reklama

Frühlingová na rovinu o polyamorii: Většina Čechů podvádí, my máme koule na to, si to přiznat

Zpěvačka Iva Frühlingová před pár měsíci otevřeně přiznala, že s manželem žije v polyamorním vztahu. Její prohlášení tehdy mnohé pobouřilo. Podle ní však nejde o nic převratného, v takovém vztahu podle ní totiž žije až 70 procent Čechů. „Akorát my máme koule na to, si to říct, a nic si netajíme,“ uvedla v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS Frühlingová.

reklama

„Máme vztah jako 60 nebo 70 procent lidí v České republice, úplně stejný jako všichni. Akorát máme koule na to, si to říct, a respektujeme se natolik, že si nic netajíme,“ řekla Frühlingová. Milenecké vztahy mimo manželství s partnerem neskrývají a otevřeně o nich doma hovoří. Díky tomu předchází tajnému dopisování, schovávání či vypínání telefonu.

O tom, že s partnerem žijí v polyamorním vztahu, Frühlingová promluvila letos v létě krátce poté, co vyšel její nový klip Moralisté. „Chtěla jsem vysvětlit, o čem ta písnička je a s jakým pocitem jsem ji psala, ale pak se z toho udělalo zbytečné halo. Nebyla to zkrátka informace, která je běžná,“ vysvětlila.

S pilotem a podnikatelem Janem Veselým tvoří Frühlingová pár téměř 15 let. V otevřeném vztahu nežili od samého začátku, ale došli k němu až časem. „Honza je pilot a také žil od mlada v cizině a nemá rád, když ho něco svazuje,“ uvedla Frühlingová s tím, že sama dlouhá léta bydlela v cizině. Od svých 14 let žila ve Francii, kde se nejprve živila modelingem a poté se dala na kariéru zpěvačky. „Byla jsem zvyklá žít volnějším způsobem a také nechci, aby mi stál furt někdo za zadkem a kontroloval mě, nebo já jeho,“ doplnila.

Nastolená pravidla v jejich vztahu jim vyhovují a ani jeden z nich nežárlí. „Jsme rodina a jeden pro druhého jsme to nejdůležitější. On je pro mě na prvním místě a já zase pro něj,“ řekla Frühlingová. Ve chvíli, kdy se domluvili na volném manželství, se jim ulevilo, už totiž před sebou nemuseli nic skrývat. „Ale zase bacha, otevřený vztah neznamená, že se u nás dějí nějaké orgie. Hlavně od té chvíle, co jsme si to řekli, nikdo nikam ani moc nechodí a ani nechce, protože zakázané ovoce chutná nejlíp,“ doplnila zpěvačka.

S Krajčem jsme úplně cizí lidé

Iva Frühlingová je vdaná podruhé, jejím prvním manželem byl hudebník Richard Krajčo. Pár ale tvořili jen několik měsíců. O jejich vztahu Frühlingová nerada mluví. „Manželé jsme byli jen čtyři měsíce. Nebylo to nic velkého, jsme pro sebe úplně cizí lidé,“ řekla.

Krajča si vzala v pouhých 22 letech. „Každého, kdo by mě ve 20 letech požádal o ruku a já do něj byla zakoukaná, bych si vzala. Byli jsme crazy a mladí,“ doplnila. „Náš vztah částečně ztroskotal i proto, že Richard chtěl, abych se podílela na jeho hudbě. Také proto, že jsem nechtěla být pod někým. Chci se cítit jako svobodný člověk,“ uzavřela zpěvačka.

Tagy:

Hlavní zprávy

Zavřete školy. Je v nich covidové tsunami, zachráníte prarodiče, tvrdí zástupce učitelů
Koronavirus

Zavřete školy. Je v nich covidové tsunami, zachráníte prarodiče, tvrdí zástupce učitelů

Děti by měly od 10. prosince přejít na distanční výuku a být až do Vánoc v karanténě, řekl pro CNN Prima NEWS prezident Pedagogické komory Radek Sárközi. Školy totiž podle něj a dat, která má, prezentují aktuálně největší riziko šíření a covid se v nich šíří jako tsunami. Pokud se to nestane, čeká nás podle Sárköziho až trojnásobný počet zemřelých.

Kde se vzala mutace omikron? Mohla se vyvinout u pacientů s AIDS, poukazují vědci
Koronavirus

Kde se vzala mutace omikron? Mohla se vyvinout u pacientů s AIDS, poukazují vědci

O nově objevené verzi koronaviru se toho zatím příliš neví. Celý svět teď hledá odpověď na otázku, jak varianta omikron, která má přes 50 mutací včetně více než 30 na takzvaném hrotovém (spike) proteinu, vlastně vznikla. Podle izraelského vědce Cyrille Cohena se mohla vyvinout v těle pacientů trpících nemocí AIDS. Tuto možnost podpořili i další odborníci, jiní ji naopak považují za nepravděpodobnou.

Nevánoční nebo farmářské. Někteří trhovci našli skulinu v opatření a dál prodávají

I když přísná vládní opatření zakazují vánoční trhy, obchodníci našli způsob, jak lidem nadále zprostředkovat vánoční atmosféru a stánky otevřít. Stačí změnit název akce z vánočního trhu třeba na zimní farmářské nebo nevánoční. I tam ale policisté kontrolují dodržování ostatních nařízení – popíjení alkoholu, rozestupy nebo třeba respirátory.

Djokovič? Hlupák, který jen umí tenis. Lékař se kvůli vakcíně obul do světové jedničky

Spor o povinném očkování proti covidu – právě to mnozí hází na hrb světové jedničce tenisu Novaku Djokovičovi, který kvůli odmítavému postoji vůči vakcíně zmešká úvodní grandslam sezony, tedy Australian Open. To se ale nelíbí mnohým z řad fanoušků i zdravotníků. Patří mezi ně i prominentní lékař a virolog Roberto Burioni, který se teď do Srba tvrdě opřel.

Sníh komplikuje dopravu v Česku. Dálnice blokují uvízlé kamiony, řidiče trápí zmrzlá vozovka

Husté sněžení a silný vítr komplikují už od rána dopravu na českých dálnicích a silnicích. Například D8 u Ústí nad Labem byla kolem 6:30 uzavřená na 82. kilometru v obou směrech, tedy na Drážďany i na Prahu. Sněžení ovlivňuje i dopravu kolem Prahy. Příměstské autobusy mají zpoždění, některé zastávky se ruší. Na Mělnicku mají autobusy zpoždění desítky minut. Varování meteorologů řidičům před ledovkou platí i nadále.

Reklama na sázení jako memento smrti. Nemůžu vzít syna na fotbal, vyčítá žena Leicesteru

Annie Ashtonová je Angličankou, která by ráda vzala svého syna na zápas fotbalového klubu Leicester City, nicméně má strach. Ne kvůli tomu, že by se bála násilného chování ostatních fanoušků, případně vulgarit. Není jí komfortní to, kolik sponzorů z řad sázkových kanceláří se objevuje na reklamních LED panelech na stadionu „lišek“. Právě kvůli gamblerství si její manžel vzal život.

reklama

Domácí zpravodajství

reklama