
Cyklista zemřel při tragické nehodě na Zlínsku. Srazilo ho auto na kruhovém objezdu
Cyklista zemřel při tragické nehodě na Zlínsku. Srazilo ho auto na kruhovém objezdu
Zfetovaný mladík napadl recepční nevěstince na Tachovsku. Pak najel do budovy autem
Cyklista zemřel při tragické nehodě na Zlínsku. Srazilo ho auto na kruhovém objezdu
Zfetovaný mladík napadl recepční nevěstince na Tachovsku. Pak najel do budovy autem
Zemřela legenda Eurovize. Pohledné blondýně kdysi teroristé z IRA vyhrožovali zabitím
Předvolební průzkumy? Ještě se asi budeme divit. Je možné, že se hranice prolomí, tvrdí Šídlo
Jarní úklid v účtech za energie: Jak změnit dodavatele? Snadno, nebojte se složitého papírování
Mléko je nejdražší od revoluce, dovolit si ho ale můžeme více. Expert popsal zásadní změny
Špatné zprávy pro Ukrajinu. USA nedodají další zbraně, chtějí uznat ruskou kontrolu nad Krymem
Josef Ouředníček, nezávislý kandidát
17,19 %
Josef Ouředníček, nezávislý kandidát
17,19 %
Vladimíra Bartůňková, nezávislý kandidát
17,19 %
Vladimíra Bartůňková, nezávislý kandidát
17,19 %
Václav Fiala, nezávislý kandidát
16,49 %
Václav Fiala, nezávislý kandidát
16,49 %
František Beitler, nezávislý kandidát
16,14 %
František Beitler, nezávislý kandidát
16,14 %
Rudolf Lukavec, nezávislý kandidát
12,63 %
Rudolf Lukavec, nezávislý kandidát
12,63 %
Věra Střelcová, nezávislý kandidát
9,82 %
Věra Střelcová, nezávislý kandidát
9,82 %
Miloslava Poborská, nezávislý kandidát
7,37 %
Miloslava Poborská, nezávislý kandidát
7,37 %
Ilonka Glogičová, nezávislý kandidát
3,16 %
Ilonka Glogičová, nezávislý kandidát
3,16 %
1
Josef Ouředníček
pořadí na kandidátce: 1
100,00 % (49 hlasů)
1
Vladimíra Bartůňková
pořadí na kandidátce: 1
100,00 % (49 hlasů)
1
Václav Fiala
pořadí na kandidátce: 1
100,00 % (47 hlasů)
1
František Beitler
pořadí na kandidátce: 1
100,00 % (46 hlasů)
1
Rudolf Lukavec
pořadí na kandidátce: 1
100,00 % (36 hlasů)
1
Josef Ouředníček důchodce, věk: 68 let
1
Vladimíra Bartůňková obchodní reprezentant, věk: 35 let
1
Václav Fiala OSVČ, věk: 56 let
1
František Beitler OSVČ, věk: 47 let
1
Rudolf Lukavec důchodce, věk: 67 let
1
Věra Střelcová důchodce, věk: 69 let
1
Miloslava Poborská částečně invalidní důchodce, věk: 55 let
1
Ilonka Glogičová kuchařka, věk: 52 let
V mých očích už ODS neexistuje, vidím jenom koalici Spolu. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl lídr pražských Motoristů a někdejší vlivný člen ODS Boris Šťastný. Podle něj občanští demokraté upustili od základních ideových principů, na nichž dříve stavěli. Šťastný se kromě jiného rozpovídal o některých bývalých spolustranících. Ministryně obrany Jany Černochové si podle svých slov váží. Vrátil se i k nedávnému sporu, který vedl na sociálních sítích s expremiérem Mirkem Topolánkem.
Úspěšná vláda tvořená hnutím ANO a ODS je možná, jen by v ní nesměli sedět Andrej Babiš ani Petr Fiala. V pořadu K věci na CNN Prima NEWS to řekl politolog Lukáš Jelínek. Podle něj by ale takové spojení mohlo mít negativní dopad na tuzemskou politickou kulturu.
Senátor Václav Láska (SEN 21) se na sociálních sítích ostře pustil do předsedkyně SOCDEM Jany Maláčové. Ta si podle něj podala přihlášku do soutěže „nejvěrnější Putinova služka“. Láska tímto způsobem reagoval na komentář, který politička věnovala vicepremiérovi Marianu Jurečkovi (KDU-ČSL). „Mnohem větší hrozbou pro Česko je vaše vláda než Putin a Rusko, to nám lidé na ulici říkají,“ tvrdila exministryně práce.
Přál bych si, aby se Filip Turek vrátil do České republiky a aby kandidoval do Sněmovny. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl Boris Šťastný. Lídr pražských Motoristů a bývalý člen ODS se kromě jiného rozpovídal o politické konkurenci. Proč je podle něj SPD zcela nečitelným hnutím? Jak nahlíží na spory, které v poslední době vedl s expremiérem Mirkem Topolánkem na sociálních sítích? A láká odpadlíka z ODS Jana Zahradila na pražskou kandidátku Motoristů?
Volby do Sněmovny by vyhrálo hnutí ANO, obdrželo by 31,6 procenta hlasů a 75 mandátů. Vyplývá to z pravidelného výzkumu, který vypracoval STEM pro CNN Prima NEWS. Na druhém místě je koalice Spolu s necelými 20 procenty. Třetí příčka náleží Starostům, kterým STEM predikuje téměř 12 procent. Kromě čtvrté SPD by se do dolní komory Parlamentu probojovali ještě Piráti, Motoristé sobě a hnutí Stačilo!.
Česko výrazně pomáhá Ukrajině ohledně vstupních procesů do Evropské unie – ta ji může nejvíce pomoci tím, že napadenou zemi přijme do svých řad. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to uvedla předsedkyně Mladých starostů a nezávislých Zdena Kašparová, která v Olomouckém kraji startuje do sněmovních voleb z třetího místa kandidátky. Také je přesvědčená, že bez mladých lidí v dolní komoře Parlamentu se budou mezigenerační příkopy jen prohlubovat. Zmínila i hlavní přínos ministra pro evropské záležitosti Martina Dvořáka (STAN).
prima-cnn-news
prima-zeny
prima-zoom
prima-fresh
prima-cool
playboy
lajk
prima-living