Výsledky komunálních voleb 2018: Ohařice

100 % okrsků sečteno
78.95 % volební účast
73 %

Naše obec

Naše obec

73 %

7.3 %

Ludmila Ortová

Ludmila Ortová

7.3 %

7.3 %

Pavel Heršálek

Pavel Heršálek

7.3 %

6.3 %

Patrik Michal, DiS.

Patrik Michal, DiS.

6.3 %

6.3 %

Jitka Heršálková

Jitka Heršálková

6.3 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BačalkyBašniceBěcharyBílsko u HořicBoháňkaBorekBrada-RybníčekBřezinaBříšťanyBudčevesBukviceButovesBystřiceCerekvice nad BystřicíČervená TřemešnáČešovCholeniceChomuticeChotečChyjiceDěteniceDílceDobrá Voda u HořicDolní LochovDřevěniceHolínHolovousyHořiceJeřiceJičínJičíněvesJinoliceKacákova LhotaKbelniceKněžniceKonecchlumíKopidlnoKostelecKovačKozojedyKyjeLázně BělohradLibáňLibošoviceLibuňLískoviceLukavec u HořicLužanyMarkvarticeMiletínMilovice u HořicMladějovMlázoviceNemyčevesNevraticeNová PakaOhařiceOhavečOsekOstroměřOstružnoPeckaPetrovičkyPodhorní Újezd a VojicePodhradíPodůlšíRadimRašínRohozniceRokytňanySamšinaŠárovcova LhotaSběřSedlištěSekeřiceSlatinySlavhosticeSobčiceSoběrazSobotkaStará PakaStaré HradyStaré MístoStaré SmrkoviceStřevačSukoradySvatojanský ÚjezdTetínTřebnouševesTřtěniceTuřÚbislaviceÚdrniceÚhlejovÚjezd pod TroskamiÚlibiceValdiceVelišVidochovVitiněvesVolaniceVrbiceVřesníkVršceVysoké VeselíZámostí-BlataZelenecká LhotaŽelezniceŽereticeŽidoviceŽlunice

Zvolení zastupitelé v obci Ohařice (celkem 5 zastupitelů)

Naše obec (zisk 5 z 5 zastupitelů)

1

Mgr. Pavel Augustin

pořadí na kandidátce: 5

26.5 % (40 hlasů)

2

Pavel Cimbál

pořadí na kandidátce: 2

19.9 % (30 hlasů)

3

Ladislav Veselý

pořadí na kandidátce: 1

19.2 % (29 hlasů)

4

Eva Erbanová

pořadí na kandidátce: 3

15.2 % (23 hlasů)

5

Jana Trýzubská

pořadí na kandidátce: 4

15.9 % (24 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Ohařice

Naše obec

1

Ladislav Veselý mechanik, věk: 60 let

2

Pavel Cimbál opravář, věk: 50 let

3

Eva Erbanová důchodce, věk: 68 let

4

Jana Trýzubská důchodce, věk: 62 let

5

Mgr. Pavel Augustin učitel, věk: 54 let

6

Tomáš Slavík podnikatel, věk: 44 let

Ludmila Ortová

1

Ludmila Ortová důchodce, věk: 63 let

Pavel Heršálek

1

Pavel Heršálek řidič, strojník, věk: 42 let

Patrik Michal, DiS.

1

Patrik Michal, DiS. vedoucí, věk: 39 let

Jitka Heršálková

1

Jitka Heršálková ÚP, věk: 40 let

Nejnovější příspěvky k tématu

V krajských městech zabodovalo hnutí ANO. Vládní strany ovládly Prahu či Brno

Komunální a senátní volby v Česku skončily. Po sečtení téměř 100 procent hlasů lze konstatovat, že většinu krajských i statutárních měst ovládlo hnutí ANO. Nejvíce zastupitelů mají nezávislí kandidáti, ze samostatných stran uspěla KDU-ČSL. V Praze zvítězila koalice Spolu. Uskupení ODS a TOP 09 pak skončilo první v Brně. V případě senátních voleb slaví starosta Letohradu Petr Fiala (za KDU-ČSL) a lékař Ladislav Václavec (za ANO). Nejvíc postupujících kandidátů do druhého kola senátních voleb má hnutí ANO.

Známá jména u voleb: Šlachta ovládl Pohořelice, uspěl i Pirk či kancléř Mynář

Šéf hnutí Přísaha a bývalý elitní policista Robert Šlachta, proslulý kardiochirurg Jan Pirk (za TOP 09) či hradní kancléř Vratislav Mynář (SPOZ) mohou po komunálních a senátních volbách slavit. Dařilo se i známým starostům jako třeba Michalu Šmardovi nebo Janu Birkemu (oba ČSSD). Smutní naopak legendární žokej Josef Váňa či předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová.

Poprvé bez Kubery. Severočeská modrá bašta padla, ODS ale v čele Teplic nejspíš zůstane

Komunální volby v Teplicích mají poprvé od roku 1994 jiného vítěze než Občanskou demokratickou stranu. Po sečtení všech odevzdaných hlasů je jasné, že jich nejvíce připadlo hnutí ANO, ODS však skončila v těsném závěsu. Oba politické subjekty tak nejspíše budou pokračovat v dosavadní magistrátní spolupráci. V zastupitelstvu totiž mají pohodlnou většinu.

Celkové výsledky komunálních voleb 2018 pro obec Ohařice sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Ohařice a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.