
Pavel nepozval Klause ani Zemana. Buranství, říká Stoniš k oslavám výročí konce války
Pavel nepozval Klause ani Zemana. Buranství, říká Stoniš k oslavám výročí konce války
Po třináctileté Nikol z Horoměřic se slehla zem. Dříve z domova utíkala, hledá ji policie
Pastrňák a Nečas jsou „gamechanger“, shodli se hokejoví brankáři. Jaké jsou šance Česka?
OBRAZEM: Musíme změnit režim, hřímali Okamura se spojenci. Do varu přivedli 4000 lidí
Varovné signály trhu: Plynové zásobníky jsou prázdnější než loni. Vyplatí se zafixovat cenu?
Kolik Česko stála loni válka na Ukrajině? Přímé výdaje klesly, nejvíce spolkla humanitární dávka
Evropští ministři ustanovili „soud pro Putina“. Potrestání zločinců může zhatit jejich imunita
Sdružení nezávislých kandidátů Žalkovice
100,00 %
Sdružení nezávislých kandidátů Žalkovice
100,00 %
1
Radomír Pala
pořadí na kandidátce: 1
8,78 % (190 hlasů)
2
Vladimír Hanák
pořadí na kandidátce: 2
7,90 % (171 hlasů)
3
Ing. Radim Beneš
pořadí na kandidátce: 3
6,05 % (131 hlasů)
4
Mgr. Jana Kutá
pořadí na kandidátce: 4
6,23 % (135 hlasů)
5
Ing. Michael Bajgar
pořadí na kandidátce: 5
6,46 % (140 hlasů)
6
Hynek Netopil
pořadí na kandidátce: 6
7,20 % (156 hlasů)
7
Michaela Kavanová
pořadí na kandidátce: 7
6,79 % (147 hlasů)
8
Božena Brhelová
pořadí na kandidátce: 8
6,51 % (141 hlasů)
9
Jan Kubín
pořadí na kandidátce: 9
6,37 % (138 hlasů)
10
Ing. Vojtěch Ženčák
pořadí na kandidátce: 10
6,74 % (146 hlasů)
11
Jana Štěpjáková
pořadí na kandidátce: 11
5,73 % (124 hlasů)
12
Radomír Krejčí
pořadí na kandidátce: 12
6,23 % (135 hlasů)
13
Petr Bureš
pořadí na kandidátce: 13
6,56 % (142 hlasů)
14
František Kopp
pořadí na kandidátce: 14
6,19 % (134 hlasů)
15
Tomáš Hýbner
pořadí na kandidátce: 15
6,19 % (134 hlasů)
1
Radomír Pala starosta, věk: 56 let
2
Vladimír Hanák vedoucí provozu, věk: 53 let
3
Ing. Radim Beneš náměstek ředitele, věk: 41 let
4
Mgr. Jana Kutá tajemnice městského úřadu, věk: 43 let
5
Ing. Michael Bajgar obchodní zástupce, věk: 44 let
6
Hynek Netopil stavbyvedoucí, věk: 39 let
7
Michaela Kavanová administrativní pracovnice, věk: 42 let
8
Božena Brhelová důchodkyně, věk: 61 let
9
Jan Kubín obchodní zástupce, věk: 38 let
10
Ing. Vojtěch Ženčák soukromý podnikatel, věk: 52 let
11
Jana Štěpjáková zdravotnický záchranář, věk: 37 let
12
Radomír Krejčí úředník, věk: 44 let
13
Petr Bureš soukromý podnikatel, věk: 39 let
14
František Kopp policista, věk: 38 let
15
Tomáš Hýbner student, věk: 23 let
Bývalí členové Svobodných a příznivci myšlenek libertarianismu založili novou stranu Voluntia, kterou představili na tiskové konferenci. Podle volebního lídra v Praze Jiřího Fábery se nynější Svobodní výrazně odklonili od svých původních myšlenek. Jejich předseda Libor Vondráček prý spory uvnitř spojení s SPD, Trikolorou a PRO raději vymlčí, uvedl Fábera pro CNN Prima NEWS. Členové Voluntie na brífinku zdůraznili, že představují „pravici bez nahnědlého odéru“. Mimo jiné se staví proti vyšším poplatkům pro veřejnoprávní média.
Nesmím být na kandidátce ve volbách do Poslanecké sněmovny, vyjádřila zklamání místopředsedkyně PRO Ivana Turková ve videu na sociálních sítích. Zákaz podle jejího vyjádření přišel na popud SPD, z níž Turková dříve vystoupila a jež se prý „bála, že by přeskočila současné poslance“. Šéf PRO Jindřich Rajchl však reagoval, že jde o předčasné závěry a že se o podobě kandidátek stále jedná. Šéf SPD Tomio Okamura k tomu CNN Prima NEWS sdělil, že skládání kandidátek je záležitostí krajů a že jednotlivé kandidáty ostatních stran ve volebním uskupení neřeší.
Rumunský sociálnědemokratický premiér Marcel Ciolacu oznámil svůj odchod z čela vlády. Důvodem je neúspěch kandidáta vládní koalice Crina Antonesca, který v nedělních prezidentských volbách skončil až na třetím místě, napsaly zahraniční agentury. Dočasným premiérem bude jeden z ministrů, kterého jmenuje úřadující prezident Illie Bolojan.
Nikoliv zahraniční politika či investice, ale plná peněženka běžných českých občanů. O výsledcích letošních voleb do Poslanecké sněmovny rozhodnou především sociální jistoty a stav domácí ekonomiky, zvedl se ovšem zájem o bezpečnost. Vyplývá to z exkluzivního výzkumu analytického ústavu STEM pro CNN Prima NEWS. Se současnou politickou situací je spokojena sotva pětina Čechů – shovívavější jsou příznivci vládní koalice a Pirátů, frustraci naopak dle očekávání dávají najevo podporovatelé opozice a mimoparlamentních stran.
Petr Fiala (ODS) je silný v diskuzích v okamžiku, kdy se argumentuje a kdy se opravdu ukazuje, kam by země měla směřovat. Máme premiéra, který je schopen čelit ostrým dotazům. V pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS to uvedl ministr dopravy Martin Kupka (ODS). Podle předsedy SPD Tomia Okamury je takové tvrzení „zajímavé“. „Před dvěma lety mi slíbil, že se mnou půjde ve dvojici do Partie. Slíbil to a dva roky chodí do televize sám. Bojí se, znovu ho ale vyzývám,“ vzkázal.
Opoziční ANO vévodí předvolebním výzkumům. Dokazuje to nové šetření analytického ústavu STEM pro CNN Prima NEWS, podle kterého by hnutí Andreje Babiše obdrželo 31,5 procenta hlasů. Oproti minulým týdnům jde o mírný pokles. Následuje vládní koalice Spolu s 19,8 procenta. Na třetím místě se ukotvilo SPD se společnou kandidátkou s hnutím PRO, Trikolorou a se Svobodnými, které by získalo 12,6 procenta hlasů. Postupně naopak ztrácí STAN. Mimo sněmovní lavice by se ocitli Motoristé s výsledkem 4,8 procenta.
prima-cnn-news
prima-zeny
prima-zoom
prima-fresh
prima-cool
playboy
lajk
prima-living