Nejtěžších 26 hodin v životě. Vůbec jsme nespali, svěřila se matka zmizelé studentky Soni

Zbitou dívku našli před nemocnicí

Vůbec jsme nespali, popsala matka 22leté studentky Soni, kterou v neděli po zhruba 26 hodinách nalezli zbitou a pořezanou. Od chvíle, co zmizela, jsme byli na nohou, řekla matka, jež zažila nejtěžší chvíle svého života. Případem se zabývá policie, která již zahájila trestní stíhání kvůli znásilnění.

Dvaadvacetiletou studentku Soňu, která zmizela v noci na neděli, nalezli v pondělí ráno u nemocnice v bratislavské Petržalce. Podle informací televizní stanice Markíza byla v bezvědomí a po celém těle měla zranění včetně řezných ran.

Po celou dobu pátrání, které trvalo asi 26 hodin, prožívala její rodina těžké chvíle. „Byli jsme domluveni, že neděli strávíme spolu jako rodina. Když ale ráno nepřišla domů, začali jsme být nervózní,“ popsala její matka Slávka pro web TVnoviny.sk.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Na matku bezcitně zaútočil nožem. Vadila mi její přílišná starostlivost, vysvětloval u soudu

Deset minut po šesté ráno prý poslala své dceři zprávu. Ta však nebyla doručena. „V 10:30 jsme začali kontaktovat její kamarády, spolužáky a začali jsme ji hledat. Od té doby jsme byli na nohou, vůbec jsme nespali, to se nedá. To mámy vědí,“ svěřila se paní Slávka.

Do pátrání se zapojil Pohotovostní pátrací tým a také slovenská policie. Dívka byla nalezena v pondělí mezi šestou a sedmou hodinou ráno. „Jsem šťastná, že je naživu,“ uvedla její matka. „Mám pocit, že jsme zažili nejtěžších 26 hodin, ale na konci asi i nejšťastnějších. Po této zkušenosti budou naše rodiny chtít sdílet polohu svých členů přes telefon. Chci na to apelovat, že tohle je věc, která má význam a logiku,“ uvedl bratr přítele Soni.

Aktualizácia 11.9.2023 4:50 Soňa P. bola naposledy videná 10.9.2023 v čase cca 3:40 na zástave Záporožská v Petržalke,...

Posted by Pohotovostný pátrací tím on Sunday, September 10, 2023

Případem se nyní zabývá policie. „Bylo zahájeno trestní stíhání, a to ve věci trestného činu znásilnění,“ sdělil mluvčí slovenské policie Michal Szeiff. Podle informací webu Noviny.sk není Soňa stále úplně při vědomí. Chvílemi se prý probere, ale z důvodu intoxikace ještě plně nereaguje.

Tagy: