Brankář německého fotbalového klubu Eintracht Frankfurt Kevin Trapp zneškodňuje střelu Aarona Ramseyho z Glasgow Rangers při finále Evropské ligy 2021–2022. Ve španělské Seville skončilo utkání i po prodloužení 1:1, o německém vítězství rozhodl penaltový rozstřel, který skončil 5:4 pro Eintracht. Zdroj: Profimedia.cz

Brankář německého fotbalového klubu Eintracht Frankfurt Kevin Trapp zneškodňuje střelu Aarona Ramseyho z Glasgow Rangers při finále Evropské ligy 2021–2022. Ve španělské Seville skončilo utkání i po prodloužení 1:1, o německém vítězství rozhodl penaltový rozstřel, který skončil 5:4 pro Eintracht. Zdroj: AP

Brankář německého fotbalového klubu Eintracht Frankfurt Kevin Trapp včasným vyběhnutím zabránil skórovat Ryanu Kentovi z Glasgow Rangers ve 28. minutě prodloužení finále Evropské ligy ve španělské Seville. Eintracht zvítězil 5:4 v penaltovém rozstřelu a získal svou druhou evropskou trofej po 42 letech. Zdroj: AP

Brankář německého fotbalového klubu Eintracht Frankfurt Kevin Trapp zvedá nad hlavu pohár pro vítěze Evropské ligy. Eintracht se jím stal po vítězství 5:4 v penaltovém rozstřelu nad skotským Glasgow Rangers. I po prodloužení skončilo finále 1:1. Zdroj: Getty Images