
U Peček na Kolínsku srazil vlak člověka. Trať z Prahy do východních Čech stála
U Peček na Kolínsku srazil vlak člověka. Trať z Prahy do východních Čech stála
Požár v Novém Městě nad Metují nevznikl náhodou, říkají místní. Roli měla sehrát svíčka
U Peček na Kolínsku srazil vlak člověka. Trať z Prahy do východních Čech stála
Požár v Novém Městě nad Metují nevznikl náhodou, říkají místní. Roli měla sehrát svíčka
Král Karel III. byl hospitalizován. Důvodem mají být dočasné vedlejší účinky léčby rakoviny
Spojené státy se postavily proti Světové obchodní organizaci. Stoply finance na její provoz
Příměří v Černém moři? Rusko nemuselo činit výrazné ústupky, shodují se experti
Příměří v Černém moři? Rusko nemuselo činit výrazné ústupky, shodují se experti
Čas na fixaci? S výhodnými cenami elektřiny nebo plynu je konec, vrací se doba zdražování
Příliš drahá věrnost: Češi ze zvyku zůstávají u starého dodavatele energií, stojí je to tisíce
Moc složité: Češi jsou líní měnit dodavatele energií, přichází kvůli tomu o tisíce korun
Přepočítal se Trump? Výše cel mě překvapila, řekl Knotek. Pospíšil nastínil americký obrat
Sdružení nezávislých kandidátů - SLUNCE
64,44 %
Sdružení nezávislých kandidátů - SLUNCE
64,44 %
Sdružení nezávislých kandidátů - Tis
34,31 %
Sdružení nezávislých kandidátů - Tis
34,31 %
1,25 %
1,25 %
1
Bohuslav Kubát
pořadí na kandidátce: 1
18,58 % (163 hlasů)
2
Miroslav Pipek
pořadí na kandidátce: 3
16,64 % (146 hlasů)
3
Josef Sojka
pořadí na kandidátce: 2
15,27 % (134 hlasů)
4
Marcela Kozlíková
pořadí na kandidátce: 4
12,77 % (112 hlasů)
5
Miloš Benák
pořadí na kandidátce: 5
12,31 % (108 hlasů)
1
Josef Novotný
pořadí na kandidátce: 2
19,91 % (93 hlasů)
2
Josef Stejskal
pořadí na kandidátce: 3
19,91 % (93 hlasů)
1
Bohuslav Kubát ředitel OSSZ, věk: 56 let
2
Josef Sojka podnikatel, věk: 27 let
3
Miroslav Pipek podnikatel, věk: 42 let
4
Marcela Kozlíková účetní, věk: 35 let
5
Miloš Benák zedník, věk: 39 let
6
Pavel Musil policista, věk: 38 let
7
Jaroslav Tvrdý opravář zemědělských strojů, věk: 34 let
1
Petr Pártl podnikatel, věk: 44 let
2
Josef Novotný traktorista, věk: 58 let
3
Josef Stejskal referent obchodu, věk: 49 let
4
Vladimír Karlík krmič, věk: 59 let
5
Hana Benáková nezaměstnaná, věk: 37 let
6
Jitka Sojková referentka, věk: 38 let
7
Václav Tourek opravář zemědělských strojů, věk: 54 let
1
Ladislav Prokop důchodce, věk: 68 let
2
Ing. Miroslav Karlík prac. pivovaru, věk: 52 let
3
Jana Sýkorová prac. jednoty, věk: 57 let
Snížení volebního věku na 16 let by mohlo dopomoci tomu, aby se mladí lidé aktivněji zajímali o dění kolem sebe, řekla v rozhovoru pro CNN Prima NEWS předsedkyně Mladých starostů a nezávislých Zdena Kašparová. Podle jejích slov je to pro její mládežnickou organizaci důležité téma, o kterém jednají také se stranou. Kašparová také nastínila, proč své politické směřování spojila právě se STAN.
Volební kampaň bude podle šéfredaktora webu Deník.to Marka Stoniše „škaredá a plná hysterie“. Ve vysílání CNN Prima NEWS také poznamenal, že se z předvolebního boje vytratí věcnost. Koalice Spolu podle něj v průzkumech narazila na svůj maximální strop, a to pod hranicí 20 procent. Komentátor Petr Fischer je přesvědčen, že premiér Petr Fiala (ODS) věří, že ve finiši získá koalice několik procent navíc.
Díky spojení s Tomiem Okamurou si zajistil jedinečnou šanci získat na podzim poslanecký mandát. Předseda PRO Jindřich Rajchl a jeho spolustraníci budou ve sněmovních volbách společně se zástupci Svobodných a Trikolory figurovat na kandidátkách SPD. Strana se tak definitivně odvrátila od části neparlamentní opozice, s níž vyjednávala v minulosti. Co stálo za skutečností, že se Rajchl nakonec nedomluvil s komunisty?
Experti na politický marketing se v reakcích na novou vizuální podobu kampaně koalice Spolu nedrží zkrátka. Politický marketér Oto Klempíř v pořadu 360° na CNN Prima NEWS uvedl, že to v ODS i celé koalici vypadá jako ve „vybydleném cholerovém baráku“. Pozastavil se také nad úpravou fotografií. Politolog Lukáš Valeš míní, že politici na plakátech vypadají jako „figurky na orloji“.
Americký prezident Donald Trump v úterý podepsal výnos, který výrazně pozmění organizaci federálních voleb. Dokument zveřejněný na webu Bílého domu mimo jiné požaduje úřední doklad o občanství pro registraci voličů a hrozí právními kroky proti státům USA, které do sčítání zahrnou i hlasy dodané po volebním dni. Agentura AP očekává, že prezidentské nařízení soudně napadnou mnohé organizace hájící stávající podobu volebních práv.
Má jít o nové pojetí Petra Fialy (ODS), nasazuje se zelená, která z premiéra dělá politika s novým mírumilovným drivem. Zbarvení koalice Spolu do svítivě zelené zhodnotil v rozhovoru pro CNN Prima NEWS politolog Jan Kubáček. Podle marketingového experta Jakuba Horáka je krok koalice moderní a velmi odvážný.
prima-cnn-news
prima-zeny
prima-zoom
prima-fresh
prima-cool
playboy
lajk
prima-living