
Letocha o bitcoinové kauze: Decroix se nepodařilo splnit úkol. Jsem zděšen, útočil Šlachta
Letocha o bitcoinové kauze: Decroix se nepodařilo splnit úkol. Jsem zděšen, útočil Šlachta
Ostravskému raperovi hrozí 12 let vězení. Hard Rico měl být členem organizované skupiny
Otřesné video Hamásu: Rukojmí vyhublý až na kost si kope hrob a říká, že umírá hlady
Obávám se tanků z Bruselu, tvrdí šéf Svobodných. Evropskou unii přirovnal k Sovětskému svazu
PŘEHLEDNĚ: Penále pro dodavatele i smlouva na požádání. Lidé mají v energetice silnější práva
Cenu elektřiny Čechům navyšují poplatky a regulace. Kdy je nejlepší doba změnit dodavatele?
Školní výbava se vyšplhá do tisíců korun. Stát nabízí pomoc, jak si o ni říct?
Ukrajinci příliš zatěžují naši zemi, míní většina Čechů. Lidé jsou unaveni, ukazuje průzkum
Bombardování přežili, domů nesmějí. Moskva rozprodává byty Ukrajinců na okupovaném území
28,92 %
28,92 %
"Nezávisle a zodpovědně"
24,04 %
"Nezávisle a zodpovědně"
24,04 %
Tetčičtí sokolíci
22,11 %
Tetčičtí sokolíci
22,11 %
21,61 %
21,61 %
ŽP
3,33 %
ŽP
3,33 %
1
Josef Vodička
pořadí na kandidátce: 3
17,48 % (193 hlasů)
2
Miloš Tejkal
pořadí na kandidátce: 1
15,21 % (168 hlasů)
3
Mgr. Jana Vodičková
pořadí na kandidátce: 9
13,67 % (151 hlasů)
1
Ing. Vladimír Lapeš
pořadí na kandidátce: 6
21,45 % (197 hlasů)
2
Pavel Tesař
pořadí na kandidátce: 7
14,81 % (136 hlasů)
1
Zdeňka Koumalová
pořadí na kandidátce: 2
20,61 % (174 hlasů)
2
Jaroslav Brůža
pořadí na kandidátce: 1
15,52 % (131 hlasů)
1
Luboš Švejda
pořadí na kandidátce: 3
14,90 % (123 hlasů)
2
František Pokorný
pořadí na kandidátce: 4
12,96 % (107 hlasů)
1
Miloš Tejkal geodet, věk: 57 let
2
Ing. Josef Dvořák projektant, věk: 53 let
3
Josef Vodička starosta, věk: 62 let
4
Zdeněk Staněk frézař, věk: 54 let
5
Josef Prokeš tesař, věk: 59 let
6
Jiří Dobrovolný důchodce, věk: 66 let
7
Nevenka Caesarová knihovnice, věk: 62 let
8
Jaroslav Rada podnikatel, věk: 41 let
9
Mgr. Jana Vodičková manažer, věk: 34 let
1
Ing. Tomáš Langer manažer, věk: 42 let
2
Zdeněk Oškrdal OSVČ, věk: 50 let
3
Václav Tušl OSVČ, věk: 42 let
4
Jiří Klimeš OSVČ, věk: 55 let
5
Pavel Fukan technik, věk: 43 let
6
Ing. Vladimír Lapeš úředník stavebního úřadu, věk: 48 let
7
Pavel Tesař OSVČ, věk: 53 let
8
Vít Lupač OSVČ, věk: 31 let
9
Josef Crlík OSVČ, věk: 56 let
1
Jaroslav Brůža vedoucí prodeje, věk: 54 let
2
Zdeňka Koumalová v domácnosti, věk: 52 let
3
Ing. Lubomír Kaplan úředník, věk: 35 let
4
Jiří Firon zaměstnanec, věk: 53 let
5
Přemysl Pytlík podnikatel, věk: 52 let
6
Jaroslav Haška podnikatel, věk: 30 let
7
Karel Hnízdil zaměstnanec, věk: 36 let
8
Luděk Krejčí zaměstnanec, věk: 34 let
9
Marie Crlíková podnikatel, věk: 51 let
1
Slavomír Široký důchodce, věk: 66 let
2
Lenka Vlašínová prodavačka, věk: 38 let
3
Luboš Švejda podlahář, věk: 46 let
4
František Pokorný technik, věk: 60 let
5
David Slaný bankovní poradce, věk: 31 let
6
Zdeňka Pelikánová vedoucí učitelka MŠ, věk: 46 let
7
