reklama

Dělník při demolici propadl střechou. Je ve velmi vážném stavu v traumacentru

Při demolici mlýna v Chabařovicích na Ústecku se zranil dělník, podle informací CNN Prima NEWS propadl střechou. Muže převezli ve velmi vážném stavu do traumacentra v Ústí nad Labem. Krajská policie vyšetřuje případ jako pracovní úraz, okolnosti zranění ještě zjišťuje.

reklama

Neštěstí se odehrálo v sobotu před desátou hodinou ranní v bývalém mlýně v Chabařovicích na Ústecku. Při demolici stavby se zranil jeden z pracujících dělníků. Podle informací CNN Prima NEWS propadl střechou staré budovy.

„Zraněného muže jsme převezli ve velmi vážném stavu do traumacentra Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem,“ uvedl mluvčí krajských záchranářů Prokop Voleník. Co přesně se na místě stalo, policie neuvedla.

„Případ šetříme jako pracovní úraz, okolnosti zjišťujeme,“ podotkla mluvčí krajské policie Alena Bartošová.

Tagy:

Hlavní zprávy

Respirátory se vrací do hry i během výuky. Školáky i učitele chrání před karanténami

Školáci jdou z jedné karantény do druhé. A většinu času tak místo v lavicích tráví stejně na on-line výukách, přestože se tomu chtěla vláda vyhnout. Ve třídách se tak v praxi žáci střídají a učitelé musí balancovat mezi distanční a prezenční výukou. Školy se proto snaží společně s ministerstvem školství problémy vyřešit. A tak se vrací na scénu respirátory, díky kterým se lze karanténě vyhnout, pokud je mají děti i učitelé i během výuky.

Hroši dokáží rozlišit kamarády od nepřátel, zjistili vědci. Poznávají konkrétní ‚‚hlasy‘‘

Hroši jsou hlučná zvířata, jejichž volání se šíří na velké vzdálenosti přes jezera i řeky. Přesná funkce hlasitého troubení, které vydávají, však byla záhadou. Vědci, kteří studují hrochy v přírodní rezervaci v Africe, nyní tvrdí, že charakteristické troubení těmto savcům umožňuje rozeznat přítele od nepřítele. Informoval o tom web BBC News.

Sledujte speciál Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Exkluzivní speciál můžete sledovat v neděli 30. ledna na CNN Prima NEWS i přímo zde v tomto článku. Ve 22:30 bude první hodina diskuze mimořádně odvysílána na Primě.

reklama

Domácí zpravodajství

Dolejš ze slavné kapely Šlapeto umíral o samotě. Před smrtí zanechal mrazivý vzkaz

Smrt kapelníka legendární skupiny Šlapeto Radana Dolejše zasáhla jeho blízké, kolegy a také příznivce. Tělo známého hudebníka nalezli v neděli hasiči v jeho bytě. Co bylo příčinou úmrtí, si nechává rodina pro sebe. Dolejš přitom až do poslední chvíle komunikoval se svými fanoušky na sociálních sítích. Několik dní před smrtí tam sdílel vzkaz, ze kterého mrazí.

reklama