reklama
CNN Prima News xenofobie

xenofobie

Výpis příspěvků ke štítku „xenofobie“

Zloději a vrazi, vraťme je zpět, řekl Zemmour o nezletilých migrantech. Hrozí mu pokuta

18. listopadu 2021 07:56

Pařížská prokuratura ve středu navrhla uložit pokutu deset tisíc eur (v přepočtu 250 tisíc korun) francouzskému publicistovi Éricu Zemmourovi, který se podle médií chystá kandidovat na prezidenta. Trest se týká jeho slov o nezletilých migrantech. Podle obžaloby byly výroky „násilné“, uvedla agentura AFP. Zemmour se středečního prvního stání u soudu nezúčastnil. V minulosti byl publicista odsouzen za podněcování k násilí.

Gólový festival s xenofobní kaňkou. Trhák mezi Spartou a Třincem pokazili „polský Židi“

18. září 2021 11:54

Byl to šlágr se vším všudy. Páteční zápas dvou zřejmě nejambicióznějších týmů hokejové extraligy Sparty a Ocelářů Třinec přinesl 11 gólů, po vítězství 7:4 se domů vraceli spokojení Slezané. Utkání obnášelo na ledě mnoho emocí, což se také přelilo na tribuny, které se v pražské O2 areně divákům otevřely takřka po roce. Znepokojivé pokřiky části sparťanských fanoušků kazí sportovní zážitek.

Brutálnímu útoku na Asiatku v USA přihlíželi dva strážci. Místo pomoci zavřeli dveře

31. března 2021 22:41

Newyorská policie ve středu zatkla muže podezřelého z pondělního útoku na starší ženu původem z Filipín, který se stal nedaleko Times Square. Jde o 38letého Brandona Elliota, který byl propuštěn z vězení v roce 2019 na doživotní podmínku. Byl usvědčen ze smrtícího útoku nožem na svou matku v roce 2002. Informoval o tom list The New York Times.

reklama