reklama

Zamilovaná Rolins potěšila fanoušky novoroční fotkou. V objetí Nedvěda září od ucha k uchu

Slovenská zpěvačka Dara Rolins si užila konec roku 2021 plnými doušky. Se skleničkou v ruce a širokým úsměvem na rtech pozdravila své fanoušky ze švýcarského Matterhornu. Společnost jí ovšem nedělaly jen bublinky a sníh, kromě dcery Laury stála po boku zpěvačky její nová láska – fotbalová legenda Pavel Nedvěd. S několika společnými momentkami se Rolins pochlubila na svém Instagramu.

reklama

Jak napovídají fotografie ze sociálních sítí, slovenská celebrita je vedle někdejšího českého fotbalového záložníka mimořádně šťastná. Dovolená v luxusním švýcarském resortu jí nejspíše nahrála příležitost seznámit Nedvěda se svou třináctiletou dcerou Laurou. Navenek to tedy vypadá, že se vztah s bývalou sportovní hvězdou ubírá vážnějším směrem.

Na žádné delší novoroční přání ani velká odhalení ale nedošlo – Rolins nechala za sebe jednoduše mluvit společné fotky z dovolené. „Šťastný nový rok,“ napsala stručně s několika smajlíky i vlajkou Itálie, což některé její fanoušky zmátlo. Jako lokaci snímků totiž uvedla resort Matterhorn Glacier Paradise, který se nachází ve Švýcarsku. Zda šlo jen o chybu, vrtá diskutérům v hlavě nadále, třebaže je samotná hora na hranicích s Itálií.

Slovenská zpěvačka se ke vztahu s Nedvědem přiznala teprve na začátku prosince. „Od léta se propojily pracovní i příjemnější povinnosti v Itálii,“ prozradila tehdy Rolins, načež se pochlubila, že se jí „podařilo ulovit medvěda“.

„Pardon, Nedvěda. A mimochodem, bylo to přesně naopak,“ dodala šibalsky.

Tagy:

Hlavní zprávy

Přišel, viděl, nevylepšil. USA si připomínají rok s Bidenem v úřadu, výročí je trpké

Před rokem se ujal vlády nad Spojenými státy nejstarší prezident v historii – dnes 79letý Joe Biden. Tehdy většina amerického národa doufala v lepší zítřky, prosperitu a sebevědomé chování hlavy státu. Jenže po roce už Biden dávno nemá na své straně většinu Američanů. Za rok v úřadu totiž nedokázal prosadit žádné silné reformy a obtěžkala ho i série přešlapů.

Válek: Nemalujme si situaci s omikronem na růžovo. Máme plán opatření až do léta

Ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) na tiskové konferenci po jednání vlády naznačil, jak by mohla vypadat covidová situace v příštích týdnech. Pokud budou lidé aktuální opatření dodržovat, můžeme být podle něj v půlce února za vodou. Zároveň však varuje před podceňováním varianty omikron. Vláda připravuje plán opatření, který by mohl platit až do letních prázdnin.

Někdo se zbláznil, nebo je to sabotáž. Flegr nechápe méně časté testování zdravotníků

Pro zaměstnance platí od 17. ledna povinnost se kvůli omikronu dvakrát týdně testovat. Současně navíc začala platit vyhláška ministerstva zdravotnictví, která ulevuje pracovníkům sociálních služeb a zdravotníkům. Očkovaní se nemusí testovat vůbec a ostatní jen jednou týdně. Podle ministerstva stačí, že používají ochranné pomůcky. Fanouškem tohoto opatření není evoluční biolog Jaroslav Flegr. Podle něj jde o hazard s lidskými životy.

reklama

Domácí zpravodajství

Silný vítr udeří v téměř celém Česku. Meteorologové varují i před sněhovými jazyky

Na většině území Česka bude do čtvrtečního večera foukat silný vítr, který v nárazech může dosáhnout přes 65 kilometrů v hodině. Vítr bude postupně zesilovat od středečního odpoledne, kdy zasáhne Slezsko. Od druhé poloviny noci pak bude foukat i v dalších regionech. V polohách nad 500 metrů nad mořem bude vítr tvořit sněhové jazyky, kvůli kterým mohou být některé silnice nesjízdné. Vyplývá to z výstrahy Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

Syn zpěvačky, která zemřela po covidu: Flegr byl omyl. Ale není divu, že jsem agresivní

Když došlo na lámání chleba, co se týče očkování si kolem sebe postavila tlustou zeď. Těmito slovy popsal v pořadu 360° smýšlení své matky Jan Rek, syn zpěvačky Hany Horké, která zemřela po prodělání koronaviru. Ve vysílání CNN Prima NEWS uvedl, že sama věřila v přírodu a schopnost těla odolávat. To její však nakonec selhalo, umělkyně o víkendu zemřela ve věku 57 let.

reklama