Výsledky komunálních voleb 2018: Sovolusky

100 % okrsků sečteno
63.21 % volební účast
100 %

"Za zvelebení obce"

"Za zvelebení obce"

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BarchovBezděkovBorekBřehyBrlohBukovina nad LabemBukovina u PřeloučeBukovkaBýšťČasyČeperkaČepíČerná u BohdančeCholticeChotečChrtníkyChvaleticeChvojenecChýšťDašiceDolanyDolní ŘediceDolní RoveňDřítečDubanyHlavečníkHoliceHolotínHorní JeleníHorní ŘediceHrobiceJankoviceJaroslavJedousovJeníkoviceJezbořiceKasaliceKladruby nad LabemKojiceKostěniceKřičeňKuněticeLabské ChrčiceLány u DašicLázně BohdanečLibišanyLipolticeLitošiceMalé VýklekyMikuloviceMokošínMorašiceMoravanyNěmčiceNeratovOpatovice nad LabemOstřešanyOstřetínPardubice IPardubice IIPardubice IIIPardubice IVPardubice VPardubice VIPardubice VIIPardubice VIIIPlchPoběžovice u HolicPoběžovice u PřeloučePodůlšanyPravyPřeloučPřelovicePřepychyRábyŘečany nad LabemRohovládova BěláRohozniceRokytnoRybitvíSelmiceSemínSezemiceSlepoticeSopřečSovoluskySpojilSrchSrnojedyStaré HradištěStaré JesenčanyStaré ŽdániceStarý MateřovStéblováStojiceStrašovSvinčanySvojšiceTetovTřebosiceTrnávkaTrusnovTurkoviceUherskoÚhřetická LhotaÚjezd u PřeloučeÚjezd u SezemicUrbaniceValyVápnoVelinyVeselíVlčí HabřinaVolečVyšehněviceVysoké ChvojnoŽáraviceZdechoviceŽivanice

Zvolení zastupitelé v obci Sovolusky (celkem 7 zastupitelů)

"Za zvelebení obce" (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Josef Teplý

pořadí na kandidátce: 4

15.8 % (60 hlasů)

2

Andrea Marková

pořadí na kandidátce: 5

14.5 % (55 hlasů)

3

Josef Hudec

pořadí na kandidátce: 1

8.4 % (32 hlasů)

4

Lenka Šporková

pořadí na kandidátce: 2

12.9 % (49 hlasů)

5

Miloslav Krejčí

pořadí na kandidátce: 3

10.8 % (41 hlasů)

6

Hana Kučerová

pořadí na kandidátce: 6

12.9 % (49 hlasů)

7

Jiří Kožený

pořadí na kandidátce: 7

13.5 % (51 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Sovolusky

"Za zvelebení obce"

1

Josef Hudec soukromý zemědělec, věk: 74 let

2

Lenka Šporková v domácnosti, věk: 35 let

3

Miloslav Krejčí důchodce, věk: 71 let

4

Josef Teplý lesnická a zemědělská činnost, věk: 48 let

5

Andrea Marková mateřská dovolená, věk: 42 let

6

Hana Kučerová důchodkyně, věk: 63 let

7

Jiří Kožený dělník, věk: 48 let

8

Stanislav Ille AČR, věk: 39 let

Nejnovější příspěvky k tématu

V krajských městech zabodovalo hnutí ANO. Vládní strany ovládly Prahu či Brno

Komunální a senátní volby v Česku skončily. Po sečtení téměř 100 procent hlasů lze konstatovat, že většinu krajských i statutárních měst ovládlo hnutí ANO. Nejvíce zastupitelů mají nezávislí kandidáti, ze samostatných stran uspěla KDU-ČSL. V Praze zvítězila koalice Spolu. Uskupení ODS a TOP 09 pak skončilo první v Brně. V případě senátních voleb slaví starosta Letohradu Petr Fiala (za KDU-ČSL) a lékař Ladislav Václavec (za ANO). Nejvíc postupujících kandidátů do druhého kola senátních voleb má hnutí ANO.

Známá jména u voleb: Šlachta ovládl Pohořelice, uspěl i Pirk či kancléř Mynář

Šéf hnutí Přísaha a bývalý elitní policista Robert Šlachta, proslulý kardiochirurg Jan Pirk (za TOP 09) či hradní kancléř Vratislav Mynář (SPOZ) mohou po komunálních a senátních volbách slavit. Dařilo se i známým starostům jako třeba Michalu Šmardovi nebo Janu Birkemu (oba ČSSD). Smutní naopak legendární žokej Josef Váňa či předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová.

Poprvé bez Kubery. Severočeská modrá bašta padla, ODS ale v čele Teplic nejspíš zůstane

Komunální volby v Teplicích mají poprvé od roku 1994 jiného vítěze než Občanskou demokratickou stranu. Po sečtení všech odevzdaných hlasů je jasné, že jich nejvíce připadlo hnutí ANO, ODS však skončila v těsném závěsu. Oba politické subjekty tak nejspíše budou pokračovat v dosavadní magistrátní spolupráci. V zastupitelstvu totiž mají pohodlnou většinu.

Celkové výsledky komunálních voleb 2018 pro obec Sovolusky sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Sovolusky a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.