Zdeněk Gross technik, věk: 39 let
8
Zora Dallagová laborantka, věk: 32 let
9
Evžen Tejkal invalidní důchodce, věk: 54 let
1
Ing. Pavel Vybíral samostatně vydělečně činný, věk: 52 let
Poslankyně a členka předsednictva vládního hnutí STAN Hana Naiclerová v úterý řekla České televizi (ČT), že ministryně spravedlnosti Eva Decroix (ODS) by měla kvůli poslednímu vývoji takzvané bitcoinové kauzy odstoupit. Reagovala tak na to, že bývalý koordinátor pro objasnění kauzy David Uhlíř po předčasném ukončení spolupráce s ministerstvem už nehodlá vypracovat závěrečnou zprávu. O působení Uhlíře i Decroix by mělo podle informací ČT jednat celé předsednictvo STAN.
Přinášíme nový hudební zákrok! Tak se představuje na webových stránkách kapela Chirurgové z dovozu, která je v aktuální volební kampani spojena s hnutím SPD. Podle zveřejněných skladeb stojí skupina i za reggae písní SPD, která vyvolala na sítích mnoho reakcí. Hnutí původně slibovalo, že „Chirurgové“ vystoupí i na jarmarcích SPD, na koncerty ale nedošlo. Mluvčí hnutí Lenka Čejková pro CNN Prima NEWS popsala, jak spolupráce vznikla, a zmínila také, že na vystoupení nakonec dojde. Co se skrývá za hudebním tělesem, jehož členové nejsou tak úplně z masa a kostí?
Rozhodně považuji za obrovskou chybu, že jsem mohl inspirovat k nepřiměřené jízdě. Svého jednání je mi líto, nedomyslel jsem následky. Na sociálních sítích to uvedl Filip Turek, který se tak vrátil ke svému jarnímu prohřešku na dálnici D5 u Plzně. Europoslanec a středočeský lídr Motoristů kromě jiného oznámil, že poslal 50 tisíc korun Fondu pro oběti nehod. Policie vyšetřování přestupku odložila.
Pokud si někdo myslí, že Tomio Okamura kampaní o „chirurzích z dovozu“ porušil zákony, musíme je opravit. Plakáty byly vyjádřením politického názoru, řekl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS předseda strany Svobodní Libor Vondráček, který bude v podzimních volbách kandidovat za Okamurovo hnutí SPD. Naopak místopředseda TOP 09 Matěj Ondřej Havel uvedl, že rasová nenávist není názorem. Okamura podle jeho názoru zákon porušil. Zdůraznil však, že finální rozhodnutí je na soudu.
Bookmakeři tento týden začali vypisovat zvláštní sázkové kurzy na nadcházející volby do Poslanecké sněmovny. A o vítězi mají jasno. Favoritem je v souladu s průzkumy hnutí ANO. Řádově nižší jsou pak podle Tipsportu šance ostatních politických subjektů.
Jihomoravská zastupitelka a kandidátka komunistického Stačilo! do Poslanecké sněmovny Petra Rédová spojila volební kampaň s odkazem studenta Jana Palacha. „Zapalme v sobě Palacha – ne bolestí, ale pravdou,“ napsala v příspěvku, který však později smazala. Od politiků TOP 09 se ozývá, že jde o absolutní vrchol neúcty. Předseda poslaneckého klubu strany Jan Jakob dokonce uvedl, že „komunisti ve Stačilo! jsou zločinci a hyeny“. Do kandidátky za komunistické hnutí se mimo jiné ostře pustil herec Jan Hrušínský.
prima-cnn-news
prima-zeny
prima-zoom
prima-fresh
prima-cool
playboy
lajk
prima-living