Výsledky komunálních voleb 2018: Tetov

100 % okrsků sečteno
62.68 % volební účast
100 %

Sdružení obce

Sdružení obce

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BarchovBezděkovBorekBřehyBrlohBukovina nad LabemBukovina u PřeloučeBukovkaBýšťČasyČeperkaČepíČerná u BohdančeCholticeChotečChrtníkyChvaleticeChvojenecChýšťDašiceDolanyDolní ŘediceDolní RoveňDřítečDubanyHlavečníkHoliceHolotínHorní JeleníHorní ŘediceHrobiceJankoviceJaroslavJedousovJeníkoviceJezbořiceKasaliceKladruby nad LabemKojiceKostěniceKřičeňKuněticeLabské ChrčiceLány u DašicLázně BohdanečLibišanyLipolticeLitošiceMalé VýklekyMikuloviceMokošínMorašiceMoravanyNěmčiceNeratovOpatovice nad LabemOstřešanyOstřetínPardubice IPardubice IIPardubice IIIPardubice IVPardubice VPardubice VIPardubice VIIPardubice VIIIPlchPoběžovice u HolicPoběžovice u PřeloučePodůlšanyPravyPřeloučPřelovicePřepychyRábyŘečany nad LabemRohovládova BěláRohozniceRokytnoRybitvíSelmiceSemínSezemiceSlepoticeSopřečSovoluskySpojilSrchSrnojedyStaré HradištěStaré JesenčanyStaré ŽdániceStarý MateřovStéblováStojiceStrašovSvinčanySvojšiceTetovTřebosiceTrnávkaTrusnovTurkoviceUherskoÚhřetická LhotaÚjezd u PřeloučeÚjezd u SezemicUrbaniceValyVápnoVelinyVeselíVlčí HabřinaVolečVyšehněviceVysoké ChvojnoŽáraviceZdechoviceŽivanice

Zvolení zastupitelé v obci Tetov (celkem 7 zastupitelů)

Sdružení obce (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Ivana Rajnetová

pořadí na kandidátce: 1

17.8 % (80 hlasů)

2

Luboš Svoboda

pořadí na kandidátce: 2

14.2 % (64 hlasů)

3

Jan Teplý

pořadí na kandidátce: 5

14.0 % (63 hlasů)

4

Martina Loudová

pořadí na kandidátce: 3

9.6 % (43 hlasů)

5

Marie Březinová

pořadí na kandidátce: 4

10.2 % (46 hlasů)

6

Ilona Neslová

pořadí na kandidátce: 6

7.3 % (33 hlasů)

7

Ing. Vojtěch Němec

pořadí na kandidátce: 7

12.0 % (54 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Tetov

Sdružení obce

1

Ivana Rajnetová starostka obce, věk: 48 let

2

Luboš Svoboda zámečník, věk: 53 let

3

Martina Loudová zástupce vedoucího úklidu, věk: 42 let

4

Marie Březinová důchodkyně, věk: 65 let

5

Jan Teplý důchodce, věk: 67 let

6

Ilona Neslová pracovník u pásu, věk: 54 let

7

Ing. Vojtěch Němec vedoucí lesoškolek, věk: 31 let

8

Miroslav Janata zámečník, věk: 57 let

9

Tomáš Novotný vedoucí výroby, věk: 30 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Primátor Liberce Zámečník bude asi pokračovat. Starostové se dohodli na koalici s ANO

Na vytvoření koalice v Liberci se dohodlo vítězné uskupení Starostové pro Liberecký kraj (SLK), TOP 09 a KDU-ČSL s druhým hnutím ANO. Jejich vyjednávací týmy ve čtvrtek uzavřely dohodu o přípravě koaliční smlouvy. Obě uskupení jsou v čele města i nyní. V 39členném zastupitelstvu budou mít většinu 23 mandátů. Primátorem pravděpodobně zůstane Jaroslav Zámečník, personální obsazení ale není součástí dohody.

Drtivá prohra i konec v politice. Čeho se Babiš bojí a proč na Hrad možná kandidovat nebude?

Bojí se drtivé prohry, která by znamenala konec v politice, svou roli hraje i probíhající soud, věk nebo vidina premiérského křesla. Češi už několik měsíců spekulují o tom, zda poslanec, bývalý premiér a šéf ANO Andrej Babiš bude v lednových volbách kandidovat na prezidenta. Poslední dobou totiž přibývá hlasů, podle nichž se do boje o Hrad nakonec nezapojí. Proč by se tak mohl rozhodnout?

Pospíšil se opřel do Pirátů: Nejsou nám nadřazení, přesto si diktují. Jednají nečestně

Povolební vyjednávání v Praze jsou teprve na začátku, už nyní však přichází první střety. Piráti, kteří ve volbách obsadili třetí místo, vítězné koalici Spolu diktují podmínky. S tím zvolený zastupitel Jiří Pospíšil (TOP 09) v pořadu 360° silně nesouhlasil. Možnému spojenci vyčítá, že jedná nečestně a v médiích zmiňuje pouze tu nejlíbivější podmínku.

Celkové výsledky komunálních voleb 2018 pro obec Tetov sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Tetov a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.