
Vstup zdarma i průzračná voda: Polské Maledivy jsou jen kousek od hranic. Existují ale i české
Vstup zdarma i průzračná voda: Polské Maledivy jsou jen kousek od hranic. Existují ale i české
Potraviny táhnou inflaci nahoru. Češi kupují hlavně ve slevách, říkají experti
Plavky těsné, volnější i se speciálním otvorem na intimní partie. Jaké Češi preferují?
Vstup zdarma i průzračná voda: Polské Maledivy jsou jen kousek od hranic. Existují ale i české
Tragédie na střelnici v Příbrami. Žena tam zvolila stejnou smrt jako herec Heřmánek
Zůstanu tady a budu bojovat. Obyvatelé ostravské kolonie Bedřiška se brání vystěhování
Devítiletá holčička přežila útok žraloka. Ruku jí zachránili, teď promluvila o hrůze ve vodě
SPD jako kolaps a schovaný Farský. Superdebata byla jak z obrazu hospodské rvačky, míní experti
Některé lidi překvapily vysoké nedoplatky za teplo. Jak a proč je lze reklamovat?
KVÍZ: Co víte o investicích? Otestujte si své znalosti před důležitým rozhodováním
KVÍZ: Otestujte své znalosti v hypotékách a úvěrech. Zvládli byste to jako školák?
Potraviny táhnou inflaci nahoru. Češi kupují hlavně ve slevách, říkají experti
Dobré zprávy z jihu Čech: Kraj loni hospodařil s přebytkem ve výši stovek milionů korun
Rusové jsou jednorázoví, jdou a umřou. Ukrajinské ztráty jsou ale velké, říká dobrovolník
Jsem připraven na setkání se Zelenským, tvrdí Putin. Naznačil, kdy by k němu mohlo dojít
Sdružení nezávislých kandidátů pro obec Křoví
100,00 %
Sdružení nezávislých kandidátů pro obec Křoví
100,00 %
1
Luboš Mencler
pořadí na kandidátce: 1
8,53 % (101 hlasů)
2
Leoš Fronc
pořadí na kandidátce: 9
8,19 % (97 hlasů)
3
Jan Knoll
pořadí na kandidátce: 3
7,77 % (92 hlasů)
4
Josef Voborný
pořadí na kandidátce: 15
7,43 % (88 hlasů)
5
Jiří Ráboň
pořadí na kandidátce: 2
5,65 % (67 hlasů)
6
Mgr. Hana Gruntová
pořadí na kandidátce: 4
6,67 % (79 hlasů)
7
Oldřich Cypris
pořadí na kandidátce: 5
7,17 % (85 hlasů)
8
Ing. Jiří Švanda
pořadí na kandidátce: 6
6,84 % (81 hlasů)
9
Vítězslav Soukup
pořadí na kandidátce: 7
6,58 % (78 hlasů)
10
Milan Flora
pořadí na kandidátce: 8
6,84 % (81 hlasů)
11
Lucie Baláková
pořadí na kandidátce: 10
5,82 % (69 hlasů)
12
Stanislav Koloc
pořadí na kandidátce: 11
5,57 % (66 hlasů)
13
Mgr. Lenka Fantová
pořadí na kandidátce: 12
5,65 % (67 hlasů)
14
Ing. Jan Šebek
pořadí na kandidátce: 13
5,91 % (70 hlasů)
15
Ing. Eva Dvořáková
pořadí na kandidátce: 14
5,32 % (63 hlasů)
1
Luboš Mencler technik, věk: 38 let
2
Jiří Ráboň obchodník, věk: 35 let
3
Jan Knoll technik, věk: 50 let
4
Mgr. Hana Gruntová učitelka, věk: 34 let
5
Oldřich Cypris konstruktér, věk: 44 let
6
Ing. Jiří Švanda finanční ředitel, věk: 38 let
7
Vítězslav Soukup soukromý podnikatel, věk: 32 let
8
Milan Flora technik, věk: 44 let
9
Leoš Fronc soukromý podnikatel, věk: 45 let
10
Lucie Baláková asistent nákupu, věk: 29 let
11
Stanislav Koloc seřizovač, věk: 35 let
12
Mgr. Lenka Fantová právník, věk: 32 let
13
Ing. Jan Šebek stavbyvedoucí, věk: 27 let
14
Ing. Eva Dvořáková student, věk: 24 let
15
Josef Voborný ředitel, věk: 43 let
Pohled na průběh předvolební kampaně už nyní leckoho nutí k tomu vzít si do rukou pytlík na zvracení. Dva největší političtí rivalové – tedy představitelé hnutí ANO a koalice Spolu – už dávno sundali rukavičky, nebo si je spíš od volebního roku 2021 ještě nenandali. A je to znát... Některé výpady už jsou skutečně za hranou – třeba když Spolu pokrytecky plísní Adama Vojtěcha a Roberta Plagu, přičemž opozičnímu hnutí vyčítá tisíce mrtvých kvůli covidu. ANO si také nebere servítky. A tak je otázkou, kdy bude ten pytlík skutečně třeba.
