
Jaký kemp zvolit ve Zlínském kraji? Je libo noc v africkém stanu či chatka ve stylu Feng-shui
Jaký kemp zvolit ve Zlínském kraji? Je libo noc v africkém stanu či chatka ve stylu Feng-shui
Pekarová o Babišovi: Čekám, že nebude kandidovat. Hraje na city, pustil se do něj Hřib
Jaký kemp zvolit ve Zlínském kraji? Je libo noc v africkém stanu či chatka ve stylu Feng-shui
Írán hrozí uzavřením klíčového průlivu. Evropa se obává rapidního zdražení pohonných hmot
Nad hlavou nám létají rakety, popsal Čech v Kataru. Video zachytilo exploze nad městem
Pekarová o Babišovi: Čekám, že nebude kandidovat. Hraje na city, pustil se do něj Hřib
Některé lidi překvapily vysoké nedoplatky za teplo. Jak a proč je lze reklamovat?
KVÍZ: Co víte o investicích? Otestujte si své znalosti před důležitým rozhodováním
KVÍZ: Otestujte své znalosti v hypotékách a úvěrech. Zvládli byste to jako školák?
Máslo jako investice? Cena poklesla, vyplatí se nakoupit zásoby na Vánoce?
Íránci připravují bolavou odvetu. Chystají blokádu průlivu, mohou ochromit světový trh
Rusko staví vojenská městečka u hranic s Finskem. Expert přišel s alarmující prognózou
Field: Čechy s Brity spojují i Salisbury a Vrbětice. Pomoc Ukrajině není charita
Pavel Šuráň, nezávislý kandidát
14,85 %
Pavel Šuráň, nezávislý kandidát
14,85 %
Zdeněk Strážnický, nezávislý kandidát
12,53 %
Zdeněk Strážnický, nezávislý kandidát
12,53 %
Marie Spáčilová, nezávislý kandidát
11,72 %
Marie Spáčilová, nezávislý kandidát
11,72 %
Josef Králík, nezávislý kandidát
10,21 %
Josef Králík, nezávislý kandidát
10,21 %
Zdeněk Lamačka, nezávislý kandidát
9,28 %
Zdeněk Lamačka, nezávislý kandidát
9,28 %
Miroslav Mudrák, nezávislý kandidát
8,58 %
Miroslav Mudrák, nezávislý kandidát
8,58 %
Václav Králík, nezávislý kandidát
7,89 %
Václav Králík, nezávislý kandidát
7,89 %
Miroslav Tománek, nezávislý kandidát
7,66 %
Miroslav Tománek, nezávislý kandidát
7,66 %
Robert Slaběňák, nezávislý kandidát
7,54 %
Robert Slaběňák, nezávislý kandidát
7,54 %
1
Ing. Pavel Šuráň
pořadí na kandidátce: 1
100,00 % (128 hlasů)
1
Zdeněk Strážnický
pořadí na kandidátce: 1
100,00 % (108 hlasů)
1
Marie Spáčilová
pořadí na kandidátce: 1
100,00 % (101 hlasů)
1
Josef Králík
pořadí na kandidátce: 1
100,00 % (88 hlasů)
1
Zdeněk Lamačka
pořadí na kandidátce: 1
100,00 % (80 hlasů)
1
Miroslav Mudrák
pořadí na kandidátce: 1
100,00 % (74 hlasů)
1
Václav Králík
pořadí na kandidátce: 1
100,00 % (68 hlasů)
1
Ing. Pavel Šuráň státní zaměstnanec, věk: 50 let
1
Zdeněk Strážnický dispečer, věk: 50 let
1
Marie Spáčilová v domácnosti, věk: 34 let
1
Josef Králík soukromý podnikatel, věk: 49 let
1
Zdeněk Lamačka soukromý podnikatel, věk: 45 let
1
Miroslav Mudrák řidič, věk: 47 let
1
Václav Králík soukromý podnikatel, věk: 37 let
1
Miroslav Tománek dělník, věk: 47 let
1
Robert Slaběňák dělník, věk: 32 let
1
Roman Šprta dělník, věk: 26 let
1
Radka Hyžíková dělnice, věk: 31 let
Předseda hnutí ANO Andrej Babiš by neměl kandidovat v říjnových sněmovních volbách, reagují politici na rozhodnutí odvolacího soudu v dotační kauze Čapí hnízdo. Takto se například na síti X vyjádřila předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) a zmínila v této souvislosti odchod exministra spravedlnosti Pavla Blažka (ODS). Podobně vládní partneři TOP 09, lidovci, očekávají, že expremiér odejde ze všech volených funkcí do konečného verdiktu soudu. Zůstává obžalovaným čtvrt roku před volbami, zdůrazňují.
Ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS) by měl podle předsedy ANO Andreje Babiše rezignovat. Označení, že je Stanjura ve sněmovních volbách (oba kandidují v Moravskoslezském kraji) jeho přímým soupeřem, nicméně expremiér se smíchem odmítl. „Stanjura není můj soupeř. Já soupeřím s panem Fialou,“ vzkázal expremiér. Ministra následně nazval „klíčem transakce špinavého byznysu“, přičemž bitcoinová kauza je podle něj „dopředu promyšlená zločinecká akce“.
Kompletní volební program hodlá hnutí ANO představit až v září. V pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS však předseda Andrej Babiš přiblížil, jaké kroky by opoziční hnutí chtělo v případě výhry ve sněmovních volbách učinit. „Určitě vrátíme školkovné a slevu na druhého z manželů. Dojde také ke snížení daně pro právnické osoby, EET ale už nebude. Uvažujeme o formě daňové motivace pro ty, kteří fungují podle pravidel,“ sdělil.
Volby do Sněmovny by vyhrálo ANO, obdrželo by 31 procent hlasů. Vyplývá to z výzkumu společnosti STEM pro CNN Prima NEWS. Na druhém místě je koalice Spolu s více než 20 procenty. Do jejích preferencí se už ale zřetelněji promítá bitcoinová kauza. Kromě třetího SPD by se do dolní komory dostali ještě Starostové, Piráti a Stačilo!. Motoristé by se 4,4 procenta skončili mimo Sněmovnu. Přísaha průběžně posiluje, nyní se nachází na třech procentech.
Závazek Severoatlantické aliance (NATO) vynakládat pět procent HDP na obranu? Nepřijatelné. To by vše totálně zničilo. V pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS to uvedl předseda hnutí ANO Andrej Babiš. Naopak se opřel do vlády Petra Fialy (ODS) s tím, že „není schopna utratit“ na obranu dosavadní dvě procenta HDP. O tom, kolik procent budou členské státy NATO vynakládat na obranu, se bude jednat na blížícím se summitu.
Vyšší prostředky na obranu neposlouží k posílení obranyschopnosti země, ale ke zvyšování profitu, řekl v pořadu K věci na CNN Prima NEWS statutární místopředseda SOCDEM Lubomír Zaorálek. Dění na ministerstvu obrany je podle něj daleko větší skandál než bitcoinová kauza. Zaorálek současně prohlásil, že Evropská unie není demokratický systém v pravém slova smyslu.
prima-cnn-news
prima-zeny
prima-zoom
prima-fresh
prima-cool
playboy
lajk
prima-living