Sexy herečka Hana Vagnerová přiznala novou lásku. O koho jde?

Máme rádi Česko XI (5) – Vagnerová porazila Vémolu

Patří mezi nejobsazovanější české herečky, v profesním životě může být maximálně spokojená. Jediné, na co si donedávna mohla trochu stěžovat, byl její soukromý život. Přestože jde o půvabnou a úspěšnou ženu, dlouho byla sama a nemohla najít spřízněnou duši. To už teď ale neplatí a Hana Vagnerová hlásí zásadní životní změnu.

Příští rok oslaví Vagnerová čtyřicáté narozeniny, stále je však bezdětná a svobodná. Jak ale naznačila, brzy může být všechno jinak. „Ano jsem zamilovaná, už pět měsíců,“ prozradila herečka deníku Blesk. V minulosti randila výhradně s cizinci a tuto tradici neporušila ani tentokrát. „Zase je to cizinec. Je z filmové branže, ale není to herec,“ přiblížila.

Že nikdy nechodila s českým mužem, je prý náhoda. „Všichni moji muži byli cizinci, ať už třeba Slovák, nebo tak, ale nebyli to Češi. Nikdy jsem tomu vlastně nepřikládala důležitost, ale před nedávnem jsem si uvědomila, že to tak bylo,“ vysvětlila.

„Když se člověk zamiluje, tak na lásce je hezké, že pracuje v těchto neočekávaných cestách. Člověk si třeba řekne, jak to bude a že bude chodit s klukem, který bydlí o dvě ulice vedle, ale pak se najednou přestěhuje třeba na Severní pól, protože se zamiluje do Eskymáka a nenadělá s tím vlastně nic. Láska je největší síla, která lidmi hýbe,“ poznamenala Vagnerová, ze které spokojenost z nového vztahu jenom čiší.

Dlouho totiž byla sama a situace došla až tak daleko, že její blízká kamarádka, herečka Marie Doležalová, dokonce na svou sociální síť umístila jejich společnou fotku a začala vyzývat všechny nezadané muže, kteří jsou do Hany tajně zamilovaní, aby ji kontaktovali. „Když je single i tahle nádherná, úžasná, veselá, citlivá bytost, uvědomte si, že to nic neznamená,“ napsala k tomu tehdy Doležalová.

Tagy: