Kuriózní zásah hasičů: Zachraňovali lidi z nádrže plné čokolády, ti skončili v nemocnici

Dva lidé spadli v Pensylvánii do nádrže s čokoládou

Chtěli se vykoupat v oblíbené čokoládě, nebo šlo o nehodu? Hasiči z americké Pensylvánie řešili ve čtvrtek netradiční případ. Zasahovali totiž v továrně Mars M&M, kde museli z nádrže plné čokolády vytáhnout dva zaměstnance podniku. Ti nakonec skončili v nemocnici.

K netradiční události došlo ve čtvrtek odpoledne tamního času. Když hasiči a záchranáři dorazili do továrny, kde vznikají celosvětově oblíbené sladkosti, nestačili se divit. Nikdo z nich ještě člověka z nádrže plné čokolády nevytahoval.

Brad Wolfe, vedoucí komunikace dispečinku tísňové linky okresu Lancaster, pro americkou CNN uvedl, že vytažení dvou lidí přímo otvorem nádrže bylo nemožné. „Hasiči museli vyříznout díru v boku, aby osoby dostali ven,“ řekl. Web USA Today pak s odkazem na prohlášení společnosti upřesnil, že se jednalo o zaměstnance továrny.

Oba lidé byli transportováni mimo pracoviště k dalšímu vyšetření. „Byli převezeni do nemocnice. Jeden sanitkou, druhý vrtulníkem,“ prozradil CNN Nick Schoenberger z dispečinku v okrese Lancaster. Zasahujícím hasičům a záchranářům poděkovala i sama společnost. „Jsme nesmírně vděční za jejich rychlou reakci,“ stojí v oficiálním prohlášení.

Tagy: