
Slováček a Patrasová se chystají splnit poslední Aničky přání. Zprávu mají i pro fanoušky
Slováček a Patrasová se chystají splnit poslední Aničky přání. Zprávu mají i pro fanoušky
Mladík měl hrozit střelbou ve škole na Náchodsku. Policie předvedla bleskový zásah
Tragický konec pátrání po mladém herci z Japonska. Vše mohlo být jinak, odhalují nově úřady
Předvolební průzkumy? Ještě se asi budeme divit. Je možné, že se hranice prolomí, tvrdí Šídlo
Jarní úklid v účtech za energie: Jak změnit dodavatele? Snadno, nebojte se složitého papírování
Nejdražší vejce v historii. Letošní Velikonoce trhají rekordy, proč dochází ke zvýšení ceny?
USA ukončí mírové snahy, pokud nebude brzy jasno, varuje Rubio. Trump má i jiné priority, řekl
42,65 %
42,65 %
Strana pro otevřenou společnost
40,04 %
Strana pro otevřenou společnost
40,04 %
17,31 %
17,31 %
1
Mgr. Jiří Nevima, Ph.D.
pořadí na kandidátce: 2
19,20 % (160 hlasů)
2
Renata Churavá
pořadí na kandidátce: 1
15,12 % (126 hlasů)
3
Miroslav Ševčík
pořadí na kandidátce: 3
14,04 % (117 hlasů)
1
Vladimír Kamínek
pořadí na kandidátce: 1
20,84 % (163 hlasů)
2
Milan Kučera
pořadí na kandidátce: 2
15,47 % (121 hlasů)
3
Mgr. Julius Sanislo
pořadí na kandidátce: 3
14,70 % (115 hlasů)
1
Josef Gargela
pořadí na kandidátce: 1
33,13 % (112 hlasů)
1
Renata Churavá prodavačka, věk: 40 let
2
Mgr. Jiří Nevima, Ph.D. středoškolský učitel, věk: 31 let
3
Miroslav Ševčík mistr montáží, věk: 47 let
4
Bc. Věroslav Mach ředitel řízení jakosti, věk: 46 let
5
Mgr. Martina Navrátilová učitelka základní školy, věk: 28 let
6
Roman Uvízl lodník-svářeč, věk: 38 let
7
Radek Fiala dělník, věk: 43 let
8
Dagmar Holániková zdravotní sestra, věk: 37 let
9
Vratislav Vyvozil dělník, věk: 36 let
1
Vladimír Kamínek slaboproudý technik, věk: 53 let
2
Milan Kučera slaboproudý technik, věk: 46 let
3
Mgr. Julius Sanislo konstruktér, věk: 54 let
4
Karel Weiser obráběč kovů, věk: 47 let
5
Petr Hůlka automechanik, věk: 41 let
6
Elena Kuxová poštovní úřednice, věk: 36 let
7
Roman Pfof mechanik opravář kolej.vozidel, věk: 41 let
8
Jaroslav Šlégl servisní technik, věk: 39 let
9
Luděk Veselý ošetřovatel exot. zvířat, věk: 38 let
1
Josef Gargela geodet-technik, věk: 51 let
2
Marie Tichá OSVČ, věk: 55 let
3
Marie Plavnická finanční poradce, věk: 48 let
4
Pavel Gargela stolař, věk: 47 let
5
Marek Lenikus zámečník, věk: 32 let
6
Gabriela Němcová prodavačka, věk: 40 let
7
Pavel Rotter elektrotechnik, věk: 30 let
8
Eva Sanislová knihařka (inv. důchodce), věk: 54 let
9
Ludmila Blažková cukrářka, věk: 61 let
V mých očích už ODS neexistuje, vidím jenom koalici Spolu. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl lídr pražských Motoristů a někdejší vlivný člen ODS Boris Šťastný. Podle něj občanští demokraté upustili od základních ideových principů, na nichž dříve stavěli. Šťastný se kromě jiného rozpovídal o některých bývalých spolustranících. Ministryně obrany Jany Černochové si podle svých slov váží. Vrátil se i k nedávnému sporu, který vedl na sociálních sítích s expremiérem Mirkem Topolánkem.
Úspěšná vláda tvořená hnutím ANO a ODS je možná, jen by v ní nesměli sedět Andrej Babiš ani Petr Fiala. V pořadu K věci na CNN Prima NEWS to řekl politolog Lukáš Jelínek. Podle něj by ale takové spojení mohlo mít negativní dopad na tuzemskou politickou kulturu.
Senátor Václav Láska (SEN 21) se na sociálních sítích ostře pustil do předsedkyně SOCDEM Jany Maláčové. Ta si podle něj podala přihlášku do soutěže „nejvěrnější Putinova služka“. Láska tímto způsobem reagoval na komentář, který politička věnovala vicepremiérovi Marianu Jurečkovi (KDU-ČSL). „Mnohem větší hrozbou pro Česko je vaše vláda než Putin a Rusko, to nám lidé na ulici říkají,“ tvrdila exministryně práce.
Přál bych si, aby se Filip Turek vrátil do České republiky a aby kandidoval do Sněmovny. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl Boris Šťastný. Lídr pražských Motoristů a bývalý člen ODS se kromě jiného rozpovídal o politické konkurenci. Proč je podle něj SPD zcela nečitelným hnutím? Jak nahlíží na spory, které v poslední době vedl s expremiérem Mirkem Topolánkem na sociálních sítích? A láká odpadlíka z ODS Jana Zahradila na pražskou kandidátku Motoristů?
Volby do Sněmovny by vyhrálo hnutí ANO, obdrželo by 31,6 procenta hlasů a 75 mandátů. Vyplývá to z pravidelného výzkumu, který vypracoval STEM pro CNN Prima NEWS. Na druhém místě je koalice Spolu s necelými 20 procenty. Třetí příčka náleží Starostům, kterým STEM predikuje téměř 12 procent. Kromě čtvrté SPD by se do dolní komory Parlamentu probojovali ještě Piráti, Motoristé sobě a hnutí Stačilo!.
Česko výrazně pomáhá Ukrajině ohledně vstupních procesů do Evropské unie – ta ji může nejvíce pomoci tím, že napadenou zemi přijme do svých řad. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to uvedla předsedkyně Mladých starostů a nezávislých Zdena Kašparová, která v Olomouckém kraji startuje do sněmovních voleb z třetího místa kandidátky. Také je přesvědčená, že bez mladých lidí v dolní komoře Parlamentu se budou mezigenerační příkopy jen prohlubovat. Zmínila i hlavní přínos ministra pro evropské záležitosti Martina Dvořáka (STAN).
prima-cnn-news
prima-zeny
prima-zoom
prima-fresh
prima-cool
playboy
lajk
prima-living