
V Čeladné se zřejmě propadl strop hotelu, na místě jsou zranění. Byla slyšet rána
V Čeladné se zřejmě propadl strop hotelu, na místě jsou zranění. Byla slyšet rána
Nová hrozba v Česku: Šíří se mimořádně agresivní druh komárů, útočí po celý den
Stoupenci SPD demonstrovali v Praze. Zkritizovali vládu, Zeman jim poslal zdravici
Trump telefonoval se Zelenským. Sdělil, co Rusko čeká, pokud nedodrží příměří
Muniční iniciativu má zaštiťovat NATO, míní Schillerová. Připustila, že ji ANO ukončí
Přeplatky za energie vás mohou připravit o tisíce korun. Jak správně nastavit zálohy?
Neplatíte za energie příliš? Nastal ideální čas na změnu dodavatele. V zimě může být pozdě
S drahou hypotékou přijdou vhod levnější účty za elektřinu a plyn. Jak ušetřit?
Kolik Česko stála loni válka na Ukrajině? Přímé výdaje klesly, nejvíce spolkla humanitární dávka
Trump telefonoval se Zelenským. Sdělil, co Rusko čeká, pokud nedodrží příměří
40,95 %
40,95 %
Sdružení nezávislých kandidátů
30,68 %
Sdružení nezávislých kandidátů
30,68 %
Sdružení Komunistická strana Čech a Moravy a nezávislí kandidáti
28,36 %
Sdružení Komunistická strana Čech a Moravy a nezávislí kandidáti
28,36 %
1
Miloslava KNÍŽETOVÁ
pořadí na kandidátce: 1
17,58 % (242 hlasů)
2
Ing. Josef PUCHOLT
pořadí na kandidátce: 6
16,13 % (222 hlasů)
3
Jana VALENTOVÁ
pořadí na kandidátce: 2
9,66 % (133 hlasů)
4
Václava LEPIČOVÁ
pořadí na kandidátce: 3
9,95 % (137 hlasů)
1
Eliška SÝKOROVÁ
pořadí na kandidátce: 1
20,56 % (212 hlasů)
2
Jitka TENKLOVÁ
pořadí na kandidátce: 5
15,80 % (163 hlasů)
3
Jaromír ROHLA
pořadí na kandidátce: 2
11,73 % (121 hlasů)
1
Jaroslav NEDVĚD
pořadí na kandidátce: 1
18,67 % (178 hlasů)
2
PhDr. Radoslav MÜLLER
pořadí na kandidátce: 8
15,94 % (152 hlasů)
1
Miloslava KNÍŽETOVÁ starostka, věk: 45 let
2
Jana VALENTOVÁ technik, věk: 49 let
3
Václava LEPIČOVÁ v domácnosti, věk: 39 let
4
Bc. Jiří ČERNÝ geodet, věk: 38 let
5
Zdeňka KRUMLOVÁ v domácnosti, věk: 39 let
6
Ing. Josef PUCHOLT správce sítí - IT, věk: 30 let
7
MUDr. Petr JELÍNEK lékař, věk: 42 let
8
Jiří PUCHOLT důchodce, věk: 62 let
9
Zdeněk HRABĚ podnikatel, věk: 46 let
1
Eliška SÝKOROVÁ zdravotní sestra, věk: 48 let
2
Jaromír ROHLA technik, věk: 50 let
3
Zdeněk PAVLÍČEK skladník, věk: 49 let
4
František KUKLA voják, věk: 37 let
5
Jitka TENKLOVÁ ředitelka školy, věk: 33 let
6
Pavlína KUČEROVÁ adm.pracovnice, věk: 25 let
7
Václav ŠVEJCAR dělník, věk: 50 let
1
Jaroslav NEDVĚD letecký mechanik, věk: 60 let
2
Petr LUDVÍK instalatér, věk: 35 let
3
Zdeněk JIRÁSEK topenář, věk: 32 let
4
Zdeněk SEDLÁČEK podnikatel, věk: 66 let
5
Barbora PODDANÁ úřednice, věk: 25 let
6
Ivana TENKLOVÁ referentka, věk: 53 let
7
Mgr. Helena VALIŠOVÁ důchodkyně, věk: 68 let
8
PhDr. Radoslav MÜLLER důchodce, věk: 79 let
9
Milena VESELSKÁ důchodkyně, věk: 65 let
Bývalí členové Svobodných a příznivci myšlenek libertarianismu založili novou stranu Voluntia, kterou představili na tiskové konferenci. Podle volebního lídra v Praze Jiřího Fábery se nynější Svobodní výrazně odklonili od svých původních myšlenek. Jejich předseda Libor Vondráček prý spory uvnitř spojení s SPD, Trikolorou a PRO raději vymlčí, uvedl Fábera pro CNN Prima NEWS. Členové Voluntie na brífinku zdůraznili, že představují „pravici bez nahnědlého odéru“. Mimo jiné se staví proti vyšším poplatkům pro veřejnoprávní média.
