reklama

Sledujte ZÁZNAM Hlavních zpráv: Policisté vyrazili na další kontroly opatření. Jak to dopadlo?

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Po nočních kontrolách v centru Prahy v sobotu krátce po 22. hodině vyrazily policejní hlídky i do ulic na jižní Moravě. Podniky si vybíraly namátkově. Jak to dopadlo? Nejen o tom v Hlavních zprávách od 18:55.

reklama

Po nočních kontrolách v centru Prahy v sobotu vyrazili na kontroly dodržování vládních opatření i jihomoravští policisté. Sledovali, jestli nejsou po 22. hodině stále otevřené bary a hospody. Zaměřili se také na pití alkoholu na veřejnosti. Už během prvních dvou hodin zaznamenali desítky porušení proticovidových opatření. Nejen o tom Hlavní zprávy od 18:55 na Primě a CNN Prima NEWS.

Další nedělní program na CNN Prima NEWS:

Showtime magazín od 20:15

Zprávy od 21:05

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Rychle, stručně a srozumitelně.

Týden v Česku od 21:25

To nejzajímavější z české politické scény. Exkluzivní hosté a komentáře odborníků.

Zprávy od 22:00

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Rychle, stručně a srozumitelně.

PARTIE Terezie Tománkové od 22:20

PARTIE Terezie Tománkové od 23:05

Tagy:

Hlavní zprávy

Respirátory se vrací do hry i během výuky. Školáky i učitele chrání před karanténami

Školáci jdou z jedné karantény do druhé. A většinu času tak místo v lavicích tráví stejně na on-line výukách, přestože se tomu chtěla vláda vyhnout. Ve třídách se tak v praxi žáci střídají a učitelé musí balancovat mezi distanční a prezenční výukou. Školy se proto snaží společně s ministerstvem školství problémy vyřešit. A tak se vrací na scénu respirátory, díky kterým se lze karanténě vyhnout, pokud je mají děti i učitelé i během výuky.

Sledujte speciál Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Exkluzivní speciál můžete sledovat v neděli 30. ledna na CNN Prima NEWS i přímo zde v tomto článku. Ve 22:30 bude první hodina diskuze mimořádně odvysílána na Primě.

reklama

Domácí zpravodajství

Dolejš ze slavné kapely Šlapeto umíral o samotě. Před smrtí zanechal mrazivý vzkaz

Smrt kapelníka legendární skupiny Šlapeto Radana Dolejše zasáhla jeho blízké, kolegy a také příznivce. Tělo známého hudebníka nalezli v neděli hasiči v jeho bytě. Co bylo příčinou úmrtí, si nechává rodina pro sebe. Dolejš přitom až do poslední chvíle komunikoval se svými fanoušky na sociálních sítích. Několik dní před smrtí tam sdílel vzkaz, ze kterého mrazí.

reklama