
Cyklista zemřel při tragické nehodě na Zlínsku. Srazilo ho auto na kruhovém objezdu
Cyklista zemřel při tragické nehodě na Zlínsku. Srazilo ho auto na kruhovém objezdu
Zfetovaný mladík napadl recepční nevěstince na Tachovsku. Pak najel do budovy autem
Cyklista zemřel při tragické nehodě na Zlínsku. Srazilo ho auto na kruhovém objezdu
Zfetovaný mladík napadl recepční nevěstince na Tachovsku. Pak najel do budovy autem
Pád, náraz do zátaras, rozpaky i triumf. Roboti poprvé závodili při půlmaratonu s lidmi
Předvolební průzkumy? Ještě se asi budeme divit. Je možné, že se hranice prolomí, tvrdí Šídlo
Jarní úklid v účtech za energie: Jak změnit dodavatele? Snadno, nebojte se složitého papírování
Mléko je nejdražší od revoluce, dovolit si ho ale můžeme více. Expert popsal zásadní změny
Špatné zprávy pro Ukrajinu. USA nedodají další zbraně, chtějí uznat ruskou kontrolu nad Krymem
Alexander Dufek, nezávislý kandidát
11,73 %
Alexander Dufek, nezávislý kandidát
11,73 %
Jindřiška Vedralová, nezávislý kandidát
10,34 %
Jindřiška Vedralová, nezávislý kandidát
10,34 %
Karel Kampas, nezávislý kandidát
10,12 %
Karel Kampas, nezávislý kandidát
10,12 %
Jiří Pilař, nezávislý kandidát
9,90 %
Jiří Pilař, nezávislý kandidát
9,90 %
Marie Juráčková, nezávislý kandidát
8,94 %
Marie Juráčková, nezávislý kandidát
8,94 %
Petr Slavík, nezávislý kandidát
6,52 %
Petr Slavík, nezávislý kandidát
6,52 %
Zdeňka Trmalová, nezávislý kandidát
5,87 %
Zdeňka Trmalová, nezávislý kandidát
5,87 %
Jaroslav Doležal, nezávislý kandidát
5,13 %
Jaroslav Doležal, nezávislý kandidát
5,13 %
Michal Juráček, nezávislý kandidát
5,06 %
Michal Juráček, nezávislý kandidát
5,06 %
1
Bc. Alexander Dufek
pořadí na kandidátce: 1
100,00 % (160 hlasů)
1
Bc. Jindřiška Vedralová
pořadí na kandidátce: 1
100,00 % (141 hlasů)
1
Karel Kampas
pořadí na kandidátce: 1
100,00 % (138 hlasů)
1
Jiří Pilař
pořadí na kandidátce: 1
100,00 % (135 hlasů)
1
Marie Juráčková
pořadí na kandidátce: 1
100,00 % (122 hlasů)
1
Mgr. Petr Slavík
pořadí na kandidátce: 1
100,00 % (89 hlasů)
1
Zdeňka Trmalová
pořadí na kandidátce: 1
100,00 % (80 hlasů)
1
Bc. Alexander Dufek ředitel katastrálního prac., věk: 54 let
1
Bc. Jindřiška Vedralová starostka, věk: 54 let
1
Karel Kampas referent odboru dopravy, věk: 42 let
1
Jiří Pilař soukromý zemědělec, věk: 40 let
1
Marie Juráčková fakturantka, věk: 45 let
1
Mgr. Petr Slavík odborný prac.ochrany přírody, věk: 35 let
1
Zdeňka Trmalová skladová dělnice, věk: 36 let
1
Jaroslav Doležal dělník, věk: 48 let
1
Michal Juráček podnikatel, věk: 21 let
1
Vlastimil Přibyl zámečník, věk: 54 let
1
Kateřina Sasínová finanční poradce, věk: 23 let
1
Milan Stuchlík pracovník doručovací služby, věk: 38 let
1
Roman Selinger soukromý podnikatel, věk: 40 let
1
Vlastimil Vlk údržbář, věk: 49 let
1
Václav Roháček údržbář, věk: 43 let
1
Vilém Juráček soustružník, věk: 51 let
V mých očích už ODS neexistuje, vidím jenom koalici Spolu. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl lídr pražských Motoristů a někdejší vlivný člen ODS Boris Šťastný. Podle něj občanští demokraté upustili od základních ideových principů, na nichž dříve stavěli. Šťastný se kromě jiného rozpovídal o některých bývalých spolustranících. Ministryně obrany Jany Černochové si podle svých slov váží. Vrátil se i k nedávnému sporu, který vedl na sociálních sítích s expremiérem Mirkem Topolánkem.
Úspěšná vláda tvořená hnutím ANO a ODS je možná, jen by v ní nesměli sedět Andrej Babiš ani Petr Fiala. V pořadu K věci na CNN Prima NEWS to řekl politolog Lukáš Jelínek. Podle něj by ale takové spojení mohlo mít negativní dopad na tuzemskou politickou kulturu.
Senátor Václav Láska (SEN 21) se na sociálních sítích ostře pustil do předsedkyně SOCDEM Jany Maláčové. Ta si podle něj podala přihlášku do soutěže „nejvěrnější Putinova služka“. Láska tímto způsobem reagoval na komentář, který politička věnovala vicepremiérovi Marianu Jurečkovi (KDU-ČSL). „Mnohem větší hrozbou pro Česko je vaše vláda než Putin a Rusko, to nám lidé na ulici říkají,“ tvrdila exministryně práce.
Přál bych si, aby se Filip Turek vrátil do České republiky a aby kandidoval do Sněmovny. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl Boris Šťastný. Lídr pražských Motoristů a bývalý člen ODS se kromě jiného rozpovídal o politické konkurenci. Proč je podle něj SPD zcela nečitelným hnutím? Jak nahlíží na spory, které v poslední době vedl s expremiérem Mirkem Topolánkem na sociálních sítích? A láká odpadlíka z ODS Jana Zahradila na pražskou kandidátku Motoristů?
Volby do Sněmovny by vyhrálo hnutí ANO, obdrželo by 31,6 procenta hlasů a 75 mandátů. Vyplývá to z pravidelného výzkumu, který vypracoval STEM pro CNN Prima NEWS. Na druhém místě je koalice Spolu s necelými 20 procenty. Třetí příčka náleží Starostům, kterým STEM predikuje téměř 12 procent. Kromě čtvrté SPD by se do dolní komory Parlamentu probojovali ještě Piráti, Motoristé sobě a hnutí Stačilo!.
Česko výrazně pomáhá Ukrajině ohledně vstupních procesů do Evropské unie – ta ji může nejvíce pomoci tím, že napadenou zemi přijme do svých řad. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to uvedla předsedkyně Mladých starostů a nezávislých Zdena Kašparová, která v Olomouckém kraji startuje do sněmovních voleb z třetího místa kandidátky. Také je přesvědčená, že bez mladých lidí v dolní komoře Parlamentu se budou mezigenerační příkopy jen prohlubovat. Zmínila i hlavní přínos ministra pro evropské záležitosti Martina Dvořáka (STAN).
prima-cnn-news
prima-zeny
prima-zoom
prima-fresh
prima-cool
playboy
lajk
prima-living