S Dádou se máme pořád rádi, prohlásil Slováček a promluvil o plánech na Vánoce

Ačkoliv Dagmar Patrasová svého manžela Felixe Slováčka na společenských akcích poslední dobou nedoprovází, neznamená to, že by partneři neměli společné plány. Slavný saxofonista prozradil, že by se svou drahou polovičkou rád ještě v zimě někam vycestoval. Přednost dává zejména teplým krajům.

I když je do Vánoc ještě času dost, Slováček už teď přemýšlí, jaký dárek by si chtěli s manželkou nadělit pod stromeček. „Mě by potěšily Maledivy, Seychely, Kuba, to by jistě potěšilo Dádu i mě,“ prozradil webu Extra.cz 79letý saxofonista. Představě strávit s manželkou několik dní v zahraničí se prý vůbec nebrání. „Vůbec se tomu nebráním, naopak bych byl rád, protože jsme spolu mnoho let a pořád se máme rádi,“ pokračoval hudebník.

Slováček v rozhovoru také zavzpomínal na to, jakými dárky obdarovával své dřívější lásky. „Byly samozřejmě doby, kdy jsem ženy obdarovával drahými šperky. Teď je ale částečně obdarovávám svým časem, což považuji za největší šperk, protože času mám čím dál míň,“ svěřil se Slováček.

Čas od času prý i on dostane nějaký ten dárek. „Ale řekl bych, že to má asi desetiprocentní hodnotu toho, co jim dávám já,“ uvedl Slováček a naznačil, jak hodnotnými dary obdarovával své partnerky a milenky, mezi nimiž byla řadu let i umělkyně Lucie Gelemová.

Teď už prý takový úspěch u mladých žen nemá. „Žádná už mě každopádně opravdu nechce, a tak jen chodím, dívám se, smutně koukám,“ prohlásil v žertu.

Tagy: