
V Čeladné se zřejmě propadl strop hotelu, na místě jsou zranění. Byla slyšet rána
V Čeladné se zřejmě propadl strop hotelu, na místě jsou zranění. Byla slyšet rána
Nová hrozba v Česku: Šíří se mimořádně agresivní druh komárů, útočí po celý den
Stoupenci SPD demonstrovali v Praze. Zkritizovali vládu, Zeman jim poslal zdravici
Trump telefonoval se Zelenským. Sdělil, co Rusko čeká, pokud nedodrží příměří
Muniční iniciativu má zaštiťovat NATO, míní Schillerová. Připustila, že ji ANO ukončí
Přeplatky za energie vás mohou připravit o tisíce korun. Jak správně nastavit zálohy?
Neplatíte za energie příliš? Nastal ideální čas na změnu dodavatele. V zimě může být pozdě
S drahou hypotékou přijdou vhod levnější účty za elektřinu a plyn. Jak ušetřit?
Kolik Česko stála loni válka na Ukrajině? Přímé výdaje klesly, nejvíce spolkla humanitární dávka
Trump telefonoval se Zelenským. Sdělil, co Rusko čeká, pokud nedodrží příměří
Jindřichovický patriot
61,45 %
Jindřichovický patriot
61,45 %
Prosperita
28,24 %
Prosperita
28,24 %
Občanská beseda
10,31 %
Občanská beseda
10,31 %
1
Luboš Mauer
pořadí na kandidátce: 7
12,64 % (205 hlasů)
2
Pavel Novotný
pořadí na kandidátce: 1
12,09 % (196 hlasů)
3
Ing. Luboš Salaba
pořadí na kandidátce: 2
10,91 % (177 hlasů)
4
Petr Forman
pořadí na kandidátce: 3
11,10 % (180 hlasů)
5
Lubomír Ležovič
pořadí na kandidátce: 4
10,48 % (170 hlasů)
6
Michal Krause
pořadí na kandidátce: 5
11,84 % (192 hlasů)
1
Martin Vondráček
pořadí na kandidátce: 3
15,57 % (116 hlasů)
2
Jiří Bursa
pořadí na kandidátce: 1
14,76 % (110 hlasů)
1
Jiří Zezulka
pořadí na kandidátce: 5
28,30 % (77 hlasů)
1
Pavel Novotný místostarosta obce, věk: 42 let
2
Ing. Luboš Salaba energetický poradce, věk: 34 let
3
Petr Forman živnostník, věk: 46 let
4
Lubomír Ležovič živnostník, věk: 42 let
5
Michal Krause truhlář, věk: 20 let
6
Jana Bečanová živnostník, věk: 50 let
7
Luboš Mauer lesník, věk: 42 let
8
Naděžda Brožová skladový referent, věk: 49 let
9
Ing. Petr Pávek starosta obce, věk: 47 let
1
Jiří Bursa živnostník, věk: 42 let
2
Hana Stompeová technická pracovnice, věk: 29 let
3
Martin Vondráček technolog, věk: 26 let
4
Lukáš Fortelko živnostník, věk: 31 let
5
Jan Hradec živnostník, věk: 22 let
6
Pavel Kozlovský dělník, věk: 31 let
7
Jiří Kavúr řidič, věk: 45 let
8
Jiří Šafařík zedník, věk: 65 let
9
Petr Stompe dělník, věk: 59 let
1
Ing. Zbyněk Vlk soukromě hospodařící rolník, věk: 38 let
2
Daniel Bilík inženýr systémové podpory, věk: 33 let
3
Ivo Bukovský živnostník, věk: 33 let
4
Tereza Presinszká studentka, věk: 20 let
5
Jiří Zezulka soukromě hospodařící rolník, věk: 60 let
6
Mgr. Stanislav Trykar vychovatel, věk: 33 let
7
Igor Feri nezaměstnaný, věk: 37 let
8
Milena Zavázalová vedoucí pošty, věk: 57 let
9
BcA. Štěpán Matějka hudebník, učitel, věk: 32 let
Bývalí členové Svobodných a příznivci myšlenek libertarianismu založili novou stranu Voluntia, kterou představili na tiskové konferenci. Podle volebního lídra v Praze Jiřího Fábery se nynější Svobodní výrazně odklonili od svých původních myšlenek. Jejich předseda Libor Vondráček prý spory uvnitř spojení s SPD, Trikolorou a PRO raději vymlčí, uvedl Fábera pro CNN Prima NEWS. Členové Voluntie na brífinku zdůraznili, že představují „pravici bez nahnědlého odéru“. Mimo jiné se staví proti vyšším poplatkům pro veřejnoprávní média.
Nesmím být na kandidátce ve volbách do Poslanecké sněmovny, vyjádřila zklamání místopředsedkyně PRO Ivana Turková ve videu na sociálních sítích. Zákaz podle jejího vyjádření přišel na popud SPD, z níž Turková dříve vystoupila a jež se prý „bála, že by přeskočila současné poslance“. Šéf PRO Jindřich Rajchl však reagoval, že jde o předčasné závěry a že se o podobě kandidátek stále jedná. Šéf SPD Tomio Okamura k tomu CNN Prima NEWS sdělil, že skládání kandidátek je záležitostí krajů a že jednotlivé kandidáty ostatních stran ve volebním uskupení neřeší.
Rumunský sociálnědemokratický premiér Marcel Ciolacu oznámil svůj odchod z čela vlády. Důvodem je neúspěch kandidáta vládní koalice Crina Antonesca, který v nedělních prezidentských volbách skončil až na třetím místě, napsaly zahraniční agentury. Dočasným premiérem bude jeden z ministrů, kterého jmenuje úřadující prezident Illie Bolojan.
Nikoliv zahraniční politika či investice, ale plná peněženka běžných českých občanů. O výsledcích letošních voleb do Poslanecké sněmovny rozhodnou především sociální jistoty a stav domácí ekonomiky, zvedl se ovšem zájem o bezpečnost. Vyplývá to z exkluzivního výzkumu analytického ústavu STEM pro CNN Prima NEWS. Se současnou politickou situací je spokojena sotva pětina Čechů – shovívavější jsou příznivci vládní koalice a Pirátů, frustraci naopak dle očekávání dávají najevo podporovatelé opozice a mimoparlamentních stran.
Petr Fiala (ODS) je silný v diskuzích v okamžiku, kdy se argumentuje a kdy se opravdu ukazuje, kam by země měla směřovat. Máme premiéra, který je schopen čelit ostrým dotazům. V pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS to uvedl ministr dopravy Martin Kupka (ODS). Podle předsedy SPD Tomia Okamury je takové tvrzení „zajímavé“. „Před dvěma lety mi slíbil, že se mnou půjde ve dvojici do Partie. Slíbil to a dva roky chodí do televize sám. Bojí se, znovu ho ale vyzývám,“ vzkázal.
Opoziční ANO vévodí předvolebním výzkumům. Dokazuje to nové šetření analytického ústavu STEM pro CNN Prima NEWS, podle kterého by hnutí Andreje Babiše obdrželo 31,5 procenta hlasů. Oproti minulým týdnům jde o mírný pokles. Následuje vládní koalice Spolu s 19,8 procenta. Na třetím místě se ukotvilo SPD se společnou kandidátkou s hnutím PRO, Trikolorou a se Svobodnými, které by získalo 12,6 procenta hlasů. Postupně naopak ztrácí STAN. Mimo sněmovní lavice by se ocitli Motoristé s výsledkem 4,8 procenta.
prima-cnn-news
prima-zeny
prima-zoom
prima-fresh
prima-cool
playboy
lajk
prima-living