Vláda by měla podat demisi nejen kvůli bitcoinové kauze, ale také proto, že se chce zavázat k vyšším výdajům na obranu. Neměli bychom kupovat zbraně, aby se jimi zabíjelo na Ukrajině, řekla předsedkyně KSČM Kateřina Konečná v předvolební debatě na CNN Prima NEWS. Když slyším tuto debatu, mám o bezpečnost obavu, reagoval na ni europoslanec Jan Farský (STAN).
K ostré výměně názorů ve čtvrtek došlo v předvolební debatě na CNN Prima NEWS mezi předsedou SPD Tomiem Okamurou a ministrem dopravy Martinem Kupkou (ODS). Oba politici se střetli kvůli nové ministryni spravedlnosti Evě Decroix (ODS). Okamura připomněl, že ministryně neoprávněně používala titul magistra. „Podvodnice vyšetřuje podvody,“ rýpl si v narážce na nejasnosti okolo bitcoinového daru ministerstvu spravedlnosti. Podle Kupky opozice útočí za každou cenu a upřesnil, jak to se vzděláním má.
Bitcoinová kauza, zahraniční politika a ekonomická situace. O tom všem mluvili zástupci politických stran v předvolební debatě na CNN Prima NEWS. Jan Farský (STAN) namítl, že opozici zajímá víc předvolební divadlo než schůzka s ministryní spravedlnosti Evou Decroix (ODS) a jednání o bitcoinové kauze, kvůli které vyvolala hlasování o nedůvěře vládě. „Mohli jsme prásknout dveřmi a velkolepě odejít, ale my jsme to vyhodnotili jako nezodpovědné,“ uvedl Farský. Předseda Pirátů Zdeněk Hřib následně obvinil hnutí ANO, že drží rekord v počtu trestně obviněných politiků. „Dejte mu diazepam,“ reagoval místopředseda Poslanecké sněmovny Karel Havlíček (ANO). Ostrá debata se strhla také okolo zvyšování výdajů na zbrojení.
Diskuse o emisních povolenkách vyvolala v unijním speciálu na CNN Prima NEWS ve Štrasburku spor mezi Markétou Gregorovou a dalšími europoslanci. Pirátská politička se kromě jiného zastávala rozšíření ETS II, přičemž je přesvědčena, že zdražení života pro běžné lidi nebude zásadní. Podle Turka chce Gregorová založit model ve stylu „Sovětský evropský svaz 2.0“.
V zahraničí se mě občas ptají, co by znamenalo, kdyby Andrej Babiš (ANO) vyhrál sněmovní volby. Na bitcoiny žádnou otázku nedostávám. Během unijního speciálu CNN Prima NEWS ve Štrasburku to řekl europoslanec Alexandr Vondra (ODS). „To asi chodíte sklepením, jestli se vás nikdo neptal na bitcoinovou aféru,“ reagovala europoslankyně Klára Dostálová (ANO).
prima-cnn-news
prima-zeny
prima-zoom
prima-fresh
prima-cool
playboy
lajk
prima-living