Výsledky komunálních voleb 2018: Bílkovice

100 % okrsků sečteno
77.46 % volební účast
79.9 %

Sdružení dobrovolných hasičů

Sdružení dobrovolných hasičů

79.9 %

14.1 %

Josef Šimánek

Josef Šimánek

14.1 %

6.1 %

Mgr. Kamila Srbová

Mgr. Kamila Srbová

6.1 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BenešovBernarticeBílkoviceBlažejoviceBorovniceBukovanyBystřiceČakovČechticeČerčanyČervený ÚjezdČeský ŠternberkChářoviceChlebyChlístovChlumChmelnáChoceradyChoraticeChotýšanyChrášťanyCtibořČtyřkolyDěkanoviceDivišovDolní KraloviceDrahňoviceDuniceHeřmaničkyHradištěHuliceHvězdoniceJankovJavorníkJešeticeKamberkKeblovKladrubyKondracKozmiceKřečoviceKrhaniceKřivsoudovKrňanyKuňoviceLešanyLibežLitichoviceLoketLouňovice pod BlaníkemLštěníMaršoviceMeznoMiličínMiřeticeMnichoviceMračNačeradecNespekyNetvořiceNeustupovNeveklovOlbramoviceOstředekOstrovPavlovicePetroupimPopovicePoříčí nad SázavouPostupicePravonínPřestavlky u ČerčanPsářePyšelyRabyněRadošoviceRatajeRatměřiceŘeheniceŘimoviceSázavaŠetějoviceSlověniceSmilkovSnětSoběhrdySouticeStrannýStřezimířStrojeticeStruhařovStudenýTehovTeplýšoviceTichoniceTisemTomiceTřebešiceTrhový ŠtěpánovTýnec nad SázavouVáclaviceVelišVlašimVodslivyVojkovVoticeVracoviceVranovVrchotovy JanoviceVšechlapyVysoký ÚjezdXaverovZdislaviceZvěstov

Zvolení zastupitelé v obci Bílkovice (celkem 7 zastupitelů)

Sdružení dobrovolných hasičů (zisk 6 z 7 zastupitelů)

1

Václav Tůma

pořadí na kandidátce: 3

15.9 % (92 hlasů)

2

Karel Váňa

pořadí na kandidátce: 7

15.4 % (89 hlasů)

3

Pavel Šmíd

pořadí na kandidátce: 4

14.9 % (86 hlasů)

4

Antonín Měchura

pořadí na kandidátce: 2

14.3 % (83 hlasů)

5

Pavel Zákostelský

pořadí na kandidátce: 1

14.2 % (82 hlasů)

6

Luděk Pohorský

pořadí na kandidátce: 5

9.7 % (56 hlasů)

Josef Šimánek (zisk 1 z 7 zastupitelů)

1

Josef Šimánek

pořadí na kandidátce: 1

100.0 % (102 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Bílkovice

Sdružení dobrovolných hasičů

1

Pavel Zákostelský OSVČ, věk: 55 let

2

Antonín Měchura důchodce, věk: 68 let

3

Václav Tůma OSVČ, věk: 36 let

4

Pavel Šmíd strojník, řidič, věk: 45 let

5

Luděk Pohorský OSVČ, věk: 33 let

6

Eva Pohorská administr. prac., věk: 52 let

7

Karel Váňa strojník, věk: 41 let

8

Hana Koppová důchodce, věk: 64 let

Josef Šimánek

1

Josef Šimánek skladník, věk: 34 let

Mgr. Kamila Srbová

1

Mgr. Kamila Srbová učitelka, věk: 27 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Klobása, toast s avokádem i štrúdl. Co strany nabízí ve štábech a kde je raut nejchudší?

Chleba s avokádem, grilované kuře nebo klobása, ale i štrúdl nebo další sladkosti. I když do většiny volebních štábů ještě nedorazilo mnoho politiků, novináři jsou už většinou kompletní. Strany se jim snaží čekání zpříjemnit alespoň občerstvením. Letos jsou ale rauty chudší, než byly během voleb do Poslanecké sněmovny. Kde se co podává a kde nejvíc šetří?

Sledujte Partii s prezidentem Zemanem. Jak zhodnotí výsledky obecních a senátních voleb?

Kdo je vítězem a kdo poraženým? Výsledky komunálních a senátních voleb v Partii Terezie Tománkové okomentuje prezident Miloš Zeman. Poté bude následovat velká politická diskuse s předsedou Senátu Vystrčilem (ODS), místopředsedkyní ANO Schillerovou, vicepremiérem a šéfem lidovců Jurečkou a s předsedou SPD Okamurou. Partii sledujte v neděli od 11:00 na CNN Prima NEWS, na Primě nebo v tomto článku.

Nejstarší kandidát voleb na Moravě: Jsem astrolog, zachrání nás jen celosvětový stát

Josef Orszulík se narodil 20. června 1930, přesto se pokusil získat mandát v komunálních volbách. Jeho otec býval komorníkem u hraběte Larische v Karviné, on sám se voličům představil na kandidátce jako astrolog a filozof. Je mu 92 let, a kdyby v hlasování uspěl, mohl být až do roku 2026 zastupitelem, tedy do 96 let! Už předem ale hlásil prohru: „Vím, že nemám šanci.“ Kandidoval na 54. pozici nevýznamného politického hnutí Švýcarská demokracie v Ostravě.

Živě
ON-LINE: Žlutá tsunami. Lidovci slaví úspěch v komunálních volbách, Senát zná první postupující

Komunální a senátní volby v Česku skončily. Lidé si mohli volit nové zastupitele obcí, měst a městských obvodů a obměnit třetinu Senátu. Do zastupitelstev je sečtena třetina hlasů. Po jejich sečtení vedla ze stran kandidujících samostatně KDU-ČSL před STAN. Šéf Senátu Miloš Vystrčil (ODS) vede v senátních volbách v Jihlavě, v prvním kole ale zřejmě nezvítězí. Naopak mandát v Senátu by mohl už tuto sobotu získat na Bruntálsku Ladislav Václavec (za ANO). KDU-ČSL slaví úspěch v komunálních volbách. Tuzemsko dále čeká na výsledky.

Celkové výsledky komunálních voleb 2018 pro obec Bílkovice sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Bílkovice a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.