atletickou, ke které má i Neumannová blíž. Funguje tak víc jako sportovní pedant nebo hodná máma? „Snažím se to citlivě kombinovat, ne vždycky to ale jde. Nemůžu být máma, která ji chlácholí, když něco dělá špatně. Čeká ode mě odbornou radu,“ vysvětlila bývalá běžkyně na lyžích.

Se svou dcerou má prý výborný vztah a je jí oporou. Rady ohledně vztahů Lucii ale nedává. „Co se týče její sociální inteligence a integrace, tak je na tom lépe, než jsem byla já. Dělala jsem sport, kdy jsem byla neustále na horách, sama, nebo v malé skupině. Ona žije v Praze, takže sociální kontakt s kamarády má daleko větší a řekla bych, že i ve vztazích to zvládá docela bez problémů,“ podotkla.

Otázka vztahu a možného přítele však doprovází i samotnou sportovkyni. „Mám spoustu kamarádů a lidí kolem mě mužského pohlaví. Ale mohu vám říct, že doma s námi nikdo nebydlí a jinak to tak držím spíše v té podobě přátelské. Žádný vážný vztah tam není,“ uzavřela možné spekulace.

Tagy:

Hlavní zprávy

Všeobecná mobilizace by Rusko zničila, míní generál Šedivý. Popsal krajní možnosti Kremlu
K věci

Všeobecná mobilizace by Rusko zničila, míní generál Šedivý. Popsal krajní možnosti Kremlu

Pokud by ruský prezident Vladimir Putin přistoupil k všeobecné mobilizaci, pak by sice dokázal získat pro armádu možná až 30 milionů lidí, ale zničil by tím svoji zemi. Takový názor ve vysílání pořadu K věci na CNN Prima NEWS vyslovil bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR Jiří Šedivý. Armádní generál v záloze zároveň zmínil, že současní branci, kteří mají doplnit ruské síly v rámci částečné mobilizace, mají většinou chabou morálku a jejich nasazení na frontu by nyní nemělo velký význam.

Primátor Liberce Zámečník bude asi pokračovat. Starostové se dohodli na koalici s ANO
Komunální volby

Primátor Liberce Zámečník bude asi pokračovat. Starostové se dohodli na koalici s ANO

Na vytvoření koalice v Liberci se dohodlo vítězné uskupení Starostové pro Liberecký kraj (SLK), TOP 09 a KDU-ČSL s druhým hnutím ANO. Jejich vyjednávací týmy ve čtvrtek uzavřely dohodu o přípravě koaliční smlouvy. Obě uskupení jsou v čele města i nyní. V 39členném zastupitelstvu budou mít většinu 23 mandátů. Primátorem pravděpodobně zůstane Jaroslav Zámečník, personální obsazení ale není součástí dohody.

Infobox

Válka na Ukrajině

sledujeme živě
21:50

USA nikdy neuznají územní nároky Ruska na Ukrajině, řekl Biden

21:47

Poškození plynovodů Nord Stream je mezinárodní terorismus, řekl Putin po telefonátu s Erdoganem

21:09

Americký Senát schválil finanční návrh zákona s 12 miliardami dolarů pro Ukrajinu

20:33

Ukrajina kvůli nehodě zastavila dodávky plynu do okupované části Chersonské oblasti

Pomohla rozbít krvavý byznys se štěňaty. Někteří se báli, stálo mě to hodně nervů, popsala

Plzeňští policisté ukončili krvavý byznys se štěňaty. O případu překupníků psů už Krimi zprávy několikrát informovaly. Štěňata byla nemocná a řada jich do několika dní uhynula. Policisté nyní zveřejnili záběry ze zatýkání. Na starost ho měla zásahová jednotka. Štábu se navíc podařilo promluvit se ženou, která síť překupníků pomohla rozkrýt.

Živě
ON-LINE: Miliardy na kompenzaci dodávek Ukrajině i modernizaci armády. ČR získá pomoc USA

Po vyhlášení částečné mobilizace z Ruska prchají statisíce mužů, další se v zemi snaží odvod na frontu bojkotovat. Místopředseda ruské bezpečnostní rady Dmitrij Medveděv uvedl, že Rusko má právo v nezbytném případě použít jaderné zbraně. Mluvčí kremlu Dmitrij Peskov pak vzkázal, že cílem Ruska je získat Doněckou oblast. Ukrajinské jednotky oznámily další úspěch na jihu země. USA oznámily, že Ukrajině poskytnou další vojenskou pomoc, včetně 18 raketometů HIMARS. ČR dostane od USA podporu zhruba 2,7 miliardy Kč na modernizaci armády, kompenzaci dodávek na Ukrajinu a kybernetickou ochranu.

Nové podrobnosti ke střelbě v Ústí: Muž měl zaútočit loveckým nožem, říká státní zástupce

V ústecké čtvrti Střekov ve středu večer postřelil příslušník policejní prvosledové hlídky, která se mimo jiné specializuje na útoky ozbrojených pachatelů, 20letého útočníka, který následně v nemocnici svým vážným zraněním podlehl. Muž měl zasahujícího policistu napadnout skládacím loveckým nožem, říká v rozhovoru pro CNN Prima NEWS náměstek krajského státního zástupce Dan Anděl.

Letošní schodek rozpočtu bude možná ještě větší. Vládní poslanci navrhují další výdaje

Schválený schodek letošního státního rozpočtu by se mohl proti původnímu návrhu vlády zvýšit o dalších 45 miliard na celkových 375 miliard korun. Během čtvrtečního druhého čtení v dolní komoře totiž koaliční politici podávali další návrhy na zvýšení výdajů rozpočtu, což přirozeně ovlivní i výsledný deficit. Kabinet Petra Fialy (ODS), který si během poslanecké schůze vyslechl tvrdou kritiku ze strany opozice, původně navrhl zvýšení schodku o 50 miliard korun na 330 miliard korun.

Domácí zpravodajství

Prymula: Chřipková i covidová vlna bude intenzivnější. Chrání očkování před oběma viry?

Díky nošení respirátorů jsme byli více chráněni. Nyní, když už není povinné, se dá předpokládat, že chřipková i covidová vlna bude intenzivnější, varoval v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS Roman Prymula. Epidemiolog popsal, jak v případě nachlazení postupovat a prozradil, zda očkování proti koronaviru předchází i jiným virovým onemocněním.