
Letocha o bitcoinové kauze: Decroix se nepodařilo splnit úkol. Jsem zděšen, útočil Šlachta
Letocha o bitcoinové kauze: Decroix se nepodařilo splnit úkol. Jsem zděšen, útočil Šlachta
Ostravskému raperovi hrozí 12 let vězení. Hard Rico měl být členem organizované skupiny
Otřesné video Hamásu: Rukojmí vyhublý až na kost si kope hrob a říká, že umírá hlady
Obávám se tanků z Bruselu, tvrdí šéf Svobodných. Evropskou unii přirovnal k Sovětskému svazu
PŘEHLEDNĚ: Penále pro dodavatele i smlouva na požádání. Lidé mají v energetice silnější práva
Cenu elektřiny Čechům navyšují poplatky a regulace. Kdy je nejlepší doba změnit dodavatele?
Školní výbava se vyšplhá do tisíců korun. Stát nabízí pomoc, jak si o ni říct?
Ukrajinci příliš zatěžují naši zemi, míní většina Čechů. Lidé jsou unaveni, ukazuje průzkum
Bombardování přežili, domů nesmějí. Moskva rozprodává byty Ukrajinců na okupovaném území
Sdružení nezávislých
42,64 %
Sdružení nezávislých
42,64 %
41,70 %
41,70 %
Ondřej Sixta, nezávislý kandidát
6,06 %
Ondřej Sixta, nezávislý kandidát
6,06 %
Zdeněk Rek, nezávislý kandidát
5,27 %
Zdeněk Rek, nezávislý kandidát
5,27 %
Miloš Sixta, nezávislý kandidát
4,33 %
Miloš Sixta, nezávislý kandidát
4,33 %
1
Karel Novotný
pořadí na kandidátce: 1
15,87 % (144 hlasů)
2
Stanislav Čmakal
pořadí na kandidátce: 7
15,21 % (138 hlasů)
3
Zdeněk Strašil
pořadí na kandidátce: 3
13,89 % (126 hlasů)
4
Alena Prchalová
pořadí na kandidátce: 2
11,46 % (104 hlasů)
5
Radim Šimůnek
pořadí na kandidátce: 4
11,90 % (108 hlasů)
6
Stanislava Šulcová
pořadí na kandidátce: 5
13,12 % (119 hlasů)
1
Jana Dvořáková
pořadí na kandidátce: 1
17,92 % (159 hlasů)
2
Věra Řepová
pořadí na kandidátce: 4
14,76 % (131 hlasů)
3
Mgr. Jana Krejčíková
pořadí na kandidátce: 7
14,65 % (130 hlasů)
4
Ing. Richard Vlček
pořadí na kandidátce: 2
14,43 % (128 hlasů)
5
Hana Zahradníková
pořadí na kandidátce: 3
11,04 % (98 hlasů)
1
Karel Novotný technik MTZ, věk: 49 let
2
Alena Prchalová manažer, věk: 50 let
3
Zdeněk Strašil podnikatel, věk: 54 let
4
Radim Šimůnek státní zaměstnanec, věk: 37 let
5
Stanislava Šulcová kuchařka, věk: 41 let
6
Jindřich Vondráček stavbyvedoucí, věk: 53 let
7
Stanislav Čmakal řidič, věk: 45 let
8
Miloslav Peroutka podnikatel, věk: 52 let
1
Jana Dvořáková úřednice, věk: 56 let
2
Ing. Richard Vlček obchodní zástupce, věk: 42 let
3
Hana Zahradníková sociální pracovnice, věk: 36 let
4
Věra Řepová úřednice, věk: 28 let
5
Ing. Richard Vlček důchodce, věk: 66 let
6
Ing. Karel Dvořák technolog, věk: 57 let
7
Mgr. Jana Krejčíková učitelka, věk: 46 let
8
Ing. Miroslav Volný technik, věk: 48 let
9
Lucie Hájková studující, věk: 18 let
1
Ondřej Sixta policista, věk: 34 let
1
Zdeněk Rek důchodce, věk: 59 let
1
Miloš Sixta řidič, věk: 61 let
Poslankyně a členka předsednictva vládního hnutí STAN Hana Naiclerová v úterý řekla České televizi (ČT), že ministryně spravedlnosti Eva Decroix (ODS) by měla kvůli poslednímu vývoji takzvané bitcoinové kauzy odstoupit. Reagovala tak na to, že bývalý koordinátor pro objasnění kauzy David Uhlíř po předčasném ukončení spolupráce s ministerstvem už nehodlá vypracovat závěrečnou zprávu. O působení Uhlíře i Decroix by mělo podle informací ČT jednat celé předsednictvo STAN.
Přinášíme nový hudební zákrok! Tak se představuje na webových stránkách kapela Chirurgové z dovozu, která je v aktuální volební kampani spojena s hnutím SPD. Podle zveřejněných skladeb stojí skupina i za reggae písní SPD, která vyvolala na sítích mnoho reakcí. Hnutí původně slibovalo, že „Chirurgové“ vystoupí i na jarmarcích SPD, na koncerty ale nedošlo. Mluvčí hnutí Lenka Čejková pro CNN Prima NEWS popsala, jak spolupráce vznikla, a zmínila také, že na vystoupení nakonec dojde. Co se skrývá za hudebním tělesem, jehož členové nejsou tak úplně z masa a kostí?
Rozhodně považuji za obrovskou chybu, že jsem mohl inspirovat k nepřiměřené jízdě. Svého jednání je mi líto, nedomyslel jsem následky. Na sociálních sítích to uvedl Filip Turek, který se tak vrátil ke svému jarnímu prohřešku na dálnici D5 u Plzně. Europoslanec a středočeský lídr Motoristů kromě jiného oznámil, že poslal 50 tisíc korun Fondu pro oběti nehod. Policie vyšetřování přestupku odložila.
Pokud si někdo myslí, že Tomio Okamura kampaní o „chirurzích z dovozu“ porušil zákony, musíme je opravit. Plakáty byly vyjádřením politického názoru, řekl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS předseda strany Svobodní Libor Vondráček, který bude v podzimních volbách kandidovat za Okamurovo hnutí SPD. Naopak místopředseda TOP 09 Matěj Ondřej Havel uvedl, že rasová nenávist není názorem. Okamura podle jeho názoru zákon porušil. Zdůraznil však, že finální rozhodnutí je na soudu.
Bookmakeři tento týden začali vypisovat zvláštní sázkové kurzy na nadcházející volby do Poslanecké sněmovny. A o vítězi mají jasno. Favoritem je v souladu s průzkumy hnutí ANO. Řádově nižší jsou pak podle Tipsportu šance ostatních politických subjektů.
Jihomoravská zastupitelka a kandidátka komunistického Stačilo! do Poslanecké sněmovny Petra Rédová spojila volební kampaň s odkazem studenta Jana Palacha. „Zapalme v sobě Palacha – ne bolestí, ale pravdou,“ napsala v příspěvku, který však později smazala. Od politiků TOP 09 se ozývá, že jde o absolutní vrchol neúcty. Předseda poslaneckého klubu strany Jan Jakob dokonce uvedl, že „komunisti ve Stačilo! jsou zločinci a hyeny“. Do kandidátky za komunistické hnutí se mimo jiné ostře pustil herec Jan Hrušínský.
prima-cnn-news
prima-zeny
prima-zoom
prima-fresh
prima-cool
playboy
lajk
prima-living