
Marta Kubišová EXKLUZIVNĚ: Zpívat jsem začala náhodou. Prozradila, co ji dělá šťastnou
Marta Kubišová EXKLUZIVNĚ: Zpívat jsem začala náhodou. Prozradila, co ji dělá šťastnou
Basketbalistky USK pokračují v krasojízdě. Na domácí palubovce porazily Žabiny, míří k titulu
Mladík měl hrozit střelbou ve škole na Náchodsku. Policie předvedla bleskový zásah
Mladík měl hrozit střelbou ve škole na Náchodsku. Policie předvedla bleskový zásah
Tragický konec pátrání po mladém herci z Japonska. Vše mohlo být jinak, odhalují nově úřady
Předvolební průzkumy? Ještě se asi budeme divit. Je možné, že se hranice prolomí, tvrdí Šídlo
Jarní úklid v účtech za energie: Jak změnit dodavatele? Snadno, nebojte se složitého papírování
Nejdražší vejce v historii. Letošní Velikonoce trhají rekordy, proč dochází ke zvýšení ceny?
USA ukončí mírové snahy, pokud nebude brzy jasno, varuje Rubio. Trump má i jiné priority, řekl
52,73 %
52,73 %
"Sdružení nezávislých kandidátů"
47,27 %
"Sdružení nezávislých kandidátů"
47,27 %
1
Vladimír Motáň
pořadí na kandidátce: 9
18,23 % (157 hlasů)
2
Mgr. Miroslava Trokanová
pořadí na kandidátce: 1
16,26 % (140 hlasů)
3
Ing. Jiří Vrána
pořadí na kandidátce: 2
14,05 % (121 hlasů)
4
Lenka Ryšavá
pořadí na kandidátce: 3
9,63 % (83 hlasů)
5
Vít Bajer
pořadí na kandidátce: 4
7,89 % (68 hlasů)
1
Vojtěch Čouka
pořadí na kandidátce: 2
19,94 % (154 hlasů)
2
Ing. Petr Pazdera
pořadí na kandidátce: 9
16,32 % (126 hlasů)
3
Ing. Pavel Capka
pořadí na kandidátce: 4
13,47 % (104 hlasů)
4
Vojtěch Motáň
pořadí na kandidátce: 1
10,23 % (79 hlasů)
1
Mgr. Miroslava Trokanová ředitelka ZŠ, věk: 42 let
2
Ing. Jiří Vrána zemědělský inženýr, věk: 54 let
3
Lenka Ryšavá administrativní pracovnice, věk: 34 let
4
Vít Bajer stolař, věk: 48 let
5
Bronislava Buchtová administrativní pracovnice, věk: 36 let
6
Ladislav Gébl opravář zemědělských strojů, věk: 39 let
7
Josef Motáň důchodce, věk: 71 let
8
Mgr. Jitka Lichtensteinová učitelka, věk: 28 let
9
Vladimír Motáň agronom, věk: 50 let
1
Vojtěch Motáň pracovník RD Žerotín, věk: 53 let
2
Vojtěch Čouka pracovník RD Žerotín, věk: 37 let
3
Josef Stašek podnikatel, věk: 48 let
4
Ing. Pavel Capka podnikatel, věk: 49 let
5
Pavel Hamr zámečník, věk: 30 let
6
Jaroslav Mauler řidič, věk: 49 let
7
David Fryblík ekonom, věk: 30 let
8
Emília Ryšavá důchodkyně, věk: 64 let
9
Ing. Petr Pazdera stavební inženýr, věk: 36 let
V mých očích už ODS neexistuje, vidím jenom koalici Spolu. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl lídr pražských Motoristů a někdejší vlivný člen ODS Boris Šťastný. Podle něj občanští demokraté upustili od základních ideových principů, na nichž dříve stavěli. Šťastný se kromě jiného rozpovídal o některých bývalých spolustranících. Ministryně obrany Jany Černochové si podle svých slov váží. Vrátil se i k nedávnému sporu, který vedl na sociálních sítích s expremiérem Mirkem Topolánkem.
Úspěšná vláda tvořená hnutím ANO a ODS je možná, jen by v ní nesměli sedět Andrej Babiš ani Petr Fiala. V pořadu K věci na CNN Prima NEWS to řekl politolog Lukáš Jelínek. Podle něj by ale takové spojení mohlo mít negativní dopad na tuzemskou politickou kulturu.
Senátor Václav Láska (SEN 21) se na sociálních sítích ostře pustil do předsedkyně SOCDEM Jany Maláčové. Ta si podle něj podala přihlášku do soutěže „nejvěrnější Putinova služka“. Láska tímto způsobem reagoval na komentář, který politička věnovala vicepremiérovi Marianu Jurečkovi (KDU-ČSL). „Mnohem větší hrozbou pro Česko je vaše vláda než Putin a Rusko, to nám lidé na ulici říkají,“ tvrdila exministryně práce.
Přál bych si, aby se Filip Turek vrátil do České republiky a aby kandidoval do Sněmovny. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl Boris Šťastný. Lídr pražských Motoristů a bývalý člen ODS se kromě jiného rozpovídal o politické konkurenci. Proč je podle něj SPD zcela nečitelným hnutím? Jak nahlíží na spory, které v poslední době vedl s expremiérem Mirkem Topolánkem na sociálních sítích? A láká odpadlíka z ODS Jana Zahradila na pražskou kandidátku Motoristů?
Volby do Sněmovny by vyhrálo hnutí ANO, obdrželo by 31,6 procenta hlasů a 75 mandátů. Vyplývá to z pravidelného výzkumu, který vypracoval STEM pro CNN Prima NEWS. Na druhém místě je koalice Spolu s necelými 20 procenty. Třetí příčka náleží Starostům, kterým STEM predikuje téměř 12 procent. Kromě čtvrté SPD by se do dolní komory Parlamentu probojovali ještě Piráti, Motoristé sobě a hnutí Stačilo!.
Česko výrazně pomáhá Ukrajině ohledně vstupních procesů do Evropské unie – ta ji může nejvíce pomoci tím, že napadenou zemi přijme do svých řad. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to uvedla předsedkyně Mladých starostů a nezávislých Zdena Kašparová, která v Olomouckém kraji startuje do sněmovních voleb z třetího místa kandidátky. Také je přesvědčená, že bez mladých lidí v dolní komoře Parlamentu se budou mezigenerační příkopy jen prohlubovat. Zmínila i hlavní přínos ministra pro evropské záležitosti Martina Dvořáka (STAN).
prima-cnn-news
prima-zeny
prima-zoom
prima-fresh
prima-cool
playboy
lajk
prima-living