Hájkova exmanželka opět promluvila a popřela nové spekulace: Nevěrná jsem mu nebyla, říká

V posledních měsících se o zesnulém Antonínu Hájkovi v médiích šíří rozličné spekulace. Hovořilo se například o jeho špatné životosprávě a také nevěře, která zřejmě vedla k rozpadu jeho manželství s Veronikou Pánkovou. Nyní se redakci bulvárního deníku Expres ozval zdroj, který poukázal na nový vztah Pánkové, který měl údajně začít brzy po zahájení rozvodu. Exmanželka bývalého skokana na lyžích ovšem popřela, že by byla svému manželovi po čas vztahu nevěrná.

„Přijde mi nefér, jak se na Tondu hází špína, ať už kvůli životosprávě, vyhazovu z Dukly, nevěře nebo rozvodu, zatímco jeho bývalá žena je brána jako chudák. Myslím, že si nežili špatně, a to i díky jeho práci a zázemí,“ řekl zdroj webu Expres.

Nelíbil se mu především rozhovor, který Hájkova exmanželka poskytla deníku Blesk v listopadu 2022. Pánková v něm totiž uvedla, že za krachem manželství stála Antonínova nevěra. Podvádět ji měl s jejich společnou přítelkyní Karolínou Indráčkovou. „Bylo to pro mě dvojnásobné zklamání. Jak v manželovi, tak v kamarádce, pro kterou jsem dva roky dělala úplně všechno,“ zoufala si deníku Blesk. Rozhovor proběhl v době, kdy už byl Hájek nezvěstný.

ČTĚTE TAKÉ: Mám v plánu velké překvapení, Godlu vypnu, hlásá Novotný. Do Česka míří kontroverzní fackovaná

Nyní zdroj bulvárního deníku tvrdí, že Pánková byla několik týdnů po zahájení rozvodu viděna po boku jistého sportovního manažera. „Kdoví, jak to mezi sebou měli a co bylo pravým důvodem rozvodu,“ uvedl.

Pánková však tyto spekulace popřela. Manžela prý v době trvání jejich vztahu nepodváděla. „S bývalým manželem jsme spolu byli od léta 2017, brali jsme se v červnu 2019. Od začátku března 2022 jsme netvořili pár. V této době jsem svému manželovi nikdy nevěrná nebyla. Nežili jsme spolu, manžel se odstěhoval z místa dosavadního společného bydliště, každý jsme si šli svou vlastní cestou a řešil se rozvod, na kterém jsem trvala,“ uvedla Pánková redakci Expres s tím, že co dělala v následujícím období, už je její soukromá věc.

Příčina smrti je zatím neznámá

Hájek je držitelem českého rekordu v letech výkonem 236 metrů, který předvedl na mistrovství světa v Planici v roce 2010. Rodák z Frýdlantu ukončil kariéru před osmi lety. Ve Světovém poháru startoval ve 111 závodech a byl dvakrát těsně za stupni vítězů čtvrtý. Zúčastnil se olympijských her ve Vancouveru 2010 a Soči 2014.

Po skončení kariéry v roce 2015 začal s trenérskou prací. Věnoval se nejprve mládeži a v letech 2018 až 2022 vedl postupně ženskou i mužskou reprezentaci.

Poté, co se mu rozpadlo manželství, měl poslední měsíce pobývat v Malajsii. „S jeho bývalou manželkou tam jezdili každý rok na dovolenou. Tenkrát se asi rozhodl odjet tam a odpočinout si, protože poslední rok nebo půlrok neproběhl podle jeho představ,“ řekl bývalý skokan na lyžích Jakub Janda v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Hájek byl poté nezvěstný, od začátku října jej na základě oznámení rodiny hledala policie. Zpráva o jeho smrti se objevila v pátek 10. března. Podle zdroje blízkého rodině mělo tělo úspěšného sportovce vyplavit moře u ostrova Langkawi v Malajsii. Příčina smrti je zatím neznámá.

Tagy:
smrt nevěra Malajsie exmanželka skokan na lyžích Antonín Hájek Veronika Pánková