Asi nepřežije, oznámila zdrcená rodina herečky Hecheové. Jsou za nehodou drogy?

Děsivá nehoda hollywoodské hvězdy Anne Hecheové

Americká herečka Anne Hecheová nabourala minulý týden v Los Angeles svým vozem do dvoupatrového domu. Po nárazu její auto explodovalo, herečka utrpěla popáleniny a upadla do kómatu. S informacemi přišel web Sky News. Podle prohlášení rodiny se neočekává, že herečka nehodu přežije. Lékaři nyní posuzují, zda jsou její orgány vhodné na darování.

Okolnosti nehody v Mar Vista v Los Angeles stále vyšetřuje policie. Předběžné krevní testy odhalily v krvi Anne Hecheové stopy narkotik. Následovat tak budou ještě další testy, které odhalí, zda byly látky v hereččině krvi již před nehodou. Mluvčí losangeleské policie pak webu Sky News potvrdil, že nehoda je vyšetřována jako dopravní kolize pod vlivem alkoholu.

Při nehodě Hecheová utrpěla mnoho popálenin a má silně poškozené plíce. Hereččina rodina v prohlášení uvedla, že Hecheová zůstává připojená na přístrojích. „Bohužel, kvůli nehodě utrpěla Anne Hecheová poranění mozku a zůstává v kómatu, v kritickém stavu. Neočekává se, že přežije,“ stojí v prohlášení. „Chceme poděkovat všem za milá přání a modlitby za Annino zotavení. Děkujeme obětavému personálu a úžasným sestrám,“ dodala zdrcená rodina.

Hecheová je udržována na přístrojích v Grossmanově popáleninovém středisku v nemocnici ve West Hills, než lékaři rozhodnou, jestli jsou její orgány vhodné k darování, dodala rodina.

Testy odhalily přítomnost drog

Web Daily Mail uvedl, že u Hecheové již nastala mozková smrt. Bude tak odpojena od přístrojů. Zatím ale zůstává napojená, aby se rozhodlo, zda bude možné darovat některé její orgány tak, jak by si sama přála.

Policie v pátek uvedla, že předběžné krevní testy odhalily v těle herečky přítomnost drog. Ještě ale bude nutné provést další testy, aby se vyloučila možnost, že jde o jakékoli medikamenty, které jí mohly být podány po nehodě v nemocnici.

Podle policie vůz vjel devět metrů do nitra dvoupodlažního domu, kde vybuchl v plamenech. Dům je nyní neobyvatelný.

Rodačka z Ohia se v 80. letech v USA proslavila v seriálu Another World, za který si odnesla tři ceny Emmy. Ve filmu se začala objevovat v 90. letech, byla k vidění po boku Tommyho Lee Jonese v dobrodružné Sopce, vedle Johnnyho Deppa v mafiánském dramatu Krycí jméno Donnie Brasco, hrála s Harrisonem Fordem v romantické komedii Šest dní, sedm nocí, ale také v hororu Tajemství loňského léta. Objevila se také v televizních seriálech Ally McBealová, Plastická chirurgie či Muži na stromech. Mezi lety 1997 až 2000 pak tvořila pár s oblíbenou americkou moderátorkou Ellen DeGeneresovou. Má dvě děti.

Tagy: