Zuzka naposledy vařila před měsícem. Někdy na ni žárlím, přiznal manžel šéfky Trikolóry

Zuzka naposledy vařila před měsícem, domácí práce jsou na mně, uvedl v pořadu Nový den televize CNN Prima NEWS Jan Majer, manžel šéfky Trikolóry Zuzany Majerové Zahradníkové. Zároveň přiznal, že na svou ženu občas žárlí. Konec kampaně je podle něj jako mistrovství světa ve fotbale. Jeho žena skoro nespí a často se potkají jen večer doma u televize.

„Domácí práce i vaření jsou na mě. Manželka naposled vařila před měsícem. Myslím, že to bylo kuře,“ řekl v Novém dni Jan Majer. Přiznal, že něž se jeho žena v roce 2017 dostala do Parlamentu, vše bylo doma vždy hotové. Pak se ale musel mnoho věcí naučit.

Se Zuzanou Majerovou Zahradníkovou žije 21 let. Poprvé ji uviděl v roce 1998 na pískovně, kam se přijela koupat. „V tu chvíli jsem viděl nejkrásnější ženu na světě. Jel jsem se psem na veterinu, tak jsem jí řekl, ať jede se mnou,“ vyprávěl v pořadu Nový den.

Zároveň přiznal, že na svou manželku, která je ve Sněmovně i celkově v politice často obklopená muži, někdy žárlí. „Ale když si berete krásnou ženu, nikdy na ni nejste sám, obrazně řečeno,“ podotkl s úsměvem.

Šéfka Trikolóry je podle svého manžela velká romantička. „Pořád je to ještě obyčejná žena. Rád ji donesu kytku. Bohužel ji vždy okamžitě sežerou naše kočky,“ zasmál se Majer.

Kampaň je jako MS ve fotbale

Jeho ženě v září začne vrcholit kampaň pro volby do Poslanecké sněmovny. V médiích přiznává, že spí tři až čtyři hodiny denně. „Já bych to nedal, ale oni to tak mají nastavené v rodině. Jsou zvyklí pracovat 24 hodin denně 365 dní v roce,“ popsal rodinné zázemí své ženy manžel Majerové Zahradníkové.

I pro něj ale představuje horká fáze předvolební kampaně velké nervy. „Je to jako mistrovství světa ve fotbale. Velké nervy, je to dost náročné,“ přiznal s tím, že poslední měsíc před volbami se s manželkou asi ani neuvidí. V současné době se potkávají jen večer doma u televize.

„Jsem přesvědčen, že se Trikolóra dostane do Parlamentu, a myslím, že bude mít i více než pět procent,“ podporuje Majer svou ženu. Podle předvolebního průzkumu STEM pro CNN Prima NEWS by ale volební blok Trikolóry, Svobodných a Soukromníků (TSS) v srpnu obhájil výsledek 3,1 procenta, křesla ve Sněmovně by tedy nezískal.

Tagy:

Hlavní zprávy

Hádka jako v družině. Jste trapný, vmetl Jurečka Okamurovi. Ne, to jste vy, opáčil šéf SPD
Partie

Hádka jako v družině. Jste trapný, vmetl Jurečka Okamurovi. Ne, to jste vy, opáčil šéf SPD

Ostrá slova kvůli Rusku, skákání do řeči i slovní útoky. Diváci povolební Partie Terezie Tománkové v lánském zámku byli svědky několika hádek mezi vládními politiky a šéfem opozičního hnutí SPD Tomiem Okamurou. Zatímco ministra práce a sociálních věcí Mariana Jurečku (KDU-ČSL) osočil ze lži, šéfa Senátu Miloše Vystrčila kritizoval za údajné překrucování slov. Koaliční politici mu ostrá slova vrátili – Okamura si vyslechl, že se chová trapně a že chce vyjednávat s nepřátelským Ruskem ohledně plynu.

Infobox
sledujeme živě
21:14

V druhém plzeňském obvodu vzniká široká koalice čtyř stran bez ANO

20:59

Vítězné Volbě pro Semily se podařilo vyjednat širokou podporu s ANO a Spolu

20:43

V Táboře bude vládnout koalice Tábor 2020, Společně pro Tábor a Piráti

20:16

Kolín povede dosavadní koalice Změny pro Kolín, Volby pro Kolín a Kolíňáků

Živě
ON-LINE: Piráti a Spolu se zatím na koalici v Praze neshodli. Hřib vypočítal podmínky

Komunální volby v hlavním městě vyhrála koalice Spolu pro Prahu, získala 19 mandátů v zastupitelstvu, které má 65 členů. Druhé skončilo ANO se 14 mandáty. Třetí Piráti budou mít 13 zastupitelů. Mandát v Senátu získal v prvním kole ve volebním obvodu Praha 6 Jiří Růžička (TOP 09), na Bruntálsku Ladislav Václavec (za ANO) a na Orlickoústecku jmenovec premiéra Petr Fiala (za KDU-ČSL). Pražský městský soud mezitím bude pokračovat v projednávání kauzy dotačního podvodu u projektu kongresového areálu Čapí hnízdo.

Vaclík čelí zuřivé Ronaldově armádě: Zabijáku, nehet CR7 má větší cenu než tvoje rodina

Brankářská jednička fotbalové reprezentace Tomáš Vaclík v sobotu příliš nepotěšila české fanoušky. Gólman Olympiakosu Pireus v Lize národů proti Portugalcům pustil z pěti střel směřujících na bránu čtyři za svá záda. A u toho si proti sobě poštval mnoho zahraničních příznivců. Ostře srazil největší personu týmu soupeře Cristiana Ronalda, což způsobilo nechutnou kanonádu na jeho sociálních sítích.

Domácí zpravodajství

České videohry táhnou. Herní vývojáři hlásí miliardové obraty, chybí jim ale pracovníci

Obrat českého herního průmyslu za rok 2021 dosáhl rekordních 7,11 miliardy korun, v porovnání s loňskými hodnotami jde o třetinový nárůst. Sektor zaměstnává největší počet zaměstnanců ve své historii, rychlým tempem vznikají i nová vývojářská studia. Odvětví nicméně trápí letité problémy, jako je nedostatek kvalifikované pracovní síly. Data vychází ze studie o stavu herního průmyslu v České republice, kterou zveřejnila Asociace českých herních vývojářů (GDA CZ).