Opilý řidič nesmetl jen maminku s dětmi, zabil milovanou fenku. Otec poslal dojemný vzkaz

Při středeční nehodě ve slovenském městě Čadca řidič usmrtil našeho miláčka, vzpomínají na svého pejska majitelé. Bez úhony nezůstali ale ani oni. Řidič vyjel ze silnice na chodník a smetl ženu se dvěma malými dětmi. Všichni účastníci nehody skončili v nemocnici. Šofér nadýchal téměř 1,8 promile.

„Nikde nezmiňovali našeho pejska… Tula, kterou usmrtil, byla miláček dětí,“ vzpomněl na domácího mazlíčka otec dvou holčiček. Příspěvek pak sdílel na Facebooku. Řidič ale smetl i jeho manželku a dvě dcerky.

„Nevinní lidé byli se psem na cestě k veterináři. Život je nevyzpytatelný, během momentu se může všechno změnit,“ napsal dále. Ke srážce došlo ve středu v Čadci, kdy 37letý muž vjel s autem na chodník.

Nadýchal 1,8 promile

Všichni účastníci nehody skončili v nemocnici. Slovenská policie provedla šoférovi dechovou zkoušku, při které naměřila téměř 1,8 promile.

„V návalu vzteku jsem měl chuť udělat něco, čeho bych později litoval. Hlavně v momentě, kdy ten člověk seděl na úrazovce naproti mně a tvářil se, že se nic neděje. Nejspíš ještě nevystřízlivěl a neuvědomoval si, co spáchal. Nebudu zveřejňovat jeho totožnost, ale do smrti si ho zapamatuji. Přál bych mu, aby zažil to samé, co zažíváme my,“ popsal své pocity otec sražených dětí Michal.

K podobné nehodě došlo i v neděli, kdy jiný řidič pod vlivem alkoholu najel ve více než stokilometrové rychlosti do lidí čekajících v Bratislavě na zastávce.

Tagy: