
Právník o bitcoinech kolem rezignujícího Blažka: Podivné, ale problém nevidím
Právník o bitcoinech kolem rezignujícího Blažka: Podivné, ale problém nevidím
Brno chystá novou halu pro dráhové cyklisty a atlety. Radní upřesnili parametry sportoviště
Hodil si mincí a zabil 18letou dívku. Polsko čeká na verdikt nad brutálním vrahem
Bezzubý a pro smích. Rusové se pošklebují Trumpovi kvůli útoku na Putina, mají ho za blázna
Nebezpečná „krysí“ horečka řádí v Sarajevu. Ulice města zamořili hlodavci a toulaví psi
Dětský certifikát i legalizace konopí. Sněmovna schválila revoluční změny v trestním zákoníku
Turek jde do boje o český Parlament, bude lídr Motoristů. Je to jediná pravice, řekl
Rakušan chce v rozpočtu zafixovat miliardy pro policisty. Zhoubný plán, zní z ODS
Češi zbytečně přeplácejí za energie. Jak se postavit jedné z nejdražších elektřin v EU?
Levnější energie je lepší řešit teď. Začátek školního roku bude pro peněženky menší náraz
Ušetřete ročně tisíce. Co by měl každý vědět o energiích, dodavatelích a spotřebičích
PŘEHLEDNĚ: Rychlejší výpovědi, delší zkušební doba a brigády od 14 let. Co se od června změní?
Bezzubý a pro smích. Rusové se pošklebují Trumpovi kvůli útoku na Putina, mají ho za blázna
Luboš Nondek, nezávislý kandidát
14,73 %
Luboš Nondek, nezávislý kandidát
14,73 %
František Chutný, nezávislý kandidát
13,85 %
František Chutný, nezávislý kandidát
13,85 %
Hana Tesařová, nezávislý kandidát
12,53 %
Hana Tesařová, nezávislý kandidát
12,53 %
Vladimír Novák, nezávislý kandidát
12,31 %
Vladimír Novák, nezávislý kandidát
12,31 %
Mgr. Petr Urban, Ph.D., nezávislý kandidát
11,87 %
Mgr. Petr Urban, Ph.D., nezávislý kandidát
11,87 %
Pavel Hryzák, nezávislý kandidát
11,21 %
Pavel Hryzák, nezávislý kandidát
11,21 %
Martin Závodský, nezávislý kandidát
7,25 %
Martin Závodský, nezávislý kandidát
7,25 %
Jan Tyšer, nezávislý kandidát
6,59 %
Jan Tyšer, nezávislý kandidát
6,59 %
Miloš Smrčka, nezávislý kandidát
5,71 %
Miloš Smrčka, nezávislý kandidát
5,71 %
1
Luboš Nondek
pořadí na kandidátce: 1
100,00 % (67 hlasů)
1
František Chutný
pořadí na kandidátce: 1
100,00 % (63 hlasů)
1
Hana Tesařová
pořadí na kandidátce: 1
100,00 % (57 hlasů)
1
Vladimír Novák
pořadí na kandidátce: 1
100,00 % (56 hlasů)
1
Mgr. Petr Urban, Ph.D.
pořadí na kandidátce: 1
100,00 % (54 hlasů)
1
Pavel Hryzák
pořadí na kandidátce: 1
100,00 % (51 hlasů)
1
Martin Závodský
pořadí na kandidátce: 1
100,00 % (33 hlasů)
1
Luboš Nondek výpravčí, věk: 37 let
1
František Chutný elektromontér, věk: 57 let
1
Hana Tesařová lesní dělnice, věk: 39 let
1
Vladimír Novák mistr výroby, věk: 40 let
1
Mgr. Petr Urban, Ph.D. vysokoškolský učitel, věk: 33 let
1
Pavel Hryzák dispečer dopravy, věk: 34 let
1
Martin Závodský voják z povolání, věk: 43 let
1
Jan Tyšer nástrojař, věk: 45 let
1
Miloš Smrčka ošetřovatel prasat, věk: 36 let
1
Dana Houserová ošetřovatelka skotu, věk: 45 let
Když může ODS, proč ne my? Prostřednictvím tohoto konstruktu Zdeněk Hřib vysvětluje, proč jeho Piráti, kteří podporují jadernou energetiku, mají na kandidátkách zástupce Zelených, přičemž ti budou mít ve Sněmovně zřejmě výsadu hlasovat proti jádru. „Tak Zelené nekroužkujte, až nás budete volit,“ doporučil předseda Pirátů kritikům. Rovněž připomněl, že ODS a TOP 09 se také na všem neshodnou. Jenže pokud občanští demokraté skočí z okna... Skočí i Zdeněk Hřib?
Co stojí za očividným propadem preferencí Motoristů? Správnou odpovědí na tuto otázku nemusí být pouze arogance Filipa Turka při vysvětlování rychlé jízdy a instagramová hranatá challenge. Lidé si možná v poslední době říkají, zda jsou Motoristé skutečně svěžím pravicovým větrem či ODS revival, jak o sobě sami tvrdí.
Vládní rétorika, že nás ANO táhne na východ, a víra ve znovuzískání většiny křesel ve Sněmovně je chybou, řekl ve vysílání CNN Prima NEWS komentátor Martin Schmarcz. Kabinet Petra Fialy (ODS) podle něj všechno vsadil na tuto kartu, což může vést k „prohře celého Česka“. Schmarcz v souvislosti s tím také jmenoval „provýchodní strany“ na politické mapě. S výčtem však nesouhlasil komentátor Thomas Kulidakis.
Do voleb zbývá necelých pět měsíců a poslance čekají letní prázdniny, přesto vláda Petra Fialy (ODS) slibuje dokončit klíčové reformy. Před schválením je ve Sněmovně řada norem, mezi nimi novely školského zákona nebo trestního zákoníku. „Věřím, že tyto klíčové reformy dotáhneme do konce,“ uvedl premiér pro CNN Prima NEWS. Velký otazník ale visí nad dostavbou Dukovan.
Ačkoliv v některých maďarských předvolebních průzkumech vede opoziční strana Tisza, o vítězi ještě rozhodnuto není. Nedivil bych se, kdyby premiér Viktor Orbán přistoupil ke změně volebního zákona, aby se udržel u moci. Pro CNN Prima NEWS to řekl Petr Just, vedoucí Katedry politologie a anglofonních studií na Metropolitní univerzitě Praha. Politolog Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy Aleš Michal se domnívá, že proti lídrovi opozice Péteru Magyarovi by mohlo být také zahájeno účelové trestní stíhání. Experti také popsali příčinu Magyarovy popularity a jakou roli v ní hraje jeho bývalé členství v Orbánově straně.
Roadshow premiéra Petra Fialy (ODS) a herečky Ivy Pazderkové je pozoruhodná – většinu publika tvořili lidé, kteří jsou nějakým způsobem spojeni s koalicí Spolu. V pořadu K věci na CNN Prima NEWS tak zhodnotil předvolební kampaň komentátor MF Dnes Petr Kolář. Představitele strany varoval před „střetem s realitou“.
prima-cnn-news
prima-zeny
prima-zoom
prima-fresh
prima-cool
playboy
lajk
prima-living