Nesmím být na kandidátce ve volbách do Poslanecké sněmovny, vyjádřila zklamání místopředsedkyně PRO Ivana Turková ve videu na sociálních sítích. Zákaz podle jejího vyjádření přišel na popud SPD, z níž Turková dříve vystoupila a jež se prý „bála, že by přeskočila současné poslance“. Šéf PRO Jindřich Rajchl však reagoval, že jde o předčasné závěry a že se o podobě kandidátek stále jedná. Šéf SPD Tomio Okamura k tomu CNN Prima NEWS sdělil, že skládání kandidátek je záležitostí krajů a že jednotlivé kandidáty ostatních stran ve volebním uskupení neřeší.
Rumunský sociálnědemokratický premiér Marcel Ciolacu oznámil svůj odchod z čela vlády. Důvodem je neúspěch kandidáta vládní koalice Crina Antonesca, který v nedělních prezidentských volbách skončil až na třetím místě, napsaly zahraniční agentury. Dočasným premiérem bude jeden z ministrů, kterého jmenuje úřadující prezident Illie Bolojan.
Nikoliv zahraniční politika či investice, ale plná peněženka běžných českých občanů. O výsledcích letošních voleb do Poslanecké sněmovny rozhodnou především sociální jistoty a stav domácí ekonomiky, zvedl se ovšem zájem o bezpečnost. Vyplývá to z exkluzivního výzkumu analytického ústavu STEM pro CNN Prima NEWS. Se současnou politickou situací je spokojena sotva pětina Čechů – shovívavější jsou příznivci vládní koalice a Pirátů, frustraci naopak dle očekávání dávají najevo podporovatelé opozice a mimoparlamentních stran.
Petr Fiala (ODS) je silný v diskuzích v okamžiku, kdy se argumentuje a kdy se opravdu ukazuje, kam by země měla směřovat. Máme premiéra, který je schopen čelit ostrým dotazům. V pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS to uvedl ministr dopravy Martin Kupka (ODS). Podle předsedy SPD Tomia Okamury je takové tvrzení „zajímavé“. „Před dvěma lety mi slíbil, že se mnou půjde ve dvojici do Partie. Slíbil to a dva roky chodí do televize sám. Bojí se, znovu ho ale vyzývám,“ vzkázal.
Opoziční ANO vévodí předvolebním výzkumům. Dokazuje to nové šetření analytického ústavu STEM pro CNN Prima NEWS, podle kterého by hnutí Andreje Babiše obdrželo 31,5 procenta hlasů. Oproti minulým týdnům jde o mírný pokles. Následuje vládní koalice Spolu s 19,8 procenta. Na třetím místě se ukotvilo SPD se společnou kandidátkou s hnutím PRO, Trikolorou a se Svobodnými, které by získalo 12,6 procenta hlasů. Postupně naopak ztrácí STAN. Mimo sněmovní lavice by se ocitli Motoristé s výsledkem 4,8 procenta.
prima-cnn-news
prima-zeny
prima-zoom
prima-fresh
prima-cool
playboy
lajk
prima-living