Dara Rolins prozradila, jak se dala dohromady s Nedvědem. Z jeho zpráv cítila dobrou energii

Pár, který byl velkým překvapením. Slovenská zpěvačka a jeden z nejlepších českých fotbalistů všech dob. Dara Rolins v rozhovoru pro Magazín DNES prozradila, jak se s Pavlem Nedvědem dali dohromady.

V lásce to měla Dara Rolins vždy poněkud složitější a ke svým vztahům se veřejně většinou moc nevyjadřovala. Jejím posledním partnerem byl slovenský rapper Rytmus. Nyní už je ale rok zase šťastně zadaná. Jejím vyvoleným je bývalý český fotbalový reprezentant Pavel Nedvěd. Ten ukončil profesionální kariéru v roce 2006 a momentálně působí jako viceprezident fotbalového Juventusu Turín.

Za svůj nový vztah vděčí Dara Rolins kamarádce. „Máme společnou kamarádku Hedviku Kollerovou, bývalou manželku Jana Kollera. Vždycky mi říkala, že pro mě má Pavel slabost a že se mu moc líbím,“ řekla v rozhovoru pro Magazín DNES slovenská zpěvačka. Dodala, že to nebrala vážně. „To víš, Darinka, Zvonky štěstí, kdo by pro mě neměl slabost.“ Přesto jí ale poslední čtyři roky od Nedvěda chodily k narozeninám květiny a šampaňské.

Láska přišla postupně

„Pak jsem začala jezdit do italské Padovy. Hedvika mi volala, že se o tom Pavel někde dočetl. Tvrdila, že si tam teď s ním musím dát kafe, jinak jí nedá pokoj,“ popisovala zpěvačka s tím, že kamarádka tedy schůzku domluvila. Na tu si pak Dara Rolins vzala s sebou kamaráda, bez kterého by si na setkání prý netroufla. „Pavla jsem do té doby viděla jenom jednou na nějakém focení a byl to pro mě v podstatě cizí člověk,“ svěřila se.

Po kávě proběhla také večeře a Dara Rolins si myslela, že vše tak nějak vyšumí. „Jenže Pavel mi začal telefonovat a psát na mobil. On byl z nás dvou tím, kdo se toho chopil.“ Na otázku, kdy se zamilovala, odpověděla, že postupem času. „Přistihla jsem se, že se u mobilu usmívám, že z jeho zpráv cítím dobrou energii, a už jsem věděla, že mu chci odepisovat. A za dva měsíce jsme se v Itálii potkali už jen sami dva,“ uvedla slovenská zpěvačka.

Tagy: