
Slováček a Patrasová se chystají splnit poslední Aničky přání. Zprávu mají i pro fanoušky
Slováček a Patrasová se chystají splnit poslední Aničky přání. Zprávu mají i pro fanoušky
Mladík měl hrozit střelbou ve škole na Náchodsku. Policie předvedla bleskový zásah
Tragický konec pátrání po mladém herci z Japonska. Vše mohlo být jinak, odhalují nově úřady
Předvolební průzkumy? Ještě se asi budeme divit. Je možné, že se hranice prolomí, tvrdí Šídlo
Jarní úklid v účtech za energie: Jak změnit dodavatele? Snadno, nebojte se složitého papírování
Nejdražší vejce v historii. Letošní Velikonoce trhají rekordy, proč dochází ke zvýšení ceny?
USA ukončí mírové snahy, pokud nebude brzy jasno, varuje Rubio. Trump má i jiné priority, řekl
"Sdružení nestraníků"
78,23 %
"Sdružení nestraníků"
78,23 %
Sdružení nezávislých kandidátů - OBEC PRO OBČANY OBCE
21,77 %
Sdružení nezávislých kandidátů - OBEC PRO OBČANY OBCE
21,77 %
1
Petr Grünwald
pořadí na kandidátce: 1
9,54 % (401 hlasů)
2
Lubomír Hejtmánek
pořadí na kandidátce: 2
8,99 % (378 hlasů)
3
Ing. Libor Odehnal
pořadí na kandidátce: 3
9,16 % (385 hlasů)
4
Ladislav Měcháček
pořadí na kandidátce: 4
9,35 % (393 hlasů)
5
Oldřich Šašek
pořadí na kandidátce: 5
9,23 % (388 hlasů)
6
Helena Sopoušková
pořadí na kandidátce: 6
9,40 % (395 hlasů)
7
Ing. Miloš Cík
pořadí na kandidátce: 7
8,78 % (369 hlasů)
8
Jiří Heřman
pořadí na kandidátce: 8
8,42 % (354 hlasů)
9
Pavel Ráček
pořadí na kandidátce: 9
9,42 % (396 hlasů)
1
Ing. Martina Odehnalová
pořadí na kandidátce: 3
12,66 % (148 hlasů)
2
Dagmar Doležalová
pořadí na kandidátce: 2
12,14 % (142 hlasů)
1
Petr Grünwald starosta obce, věk: 45 let
2
Lubomír Hejtmánek soukromý podnikatel, věk: 45 let
3
Ing. Libor Odehnal soukromý podnikatel, věk: 42 let
4
Ladislav Měcháček montér plynových zařízení, věk: 48 let
5
Oldřich Šašek dělník, věk: 48 let
6
Helena Sopoušková administrativní pracovnice, věk: 53 let
7
Ing. Miloš Cík projektant, věk: 47 let
8
Jiří Heřman soukromý podnikatel, věk: 37 let
9
Pavel Ráček dělník, věk: 37 let
10
Ing. Danuše Himmerová geodet, věk: 42 let
11
Tomáš Světlík operátor strojní výroby, věk: 34 let
1
Lubomír Martinek servisní technik, věk: 53 let
2
Dagmar Doležalová úřednice, věk: 48 let
3
Ing. Martina Odehnalová v domácnosti, věk: 45 let
4
Lenka Mecerodová manažer, věk: 43 let
5
Jaroslav Koláček živnostník, věk: 35 let
6
Roman Švaňhal skladník, věk: 43 let
7
Pavel Leksa živnostník, věk: 43 let
8
Vnislav Rašovský živnostník, věk: 46 let
9
Aleš Buchal manažer, věk: 33 let
10
Vojen Rašovský živnostník, věk: 50 let
V mých očích už ODS neexistuje, vidím jenom koalici Spolu. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl lídr pražských Motoristů a někdejší vlivný člen ODS Boris Šťastný. Podle něj občanští demokraté upustili od základních ideových principů, na nichž dříve stavěli. Šťastný se kromě jiného rozpovídal o některých bývalých spolustranících. Ministryně obrany Jany Černochové si podle svých slov váží. Vrátil se i k nedávnému sporu, který vedl na sociálních sítích s expremiérem Mirkem Topolánkem.
Úspěšná vláda tvořená hnutím ANO a ODS je možná, jen by v ní nesměli sedět Andrej Babiš ani Petr Fiala. V pořadu K věci na CNN Prima NEWS to řekl politolog Lukáš Jelínek. Podle něj by ale takové spojení mohlo mít negativní dopad na tuzemskou politickou kulturu.
Senátor Václav Láska (SEN 21) se na sociálních sítích ostře pustil do předsedkyně SOCDEM Jany Maláčové. Ta si podle něj podala přihlášku do soutěže „nejvěrnější Putinova služka“. Láska tímto způsobem reagoval na komentář, který politička věnovala vicepremiérovi Marianu Jurečkovi (KDU-ČSL). „Mnohem větší hrozbou pro Česko je vaše vláda než Putin a Rusko, to nám lidé na ulici říkají,“ tvrdila exministryně práce.
Přál bych si, aby se Filip Turek vrátil do České republiky a aby kandidoval do Sněmovny. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl Boris Šťastný. Lídr pražských Motoristů a bývalý člen ODS se kromě jiného rozpovídal o politické konkurenci. Proč je podle něj SPD zcela nečitelným hnutím? Jak nahlíží na spory, které v poslední době vedl s expremiérem Mirkem Topolánkem na sociálních sítích? A láká odpadlíka z ODS Jana Zahradila na pražskou kandidátku Motoristů?
Volby do Sněmovny by vyhrálo hnutí ANO, obdrželo by 31,6 procenta hlasů a 75 mandátů. Vyplývá to z pravidelného výzkumu, který vypracoval STEM pro CNN Prima NEWS. Na druhém místě je koalice Spolu s necelými 20 procenty. Třetí příčka náleží Starostům, kterým STEM predikuje téměř 12 procent. Kromě čtvrté SPD by se do dolní komory Parlamentu probojovali ještě Piráti, Motoristé sobě a hnutí Stačilo!.
Česko výrazně pomáhá Ukrajině ohledně vstupních procesů do Evropské unie – ta ji může nejvíce pomoci tím, že napadenou zemi přijme do svých řad. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to uvedla předsedkyně Mladých starostů a nezávislých Zdena Kašparová, která v Olomouckém kraji startuje do sněmovních voleb z třetího místa kandidátky. Také je přesvědčená, že bez mladých lidí v dolní komoře Parlamentu se budou mezigenerační příkopy jen prohlubovat. Zmínila i hlavní přínos ministra pro evropské záležitosti Martina Dvořáka (STAN).
prima-cnn-news
prima-zeny
prima-zoom
prima-fresh
prima-cool
playboy
lajk
prima-living